Моята мечта, да видя две черти, през април ще се осъществи!-Тема 65

  • 19 340
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 326
Здравейте момичета, след прекъсване пак се завръщам...  Hug
изчетох ви и се радвам да видя, че по малко по малко окапваме Simple Smile надявам се скоро да има момичета които само да се завъртат набързо и после да надуват коремчетата само. Много е хубаво в такива моменти на чакане на очакване да има кой да те разбере и да знае как се чувстваш.
Та при мен нещата са следните:
Скрит текст:
бременност миналата година мисед в 10 седмица аборт 3 месеца почивка от октомври месец подновихме опитите и за разлика от предния път когато стана от раз сега ме мъчи. цикълът ми малко се поразмести след аборта преди ми идваше точно на 28 ден сега на 29- 30 -31 когато му скимне и се съм на 33 ден с отрицателен тест от вчера сутринта. тъй като вече многоо сериозно взех да се притеснявам вчера си записах час за Тутракан при д-р Любомир Бойчев, тъй като в Русе ми е трудно да се доверя на някой доктор така решихме с мъжо. И така общо взето това са нашите терзания. сега ще чакам да вляза в 36 ден тогава мисля да правя тест за да не се разочаровам отново.

Относно Ову тестовете - не правя аз пробвах с една опаковка все не ми я засичаше и се отказах Simple Smile явно не успявам да справя там нещо Simple Smile
И аз имах въпрос относно двете еднакви теми ама разбрах, че тази е по за мен Simple Smile тука ще се чувствам по добре май  Hug  bouquet Гушкам вииии

Така записвам се за Ви следя и да се включвам активно вече  и само хубави положителни новини  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 109
darlita Успех скъпа, дано да си бременна и да се спрът тези терзания. Аз въпреки, че не съм правила аборт и цикала ми е бил точен винаги, последните 2 месеца от както правим опити ми се разбазика яко, от 28 дни както ми идваше, сега започна на 31-33  #Crazy
Стискам ти палци  Praynig

# 707
  • Мнения: 1 015
Добро утро момичета!
Няма да правя днес тест,минавам на бързо че имам много работа по късно ще ви навестя.А и БТ днес ми е 37.10,но и продължава да ме боли ниско долу,тъпи болки са ,но ги има..
Стисам палци днес за втория кръвен на Ели.. Praynig Praynig Praynig
За кръвен утре нали казах ,че ще ходя.Хайде лек ,топъл и усмихнат ден. Hug

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 09:55 от bs30(биби)

# 708
  • Мнения: 109
Момичета искам да ви споделя нещо, което ми предстои. Май месец сестра ми ще ражда второ детенце, пак ще ставам леля за втори път, първия път беше преди 2 години  Laughing. Много ми е притеснено, тъй като първото го роди доста трудничко, стискайте палци всичко да мине много лекооо, знам, че сте позитивни хора и може би някоя от вас е изпитала това притиснение за своя сестричка или близка и знае какво ми е. Да са ми живи и здрави, много ги обичам.

# 709
  • Мнения: 2 660
Пантерке, ти на колко години си? Аз съм на 33, мъжът ми на 34. А дъщеря ни на 6. Не мога да чакам на случайности. Напомни ми на начина, по който разсъждавах преди да забременея с първото си дете. Мислех си, че Господ си знае работата, че не бива да се намесваме драстично. Мислех, че хормоналните хапчета са гадно нещо, защото пречат на естествения начин на организма да отдели добрия генетичен материал, да изхвърли лошия... Когато прокървих и през ум не ми мина да си мисля за добър или лош материал и за естествено изхвърляне от организма. Наблъсках се до козирката с хормони, сълзи и сополи. И когато детето се роди си помислих: какво Боже Господи природата не е харесала в това прекрасно дете, за да иска да прекъсва бременността ми? Да, природата е велико нещо, когато организмът е здрав. Но ние сме много далеч от здрави. Аз например, не знам защо, но имам недостатъчност на жълтото тяло. Лесно получавам контракции. Като тръгна да кървя, не спирам... Черният ми дроб се скапва от бременностите по неясни причини... И т.н.
А аз наистина нямам време и това адски ме изнервя. Ако изобщо имаме бебе, в училище ще го викат с: Баба ти дойдееее! Да не говорим за генетичните изменения, които често се срещат след определена възраст. Да не говорим за болестите, които си влача. И да не говорим за това, че ще бъдем по на 50 и отгоре, когато завършва училище... И е по-добре да стане по-раничко, за да не се чудим двама пенсионери как да помагаме на студенти... Изобщо....

