Да портестираме за майчинството от 120лв

  • 6 810
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
Цитат на: Ana D
nablijavat izbori!!!tyi che e dobre da razpratish pismoto  i do po golemite politicheski sili. ako ne pomognat direktno, to pone mogat da shumqt i da napravqt po publichen problema. a kogato poveche hora zapochnat da obsyjdat neshto, ponqkoga polojenieto se promenq v polojitelna posoka.
mislq, che infoto po dolu shte pomogne da otkriesh partiqta na bg jeni, zashtoto i Vesela Draganova e chlen na tazi komisiq. tam :http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=6&action=show&bid=88



Благодаряя ти .сега ще го отворя и ще го пусна пак на много места  Simple Smile  Hands Fist

# 46
Ако ще ви успокоя с моето писмо ще ви кажа, че тук във Флорида не плащат и една стотинка майчинство. Една кутия мляко е 25 долара и мъжът ми работи 15 часа на ден 7 дни в седмицата, за да можем да си плащаме разходите. Та от тази гледна точка си викам ех поне да ми даваха тук 120 лева, щях да съм все от помощ, но го разбрах едва тук, а в България не спирах да се оплаквам.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: rumi_grigorova
Цитат на: bibi
а пък аз като отидох да си вземам третия болничен (от педиатъра) сестрата тръгна да ми го пише като извади от 180 дни ползваните до момента от мен, а аз й викама ма те са 135, а тя- ама нали имаш близначки, а аз - е да де -  та: ами значи 180, аз: да ама не са 180 - 135 са. та преди години са били 180д дни болнична за раждане на близнаци  и това са намалили. Imp  Imp  Imp
Руми, до партията на българските жени прати ли го писмото ????


Как да им намерим адреса дай го и веднага ще го пусна и там .Вече не помня може и там да съм го пускала ,но повторениетое ценно нещо нали ,така току виж ни променят майчинството   Grinning  Grinning


намират се на ъгъла на бул. Мария Луиза и ул. СТрума - маа кой точно № е не зная  Rolling Eyes

# 48
Цитат на: bibi
Цитат на: rumi_grigorova
Цитат на: bibi
а пък аз като отидох да си вземам третия болничен (от педиатъра) сестрата тръгна да ми го пише като извади от 180 дни ползваните до момента от мен, а аз й викама ма те са 135, а тя- ама нали имаш близначки, а аз - е да де -  та: ами значи 180, аз: да ама не са 180 - 135 са. та преди години са били 180д дни болнична за раждане на близнаци  и това са намалили. Imp  Imp  Imp
Руми, до партията на българските жени прати ли го писмото ????


Как да им намерим адреса дай го и веднага ще го пусна и там .Вече не помня може и там да съм го пускала ,но повторениетое ценно нещо нали ,така току виж ни променят майчинството   Grinning  Grinning


намират се на ъгъла на бул. Мария Луиза и ул. СТрума - маа кой точно № е не зная  Rolling Eyes


Биби  дали не можем да намерим имейл адрес .Така ще съм по сигурна и по ми е лесно иначе някаси с писмо не знам какво мислиш  по въпроса.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 522
ами търсих ама не намерих

# 50
Цитат на: bibi
ами търсих ама не намерих[/quoteЕУ

Е жалко щом и ти не можеш да се оправиш ,дали да не попитаме mama а или кой  ooooh!

# 51
Вчера по новините (не помня на кой канал) чух, че на второ четене на бюджета са приели майчинските да бъдът по 130 лв. догодина. Та току-виж сме се сдобили с увеличение  Laughing

# 52
  • Мнения: 4 965
Цитат на: mart
Вчера по новините (не помня на кой канал) чух, че на второ четене на бюджета са приели майчинските да бъдът по 130 лв. догодина. Та току-виж сме се сдобили с увеличение  Laughing


Март,
Идеята, за съжаление, не е да бъдат увеличени парите, а да не се плаща една и съща сума и за едно, и за 2, и за 3 деца. Нали, все пак, разходите също са по-големи.

# 53
Цитат на: azaf
Цитат на: mart
Вчера по новините (не помня на кой канал) чух, че на второ четене на бюджета са приели майчинските да бъдът по 130 лв. догодина. Та току-виж сме се сдобили с увеличение  Laughing


Март,
Идеята, за съжаление, не е да бъдат увеличени парите, а да не се плаща една и съща сума и за едно, и за 2, и за 3 деца. Нали, все пак, разходите също са по-големи.


Аз все още не съм згубила надежда да намеря адреса на тази Драганова и партията и но нещо не мога да се справя и това е .Колко писма пуснах къде ли не и от никъде нищо  Sad  Sad

# 54
Цитат на: azaf

Март,
Идеята, за съжаление, не е да бъдат увеличени парите, а да не се плаща една и съща сума и за едно, и за 2, и за 3 деца. Нали, все пак, разходите също са по-големи.


Емоцийката на края на съобщението ми трябваше да показва ирония, но явно не съм я уцелила Simple Smile
Знам каква е идеята, но за съжаление едва ли ще стане, защото както ми обясниха, от това ще се възползват главно малцинствата...

# 55
  • Мнения: 4 965
Цитат на: mart
Знам каква е идеята, но за съжаление едва ли ще стане, защото както ми обясниха, от това ще се възползват главно малцинствата...


Според статистиката обаче малцинствата рядко раждат близнаци (за ромите говоря конкретно).  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт