АВГУСТовското човече коремчето на мама рита вече!

  • 37 134
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 965
Благодаря за темичката!   bouquet И за щъркела също!   Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 901
Привет в новата тема! Нека само хубави новини да носи.

# 17
  • Мнения: 142
Astined  bdbaloni
maria90 честита ти мома   bouquet
chockolina честита ти рожденничка, жива и здрава да ви е
eli70o0   bouquet
 
За покупки и аз още нищо не съм купила, но съм си набелязала всичко и най-трудното харесах си количка, влюбих се в нея още като я видях.
За имената, ако е момиче добре имаме име,което харесваме и двамата,но за момче никое име не го усещам като за моето бебе, но имаме време да го измислим.

# 18
  • Мнения: 961
Да се запиша в темата с 2 броя сини гащи  stork-boy stork-boy
Днес бях на преглед-бебчетата са добре и растат добре,едното даже избързва от седмицата си  Mr. Green Но шийката на матката ми е 3 см. и док ме вика другата седмица пак..Има вариант да ме  вкарат за няколко дни на системи май  Rolling Eyes  А ако нещата не се оправят ще ми правят серклаж..

# 19
  • Мнения: 296
маймунка33 , че 3 см къса ли е ? На мен ми беше 3 см преди 2 месеца и док каза, че е ОК  newsm78

# 20
  • Мнения: 469
Astined, честит рожден ден! Много спокойствие и здраве ти пожелавам и лятото един безболезнен   ревящ финал!

Чоколина, честит рожден ден на красивата госпожица! Да расте много весела и безгрижна!

Маймунка, и аз си мисля, че 3 см е добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 110
chokolina, честит рожден ден на девойката. Да помага много на мама с бебето!   bouquet

eli_t, благодаря за рецептата за какаовото масло.

маймунка33, честити сини гащи!

Аз вчера притичах до Шейново пак с болки, уж нищо не се виждало притеснително, искаха да ме оставят в болница!  Shocked Подписах се и си тръгнах. Само дето ми изписаха конска доза магнезий. Може би от него - днес съм по-добре, пък да видим. Някой пие ли Нутри-Маг и в каква дозировка, за да си сверя часовника?

За чистенето - с малки деца си е трудна работа, чистиш отляво, като се обърнеш да изчистиш отдясно и то отляво пак е за чистене.  Laughing Вече гледам да не се вторачвам много много. Също съм въоръжила мъжа и децата в събота те да чистят пода, но пак всичко останало си е на мен.  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Astined, Честит Рожден Ден   bouquet! Здрава и щастлива да си!

Chokolina, честита ти рожденичка! Да е здрава и все така очарователна  Grinning!

Маймунка, честити ти сини гащи х2  Hug.

Благодаря за темата  Grinning.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 64
Честито на рождениците, да са живи и здрави Simple Smile

desiimira, аз пия Нутри-Маг. Първо ми изписаха 2х1, пак и ах контракции и ми изписаха 4х1, но аз пия 3х1 ( някой път забравям и пия по две ). Но моя случай в лекичак. Имам по две три контракции на ден, неболезнени.

Ох и днеска купихме с ММ малко неща за малката бебка Simple Smile Много е приятно да се пазарува. Освободих един рафт в гардероба да и прибирам нещата, поне докато сме в този апартамент ( което ще е около още два три месеца май). Мисля сега да поръчам и от Некст няколко неща, стига да има размери, че май бързо свършват.

MiraBurg кой модел си хареса. И аз твърдо съм решила да си взема Стоке Крузи.

# 24
  • Мнения: 186
Да се запиша и аз в новата тема!

Маймунка, 3 см си е съвсем добре, стига и отначало да ти е била толкова, ако е била повече и сега се е поскъсила,може затова да са искали да те оставят в болницата. А и ти си с близнаци, може би и заради това.

Аз вчера си казах,че няма да се втелясвам с мисли колко е шийката и дали няма да се скъси,няма да го мисля толкова, пък дано ми с еполучи.
Аз си харесах количка Hauck Malibu, има си всичко,което ми трябва и ми е в ценовия диапазон,че не ми се дават много пари за количка. Имам приятелка,която я ползва , и съм я бутала,харесва ми.

Как сте с апетита? Аз напоследък съм нон стоп гладна, чак се плаша. Засега съм качила 5 кг....което за мен си е много, като сравнявам с предната бременност,когато качих общо 8 кг. Ама явно този път няма да е така

Хубава вечер   bouquet

# 25
  • Мнения: 475
Shaktigirl,аз съм точно обратното.Мисля,че преди много повече бях гладна,събуждах си се гладна.Сега определено не е така.Яде ми се все по малко и все някакви странни неща.
Относно количката- супер избор!!! И аз доста я по наглеждам,но още не съм се спряла на някоя определена.

# 26
  • Мнения: 609
Благодаря за новата темичка!   bouquet

маймунке
честити сини гащи!!!  Hug

чоколина да ти е жива и здрава рожденничката и горда кака през август!  Hug

Аз се прибрах след 3-4 дневно отсъствие доста поуморена.
Назад не съм чела и тия дни ще наваксвам!  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 190
Eй писателки, кога изписахте темата  Simple Smile
Ние чистим и се преместваме в новото жилище и е ад. Малкия ми е болен и сега и той е в къщи и е чудо.
Аз много малко неща трябва да пазарувам, че от първото дете съм зарината с почти нови неща, само корито трябва да вземем, а дрехи имаме толкова много че ....
Честито на рождениците  да сте живи и здрави.
Аз преди само чистех от както съм мама вече колкото и да чистя все има за чистене и толкова не се впрягам.

# 28
  • София
  • Мнения: 461
Маймунка,заради близнаците се е притеснил докторът за шийката'ще те следи по-изкъсо. гледай повече да лежиш,за да избегнеш серклажа. мен ме зашиха на 2.3 см в 16 седмица,всичко беше 6,микробиологията чиста кат' сълза и 4 седмици по-късно-стрептокок и сега шийката 1.7 см и аз в болница на антибиотик,понеже около конеца се вэдят гадове... ако знаех,че ще е така,щях да предпочета да карам строг режим в леглото,отколкото това,дето ми е сега ... така че-повече почивка,никакво вдигане на тежко,навеждане и клякане. И честити юнаци! Wink И ние сме с 2 броя мъжове;-)

# 29
  • Мнения: 454
 Благодаря за новата тема!  Hug
Чоколина, честита ти рожденичка! Да расте щастлива, умна и здрава!
Силвър, пиши как си, че те мисля.
Хубава вечер, момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт