Пазаруване от George (ASDA) - Тема 6

  • 63 624
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
NellyR    bouquet

Дано, дано, дано да пуснат код. И то по-тлъстичък (поне 25%)  Whistling
И аз това чакам, ама нещо много си чакаме напоследък.

Е, защо. Нали Февруари имаше детско 25%, то не може през 10 дена код... Аз лично мисля, че ще пуснат някое кодче сега покрай Великден.
Спомням си, че на Коледа и НГ нямаха кодове, дано за Великдена да ни огрее.  Flutter

# 16
  • Мнения: 656
И аз тук в очакване на код Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 135
Цоп в новата тема  Simple Smile

# 18
  • на село
  • Мнения: 33
Записвам се и аз с първа поръчка от сайта Simple Smile

  bouquetза темата

# 19
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
Аз много неща съм харесала пак, но реално децата не могат да износят всичко, което им купувам онлайн и от всеки магазин, в който вляза Simple Smile Но ще следя за намаления хихи

# 20
  • Мнения: 2 880
Нели   bouquet
И аз чакам кодче или намаление,харесах няколко роклички,а още не съм взела зимно яке за следващата година  Laughing Crazy

# 21
  • Мнения: 1 517
Здравейте!
Сега пускат летните неща,но кога се очаква да ги намалят? newsm78

# 22
  • Русе
  • Мнения: 623
Здравейте!
Сега пускат летните неща,но кога се очаква да ги намалят? newsm78

В края на сезона - това ще рече началото на есента. Ноооо... при едно добро великденско намаление би било изгодно да се купуват и сега Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 744
Някой поръчвал ли е детски гумени ботуши? Харесах тези за сина. Крачето му е 14,5 см. и му купувам по англ. номерация 7. http://direct.asda.com/george/boys-shoes-boots/wellington-boots/ … 3,default,pd.html
Също така харесах и кецове http://direct.asda.com/george/boys/shoes-boots/double-strap-pump … 6,default,pd.html

# 24
  • София
  • Мнения: 6 094
Нели, чудесно си синтезирала информацията в първия пост.   bouquet

Спомням си, че някой похвали светлия вариант на този момичешки суитшърт. Изглежда ми тъничък. Нали не бъркам?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 581
Спунк, някой я беше написал, аз само я копнах. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 799
Спомням си, че някой похвали светлия вариант на този момичешки суитшърт. Изглежда ми тъничък. Нали не бъркам?

Спунк, светлия вариант е ватиран  Peace
Е, не е супер дебел, ама има ватичка ...

# 27
  • София
  • Мнения: 12 236
  И аз в темичката, точно пролетни и летни дрешки ми трябват  Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Здравейте, искам да ви питам за размерите на бебешките дрешки.
Поръчвала съм дрешки на големия ми син, той е на 5, не е едър, но размер 5-6 год от пижамите специално, му е малък.
Та сега се чудя за малкия.
Харесах няколко блузки за лятото, тогава ще е от 3/ началото/ до 6 месеца/ в края на лятото/.
И не знам дали размер 3-6 месеца ще му стане.
Имате ли наблюдения дали и бебешките дрешки са омалени или само с пижамите е така?
Знам, че си зависи от детето, но все пак, при нормални ръст и тегло за възрастта си, дали биха му станали или да поръчам по- голям размер?

# 29
  • Мнения: 2 880
Забравих да ви похваля това яке http://direct.asda.com/george/school/blazers-coats/girls-school- … 9,default,pd.html на нас специално много ни хареса,а е и без пари  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт