Отговори
# 675
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добро утро Hug Hug Hug

Срядааааааааа newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Мимо Hug нема да додем Mr. Green отказах се Naughty

Петрова Hug като решиш нещо първо питай тука Naughty
Браво бе РенУ... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Споко, аз нема да идвам...ти си иди спокойно. Peace

# 676
  • Мнения: 30 820
Зиз Hug майтапим се бе Laughing нали ша ми пазиш ушаците Party

# 677
  • Мнения: 30 820
Мамата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Стискайте палци Mr. Green фатам при канибалката Cry Mr. Green

# 678
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Габи, Hug Heart Eyes пак си сътворила много готино шопче...  bouquet

Ирче, Hug Heart Eyes интересна снимка от сета... Thinking

Гале, Hug Heart Eyes Линко, Hug Heart Eyes Петрова, Hug Heart Eyes Нервакова, Hug Heart Eyes Светле, Hug Heart Eyes
Зиз, Hug Heart Eyes Белл, Hug Heart Eyes Наде, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes

Приятен ден, момичета! Hug

# 679
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз Hug майтапим се бе Laughing нали ша ми пазиш ушаците Party
И аз се майтапим.. Heart Eyes Hug

Илденце Heart Eyes Hug

# 680
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774289.new#new


Екип: Нарцисчева 2в1

чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 681
  • Мнения: 21 201
Звездичке, Hug а така, поне веднъж на ден се разписвай.
Ренууу, споко, канибалката папа само звездЪтЪ Joy а теб, ще те направи красива. Grinning
Мамата нещо се гъбарка #Cussing out и не искаше да ме пусне.
Продължават с рекламата на Хазалиния филм.

# 682
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наденце, Heart Eyes във ваканция съм пет дена, та затова имам време да пиша... Laughing

Като никога реших да си изтегля серията на ОС от гащите на Профи, но тя още не ги е сменила... Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 1
Мамата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Стискайте палци Mr. Green фатам при канибалката Cry Mr. Green
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Joy Joy Joy Joyтя не изглежда толкоз лоша,а и защо са ти ушите Joy JoyСпоко,нали Зизка ще те пази
Скрит текст:
Аде хапни,да се успокоиш
Скрит текст:
Илде Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 21 201

Наденце, Heart Eyes във ваканция съм пет дена, та затова имам време да пиша... Laughing

Като никога реших да си изтегля серията на ОС от гащите на Профи, но тя още не ги е сменила... Rolling Eyes
Еееее и да не си в почивка поне веднъж се разписвай Rolling Eyes и не само ти. Rolling Eyes
Дано Praynig Хазалиния филм да стане достъпен и в нета, че да го изгледаме.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 426
Зиз, Hugан тъй,някой трябва да наблюдава работния процес,трябва да има ОТК hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha.
Ренко, Hugстискаме,стискаме,пък после снимки чакаме Wink Grinning.
Бел, Hug,Лелче, Hug,Илде, Hug
И аз гласувах,ама те техните анкети край нямат,анкети,анкети и накрая сюрприиииз Mr. Green

# 686
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Ирчок. Hug
Не вярвам на анкети но гласувах, просто ей така но и аз като Ани си дадох гласа за друг по обясними причини.
Ивчеее, вече си се наспала, кажи какво мислиш за снощната сцена в хамама. Praynig


Надеее, много заряд, чувствена сцена, но днес пак ще трябва да я гледам, защото снощи намалих много звука, че мъжо мрънкаше... Няма спор, на Киво много му се получават такива сцени, а и нейната реакция, как тръпнеше.... Не съм предполагала, че едно поливане с вода в банята може да е съпроводено с такъв еротичен заряд.... направо я усетих тръпката по тила си Embarassed Киво Heart Eyes
Обаче си личи че се съобразяват с ограничения- от това което съм чела за историята в книгата  и обсъжданията по въпроса в темата за сериала, знам, че този вид сцени  са описани много яко, с много подробности, а тук прекъснаха нещата....

И аз не гласувам в анкети- преди време писах как пред очите ми се обърна един резултат. Промениха нагоре процентите за едно дизи , правейки ги по-високи от на другия , а  онзи другия все още си стоеше с двойно по-голямата цифра гласували Whistling

# 687
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Зизуно,последно време,са ми точни сметките  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug

# 688
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ирчок. Hug
Не вярвам на анкети но гласувах, просто ей така но и аз като Ани си дадох гласа за друг по обясними причини.
Ивчеее, вече си се наспала, кажи какво мислиш за снощната сцена в хамама. Praynig


Надеее, много заряд, чувствена сцена, но днес пак ще трябва да я гледам, защото снощи намалих много звука, че мъжо мрънкаше... Няма спор, на Киво много му се получават такива сцени, а и нейната реакция, как тръпнеше.... Не съм предполагала, че едно поливане с вода в банята може да е съпроводено с такъв еротичен заряд.... направо я усетих тръпката по тила си Embarassed Киво Heart Eyes
Обаче си личи че се съобразяват с ограничения- от това което съм чела за историята в книгата  и обсъжданията по въпроса в темата за сериала, знам, че този вид сцени  са описани много яко, с много подробности, а тук прекъснаха нещата....

И аз не гласувам в анкети- преди време писах как пред очите ми се обърна един резултат. Промениха нагоре процентите за едно дизи , правейки ги по-високи от на другия , а  онзи другия все още си стоеше с двойно по-голямата цифра гласували Whistling
smile3521

Ето така исках да усещам и двойката Мирка-Яман но уви, не се получи и това няма да се случи.

# 689
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Той и Ча знаем че му тичкат горещите сцени, но зависи кой е насреща му.На Мира и Яман им пожелавам палатка с вдигнат до горе цип, че не искам да си развалям хубавите впечатления ( да живее СЕМ newsm18 fiuuuuuu  tooth )
Като не ми харесва Сера като актриса и като излъчване, ако ще и на челна стойка да пропее  насред  хола на семейство Серез, сцените и не ме докосват...остават си просто сцени...Ето гледах Фарах, ми тя без да е красива и дори набедена за такава, защото няма и нужда- просто вибрира във всяка сцена и те кара да я харесваш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт