АВГУСТовското човече коремчето на мама рита вече!

  • 37 161
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Съни*, щом си избрала болница и се колебаеш между няколко лекари защо не отидеш на по 1 преглед при 2-3ма, и който ти допадне при него си записваш ЖК и после и раждането   Simple Smile Така ще имаш лични наблюдения и мисля, че ще си по-спокойна за избора.

# 676
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Съни*, ако споделиш болницата може би ще ти помогна с лекар.

# 677
  • Мнения: 609
Съни*, ако споделиш болницата може би ще ти помогна с лекар.

Ти ми беше отговорила в другата тема, където питах за Симеонов или Бабаков.  Simple Smile Иначе Окръжна съм избрала. Ако можеш да дадеш съвет ще съм ти много благодарна!  Hug

eli70o0 и това е вариант, при единия съм ходила и не съм във възторг, ама се чудя за него, понеже и положителни мнения има от други хора.  Mr. Green

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Съни*, ако споделиш болницата може би ще ти помогна с лекар.

Ти ми беше отговорила в другата тема, където питах за Симеонов или Бабаков.  Simple Smile Иначе Окръжна съм избрала. Ако можеш да дадеш съвет ще съм ти много благодарна!  Hug

eli70o0 и това е вариант, при единия съм ходила и не съм във възторг, ама се чудя за него, понеже и положителни мнения има за него.  Mr. Green

За Окръжна мога да предложа и Бачуров, но той май не води ЖК.

# 679
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Търсиш лекар по ЗК или на частно? Или и двете? Бачуров не работи със ЗК. Вариант е да ходиш при един лекар по ЗК, който работи в болницата, за да родиш при него. И при един на частно. Повече ще ти пиша на лични.

# 680
  • Мнения: 609
Търся си по ЗК лекар, при който после да родя...  Simple Smile
Иначе за Бачуров и на мен ми прави впечатление, че много хубави неща се говорят, но не работи с касата.

# 681
  • Мнения: 367
На момичета с неврологични проблеми пожелавам да им мине бързо.Дано не стигате до моето положение да не може да ходите....Пих хапчета и съм по-добре,поне се движа.Но днес ми беше последното хапче ,дано не ме хванат пак адските болки.
Утре съм на ЖК и ще я попитам какво да правя,ако пак стигна до нетърпимо положение.

Inked mom,и на мен ми изглеждат добре резултатите на ТМ.Дано и докторът го потвърди  Praynig

# 682
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Някой да ми припомни кръв или урина се изследваше на гладно? Всъщност искам да си пусна и двете, но ще ходя към обед и без кафе поне ще ми е трудно  Embarassed

# 683
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Влизам набързо да отг. на Ели, по-късно ще пиша пак. Hug

elliee на гладно- кръв. Урината е по-добре да е първа , но в твоя случай няма как, то това и аз дори не го спазвам, че лаб., в които ходя  отварят в 8 .

# 684
  • Мнения: 2 965
Добро утро, всички мами с болежки да се оправят бързо!  Praynig Hug
Мария, дано не те хващат болките пак с нерва.  Shocked Успех днес!   bouquet
Inked mom, изглеждат ми наред изследванията на ТМ, дано и лекаря го потвърди!  Hug
Ели, аз пускам на гладно кръвта, и урината всъщност понеже ги пускам заедно! И моята лаборатория отваря след 8 и няма как да е с първа урина, защото ставам нощно време до тоалетната. Гледам поне около 2 часа да не съм пишкала преди да пишкам в стерилния съд и я нося максимално по-бързо! Успех с резултатите!   bouquet
Хубав ден момичета!  Hug

# 685
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Всъщност няма да пускам стерилна, а обикновена урина.

# 686
  • Мнения: 114
Добро утро момичета   bouquet

на мамите с болежки бързо да ви минава  Peace
на мамите с хубавите резултати браво  Hug

ние с ритниците вече сме доста отчетливи  и ясни....ММ вече отнася ритници всяка вечер като си легнем....а вчера свекървата отнесе и тя 3 ритника и милата се разплака/и аз да се разплача, но удържах/  Mr. Green
много е приятен момента с поритването....но не е много приятно като те нацели в пикочния мехур както нашата хубавица в събота точно там се беше прицелила.....има нещо вярно, че като си сложеше ММ ръката миналата и поминалата седмица се укротяваше, но сега е по-активна отговаря и на почукване  Blush....хем нямам търпение за срещата с малката хем да си призная изпитвам огромен страх все пак ми е първо дете и имам усещане за неувереност и несигурност как ще се справя Embarassed
това за сега от мен
  bouquet

# 687
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен!
Pelteshka ще се справиш много добре. Не се съмнявай в себе си. Увереността ти ще дойде веднага след като видиш малкото човече Blush и ти го сложат на гърдите след раждането  Heart Eyes
Миналата сутрин моето малко човече ме събуди в 07,00 часа със здрави ритници, които не ми даваха дъх да си поема. Слава Богу след сутрешната офанзива, други такива толкова силни нямаше Laughing
ММ успя да го усети  и беше много щастлив. А няма да ви казвам каква му беше физиономията, когато беше заедно с мен на ФМ и за първи път видя бебчо на монитора.  Бебчо си беше сложил главата на плацентата ми като на възглавница  Heart Eyes Беше неописуемо Flutter !

# 688
  • Мнения: 186
Добро утро от мен!

Да си призная и аз нещо си вкарах филми за раждането, уж няма да ми е за първи път, а като че ли сега повече се ппритеснявам. Предният път се притеснявах да не се роди много рано, сега съм подготвена, че може да не дочакам август, ама каквото такова. И в тази връзка се записах за ден на отворените врати в болницата, в която мисля да раждам, в сряда ще отида да я разгледам, че не съм стъпвала там.
Стискам палци на всички с болежки. И мен се опитва пак да ме боли седалищния нерв , дано не стане много зле...Уж с йогата не би трябвало ,ама знам ли...
Моят младеж снощи така ме риташе в пикочния мехур, че съм ставала поне 5 пъти през нощта до тоалетна, съответно от сега започва недоспиването, ама тъкмо да свиквам!
С дъщеря ми първите 3 години ги изкарах в недоспиване, будеше се много често през нощта, пререваваше, в началото като бебе, после след годинката някак си по навик се будеше, изобщо много неспокойна беше. Едва като стана на 3 години започна да спи по цяла нощ без да се буди.
Pelteshka, нормални са ти притесненията дали ще се справиш, може би първите няколко седмици са най-трудни,докато се напаснат майката и бебето , но после ще видиш,че просто интуитивно ще знаеш какво да правиш .
Хубав ден,момичета!

# 689
  • София
  • Мнения: 2 164
Момичета, колко процента от брутната заплата е в момента болничния?

Общи условия

Активация на акаунт