Моята мечта, да видя две черти, през април ще се осъществи!-Тема 65

  • 19 319
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 426
Данито, ако се случи този черен сценарий, който описваш, по-добре си самоназначи основните изследвания на 3-ти ден. Досега никой лекар не ме е връщал заради самоназначени изследвания. Вярно, гледат малко накриво  Joy ама нищо не казват и не връщат. Аз имам час на 29-ти май, цикълът преди това ще си пусна всички хормони + пълна кръвна картина, пък ако искат да се сърдят и да ме обвиняват за "луда от форума". Ще използвам оправдданието "майка ми е лекар", винаги работи. Днес пак не искаха да ми казват диагноза, като изрекох вълшебните думи си казаха всичко  Laughing
Ооо Естлар, ако си бях в БГ вече щях да съм ги направила  Blush
Но тук няма къде, има една лаборатория и тя е към болницата, частна няма  Tired
Избор - нулев, трябва да чакам тук или другия ми вариант е като се прибера юли месец в БГ, което пък е още по-далече. Заредила съм се с търпение, но пак се ядосвам  Crossing Arms
Това за "майка ми е лекар" ми хареса  Laughing Не съм се сещала да го използвам досега  Laughing
Благодаря ти за коментара и успех при втория лекар за крака   Simple Smile

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Nektarina Praynig

# 737
  • Мнения: 172
Нектаринка стискам палци, всичко да е наред, всички сме с теб   Praynig Hug

# 738
  • Мнения: 1 421
Имаме нова тема, момичета Peace Заповядайте там

# 739
# 740
  • Мнения: 69
Шоколадче, на 30 съм, направих ги март месец, мъжа ми на 34 г, но мен това не ме притеснява, тази година дъщеря ми прави 7 и смятаме да имаме още поне две, можем да си позволим да ги гледаме  Hug За момента нямам аборти или някакви проблеми гинекологични...но наистина мъжа ми е изключително спокоен, смята че Господ си знае работата и недей да говориш така "Баба ти ще те взима от училище"...аз смятам третото на 40 години живи и здрави да го родя, ако Господ даде разбира се  Hug Успокой се и всичко ще се нареди, поне според мен

Общи условия

Активация на акаунт