АВГУСТовското човече коремчето на мама рита вече!

  • 37 135
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 740
Ох много бързо се пише в тези теми, не мога да сваря да ви благодаря за пожеланията, че днес напред назад и досега с кумовете. Влязох по-рано, но видях че сте изписали 4 страници и сте приключили темата и сега трябва да се върна да чета Simple Smile Сутринта моя юнак рано беше активен, да ме поздрави за рождения ден, но още много слабичко, далеч е от ритник това което показва Simple Smile

Чоколина честита ти рожденичка Да е жива и здрава и все по-красива да става, пък и умна Simple Smile Да те слуша и да обича новото бебе Simple Smile и да помага Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 23:07 от Astined

# 31
# 32
  • Мнения: 1 721
Мария, според мен трябва да ти се увеличи дозата, но не знам какво точно означава, че ФТ4 е ниско. Мама Ирина ако се включи мисля, че ще обясни Simple Smile

Ели, за преименуване на линк аз използвам това:
Скрит текст:
[url

=ЛИНК]

ИМЕТО,

което искам да сложа [/url]

Само трябва да махнеш ентерите (аз ги сложих, за да може да се изпише командата)

# 33
  • Мнения: 2 697
Добро утро и от мен в новата тема, за която много благодаря Heart Eyes

Ей, момичета, има ли и други като мен будещи се рано-рано Embarassed - сънувах някакви кошмари и от 5:30 съм будна Tired

Чоколина, честит рожден ден на патеричка на твоята красавица! Нека е жива и здрава, и безкрайно щастлива! Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 929
Добро утро!   bouquet
Шехина и аз съм така. Заспвам много късно, ставам рано, но през деня си спинкам по час-два. Отсега това безсъние не е добре, но няма как  Simple Smile
Shaktigirl, това ще ми е болна тема. Никога не съм имала проблем с кг., а съм си хапвала каквото искам. Качих рязко 8кг, до 4ти месец заради сандвичите в началото с гаденето, а сега края на 5ти месец съм +12кг.  Shocked След час съм на ЖК и реших да се стресна вкъщи, а не пред доки. Май 20кг. отгоре няма да ми се разминат...
Тоничка8512, вчера цял ден те чакам да се появиш, но днес дано се включиш вече с хубави резултати!  Hug
Мами, отивам да се спретна. Стискайте палци за моя малко, че и ми предстои важно изследване и 2 дни ще треперя да излезе резултата!

# 35
  • Мнения: 114
Добро утро

Маймунка честити сини гащи по две  Laughing

Ели 70 едни стиснати палци от мен  Hug

Аз пък не мога да се наспивам спи ми се повече от преди...на тема хапване да си кажа май съм го намалила в началото постоянно ми се хапваше нещо тестено и мазно сега не...
 гони ме  пак на постни зеленчукови неща....на 21.03 бях на жк + 3 кг от началото изобщо  не знам дали е в норма или не   Rolling Eyes ......доки каза, че беба е ок и си отговаря на седмиците

# 36
  • Мнения: 345
eli70o0 стискаме палци  Hug
Neillia нищо ми няма, то беше еднократно, пих но шпа един ден  Hug
Четвъртък на някой ходи ли му се на лекцията във Варна?

# 37
  • Мнения: 92
Здравейте момичета  Hug

Благодарим за новата темичка, да ни е отново късметлийска и положителна  Simple Smile Hug

Аз да ви се оплача от 3 дни вече съм болна, а стоя само у дома и си лежа, от къде се докарах така не знам.
От събота с ужасна хрема и от вчера кашлица и болки в гърлото. Ходих при личната, прослуша ме, няма шумове в гърдите. Пия проспан за кашлицата и олинт за хремата. Много плодове хапвам и пия чайове, обаче не ми е добре. Гинекологът ми увеличи магнерича на 3x2 и бусколизин 3x1  докато не мине кашлицата, че с тази шийка и сега се напъвам да кашлям и не знам. Ужасно е. Толкова време се увардих, а сега не знам.

Хайде мами лек ден от мен  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 169
Добро утро и от мен, мерси за новата тема Hug


Ей, момичета, има ли и други като мен будещи се рано-рано Embarassed - сънувах някакви кошмари и от 5:30 съм будна Tired
Аз така или иначе става в 6 и малко за работа, но кошмарите са сериозно,всяка нощ сънувам много гадни неща, добре че бързо ги забравям като стана, но наистина понякога се будя в сълзи от ужас...

Щях да пиша за зърната, не мисля че е необходимо да се мажете предварително, дори е по-добре да не се пипат зърната (поне така съветват ЛЛЛ). За мен Лансинох е най-добрия крем, защото е натурален и не е нужно да се мие преди кърмене. Аз първите 2 седмици бях винаги намазана с него Laughing

За кг, аз пък за 5 месеца съм вече - (минус)10кг Shocked Аз съм доволна де, толкова кг имам да свалям, просто околните се шокират, лекарката ми се кара, но това е, бебчо си расте и е ок Praynig Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2
Ели, благодаря, че ме мислиш, благодаря и на всички за стиснатите палци, току - що си получих резултата - всички хромозомни аномалии са отхвърлени и очакваме мъж. Мисля, че Дани ме беше питала за пола - еми пак мъж, но ще се радвам да ми сподели рецептата за женско. Много сме хепи всички, малкия се радва за братчето, от 15 и 30 съм на ФМ и ще огледаме и органите и тогава вече ще мога да си отдъхна напълно. Много слънчев и усмихнат ден на всички!

# 40
  • Мнения: 68
Здравейте момичета Simple Smile

Тоничка много се радвам за хубавия резултат Simple Smile Отдъхвай си вече Simple Smile

Аз пак съм с болки в гърлото и май и хрема ще се появи. Какво ми стана не знам. За три седмици два пъти вече. Не боледувам често по принцип. След обед ще хода до личната да си взема болнични няколко дни и се надявам като си почивам повече бързо да мине, че е много неприятно.

Хубав ден момичета и само хубави емоции в новата тема! Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 169
Ели, благодаря, че ме мислиш, благодаря и на всички за стиснатите палци, току - що си получих резултата - всички хромозомни аномалии са отхвърлени и очакваме мъж. Мисля, че Дани ме беше питала за пола - еми пак мъж, но ще се радвам да ми сподели рецептата за женско.
Браво че всичко е ок Hug  Hug Hug
Ако някой знае рецептата за момиче да споделя Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 1 423
Ехааа,
Тоничка честито ти резултати!

Мами от София,
моля кажете ми магазините в Сф с колички, къде са промоциите на Jane? В понеделник съм на ФМ при доц.Томова и след това мога дапоразгледам, може да има по-голям избор.

# 44
  • Мнения: 469
Тоничка, чудесни новини!!! Честито!

Общи условия

Активация на акаунт