# 710
  • Мнения: 21 313
Mademoiselle Chocolate ,не се разстройвай и не говори така "с баба ти дойде" ,познавам хора на по 50 с 3 годишни деца.
Чудото да стане ,да е  живо и здраво , за всичко друго се намира колая  Hug

# 711
  • Мнения: 298
Нектаринка, това в БГ ли се случва? Нищо ли не ти предписаха? Как е зацапването?

Аз днес съм с 36.9. Явно ще карам цветна  Laughing


Вече страниците мн са напреднали и сега наваксвам с изчитането.. и като ти прочетох този пост не можах да се сдържа  Joy ! Опасна си!!! Все такива "луди" да има като теб!  Hug  Peace Много си готина!

# 712
  • Мнения: 1 679
Благодаря ви Кристи и Нико за подкрепата  Hug
Златна ненагледна- успех на сестричката ти , второто раждане трябва да е по-леко. Praynig
Darlita- добре дошла пак (не съм била тук сигурно когато си писала преди).. Дано скоро се похвалиш  Simple Smile
Аз си нечакам цикъла , та после да почна да ги унищожа тези тестчета за О дето един тон си поръчах от ибей .. Трябва да ходя на преглед на гърдите (че имах една по-една сложна киста във всяка от тях да се следи... ooooh!)ама още се ослушвам  #Crazy
Mademoiselle Chocolate  недей така да говориш..Има доста жени забременяват на 40+ години за сефте и то ! Вече се е изменило времето, та докато дойде време второто ти дете да израсте, много неща още ще се променят сигурно  Hug

# 713
  • Мнения: 1 207
bs30(биби) стискам палци за утре,дано кръвния теста да покаже високи ЧХГ,и аз съм със същите болки ниско долу в корема,като спазми ,ту ги има ,ту ги няма,имам 4дни до Ц!Прегръдки мила с теб сме  Hug!
 zlatna_nenagledna/стаси напълно те разбирам,когато ражда сестра ми все едно аз раждах,нито спях ,нито се хранех от нерви и напрежение!Всичко ще е наред  Hug!
 darlita успех мила  Hug!
Banani-Banunko другия месец дано да бъде твоя месец  Hug!
На всички останали момичета,които пропускам им желая най-съкровенните им мечти да се сбъднат и да видят  EFP  за да намаляваме в темата !!!!Хубав ден  Hug!

# 714
  • Мнения: 21 313
Златна ,всичко ще е наред със сестра ти   bouquet

Биби ,стискаме палци за утре   bouquet

# 715
  • Мнения: 2 660
Хора, излязоха ми имунологичните. Много са зле.

# 716
  • Мнения: 1 726
Добро утро и от мен, момичета кокичета! Аз съм на работа, след вчерашното ми отсъствие имам да наваксвам малко по малко, но гледам да не се преуморявам  hahaha все пак тряя свиквам с положението да не се напрягам и вдигам тежко   hahaha ма какъв съм оптимист само  Embarassed а и утре както няма да ме има, милата ми колежчица ще се изтормози, ма няма начин...ще се компенсирам в последствие!!!
Благодаря на всички за куража и стиснатите палци  Hug дано да помогнат и те и вашевто позитивно настроение!
Естлар-че тая твоята нещо хич не мога да я разбера...то пък може да си излекувала глезена с танци /както и някой друг беше споменал по-нагоре/ просто като те заболи отиваш натанцуваш се едно хубаво и ето ти лек, дано да се окаже нещо малко и безобидно и онзи вчерашния лекар да е сгрешил диагнозата!
Танче  Hug миличка дано да се е махнала гадта гадна...кога ще ходиш да те погледнат?
Кристи с твоята лелка кво стана появи ли се? Ще ходиш ли на лапаро?
Нектаринка почивай си мила, всичко ще бъде наред   bouquet
Еленнааааааа Hug Hug Hug Hug Hug обирам ти прашоляка че така ми трябваааааа , ако може пак да ръснеш ей така за късмет ще съм много благодарна  Hug
Мадмоазел дано в лабораторията да грешат хорицата...и аз си представих как отиваш с дете на ръце и им вдигаш луд скандал!!! hahaha hahaha hahaha тая така не може да е, те какво си въобразяват!!!

Вчера ви изчетох малко по диагонал, но горе долу съм в час с новините, гледам да не ви пропускам! Извинявам се за тези, които пропускам, но и работа ме чака после ще гледам пак да се включа   bouquet

# 717
  • Мнения: 21 313
Хора, излязоха ми имунологичните. Много са зле.
spoko

# 718
  • Мнения: 821
Хора, излязоха ми имунологичните. Много са зле.

Пусни да ги видим !  Hug

# 719
  • Мнения: 109
Благодаря ви kremika i лисичка  Hug Дано дай боже
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1939496_ … _1925098918_n.jpg

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 10:25 от zlatna_nenagledna/стаси

Общи условия

Активация на акаунт