Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да сглобя и нарежа многоетажна торта?
Какви идеи има за торта за завършване на детска градина?
Как мога да създам цикламен цвят за торта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да сглобя и нарежа многоетажна торта?
За да сглобите многоетажна торта, първо пригответе тортите за всеки слой, като всяка трябва да е върху собствена подложка, изрязана до размера на тортата. След намазване и покриване, тези излишни милиметри изчезват. Етажите се намазват с маслен крем и се охлаждат в хладилник за няколко часа или цяла нощ. Най-добре цяла нощ. Етажите се покриват поотделно и отново се охлаждат в хладилника. Във всеки слой поставете подпори, като например обикновени пластмасови сламки за напитки или шишчета за месо. Между етажите нанесете спойка като маслен крем или айсгинг. Най-добре е цялата торта да се нареже директно, без да се разглобяват отделните слоеве, започвайки от най-горния малък слой. Друг метод е да подпъхнете нож или шпатула под подложката на горния слой, да я свалите и след това да нарежете самостоятелно. Не забравяйте, че отдолу има крем, който може да се размаже. Приблизителният брой парчета въз основа на размера на тортата може да бъде намерен в библиотеката.
-
Какви идеи има за торта за завършване на детска градина?
-
Как мога да създам цикламен цвят за торта?
-
Как да създадете дантела върху торта?
-
Как мога да създам захарни фигури за торта?
как да си качвам тортите след теб
Много, много ми хареса. Благодарско и за съветите и безплатните видео уроци които ни даваш! Хич ме няма с тия цветя, нещо с тоя тел не мога да се разбера, може би съм купила от тънкия ( има ли по-дебел се чудя) и като сложа листо примерно и то натежава и пада.
Страхотни творения показвате в последно време. Не се включвам с торти, защото няма нещо, което да дърпа окото при мен в последно време, но сега за мен има голямо предизвикателство
Щерката на 12.07 има рожден ден, а след като на синчето направих торта-тигър, то няма как и на нея да не угодя. Избрала си е многоетажна торта, а аз повече от торта на два етажа не съм правила
и направо съм в шок!!! Не знам от къде да започна. 

И една шоколадова най вкусната шоколадова на Ира.Трябваше да е без фондан а момчето е запален по футбола

Наблегнах на оцветяването на формите със златисто, перлено и хелуински дъст / по цифрите и рака/ Тук се вижда по-добре

.. ако не го намеря в БГ ще се престраша.. Фуражката я минах с четка, натопена във водка.. от там е блясъка 
Размерите на блатовете са идеални! Винаги съм се чудела, как изяждате такива торти? Колко седмици ги ядете? 

Отговорът е - никак! Дни наред не можах да си измия ноктите.. Следващият път-задължително с ръкавици!
Рачо е станал един път! И подложката ми харесва!
А дъми наскоро разбрах какво е и ще мъча да си правя от фибран, само се чудя с какво лепило да го слепям, то няма да има досег с това, което ще се консумира, но все пак