Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 260

  • 37 399
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 966
Завиждам...  Embarassed

https://www.facebook.com/photo.php?v=684167251629679&set=vb. … ype=2&theater

Ще си гледат АБО от 15-и април...

# 16
  • Мнения: 1 285


Прощавай, ама това ми звучи като първоаприлска. На какво им завиждаш, като не си спирала да го гледаш. Joy Joy Joy

Маричке, изтеглих си снощи твоя вариант на трети епизод на КРА , днес ще му се насладя. Благодаря  за което. newsm51

# 17
  • Мнения: 280


Любим образ Peace Peace




 Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 17:23 от PaulaSS

# 18
# 19
  • Мнения: 23 271


Момичета от днес най-сериозно заявявам, че ...
Скрит текст:
ще прецизирам дължината на постовете си.

В смисъл ще бъдат много кратки.  Може би ще се зачудите, може  и да подминете. То и вчера не писах кой знае колко, но ... така се почва ... бавно и постепенно ... до пълно изчезване ...

Желая ви хубава вечер и приятна раздумка !

# 20
  • Мнения: 1 285



Скрит текст:
]Марта, разбрах те. Приемам.

По добре ги съкрати.Можеш да не ни поздравяваш персонално.Запазен патент? Нищо подобно!Пиши две думи и стига.

  ЗА   ДНЕС  СТИГА . Но за утре ............................



                                                                                                    

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 13:22 от komet

# 21
  • Мнения: 280


Ах, тииии  Марта    bouquet- за малко
 бях изплашена  Joy Joy Joy


Скрит текст:

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 17:57 от PaulaSS

# 22
  • Мнения: 23 271
Това е един клип, който незнайно как съм пропуснала ...

Дава отговор защо, като гледам Керим и Мустафа сърцето и душата ми се свиват...

Дали ако друг беше ни ги представил щеше да е така ?

Въпрос отговора на който  го знае всяка една от нас.

Керим Ългаз - Мустафа Булут //  Енгин Акюрек !!!





Скрит текст:


Трябвалооооооо ...


# 23
  • Мнения: 4 966


Прощавай, ама това ми звучи като първоаприлска. На какво им завиждаш, като не си спирала да го гледаш. Joy Joy Joy

Маричке, изтеглих си снощи твоя вариант на трети епизод на КРА , днес ще му се насладя. Благодаря  за което. newsm51


Хич не е първоаприлска... просто едно е да си гледаш филма на тв екран, удобно изтегнат, друго - на монитора на стационарния компютър - само седнал.  Такава съм аз... обичам да си се глезя. Simple Smile)

# 24
  • Мнения: 1 285


 Е, тогава Маричке, ти пожелавам сбъдване на желанието ти и скоро да го гледаш на голям екран.

Дано това което чух за БТВ излезе вярно и дублажа бъде на ниво.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 119




Прощавай, ама това ми звучи като първоаприлска. На какво им завиждаш, като не си спирала да го гледаш. Joy Joy Joy

Маричке, изтеглих си снощи твоя вариант на трети епизод на КРА , днес ще му се насладя. Благодаря  за което. newsm51


Хич не е първоаприлска... просто едно е да си гледаш филма на тв екран, удобно изтегнат, друго - на монитора на стационарния компютър - само седнал.  Такава съм аз... обичам да си се глезя. Simple Smile)

Имаше пусното допитване при тях. След КВФ кой сериал да гледат - доста сериали бяха изредени. На езика "Урду" -Урду (اردو) е индоарийски език, говорен от около 60 000 000 души. Официален език в Пакистан и един от 23-те официални езика в Индия. И ние гласувахме. Браво, и аз им се радвам, че са доволни.

https://m.facebook.com/notes/nijaat-urdu1/nijaat-story/422099777 … 441/?ref=bookmark

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 18:57 от mariana51

# 26
  • Мнения: 1 285


Тази Марта днес наистина ще ме умори. Уж Първи  април - ден на шегата, а тя такъв сериозен

клип с Керим и Мустафа Булут  пуснала с такава тъжна музика и кадри, че се разплаках.

Отиде ми първоаприлското настроение. Много хубав, но много тъжен клип. Събрани няколко

трогателни моменти от сериалите. Как да не ти се свиват душата и сърцето.

# 27
  • Мнения: 4 966


Дай, Боже, Комет... дано наистина са го закупили. Ще се радвам да го видя отново... макар и дублиран.

# 28
  • Мнения: 1 097
О оо,  как удобно сте се настанили и не спирате да слагате красоти след красоти.И като вземам повод от изказването за свекървите   (аз поне имам усещането,че повечето сме такива) именно затова толкова ни се свиди момче. Всяка негова партньорка преминава през скенер.А  не ми се мисли как ще оценим  някоя  хипотетична негова  кандидатка в реала. Душа да и е яка.За себе си мога да кажа (казвала съм го сто пъти),че му търся "неродена мома". Хич не ми се дава това момче на кой да е.Безценно ми е. Изборът на своите синове преглътнах къде ,къде  по-леко.
Какво да сложа за украса на новия ни дом? Всичко е толкова прекрасно.Много ми е трудно.

# 29
  • Мнения: 4 966
Оооох, Миле... май и нас ако ни питат, ще сме за неродена мома в реала. Simple Smile)) Но пък много ми се иска занапред отново да съберат Енгин и Фара в сериал. Малко ми беше синергията в ВКЕМ. Simple Smile)) Ако мога да и се насладя в поне 20 серии, ще съм на върха на щастието. Simple Smile)) И то - в ситуация на взаимно приемане и любов между героите им.
 Embarassed Embarassed Embarassed

Не бих се отказала от такава ситуация в сериал и между Енгин и Аслихан, де. Simple Smile))
Сигурно имат и други добри млади актриси комшиите. Не им следя сериалите, нямам нито една фаворитка с изключение на тези двенките, дето си бяха на ниво от първи до последен кадър с тях. Много се надявам и в КРА да остана очарована. Дотук играта на куче и котка много ме забавлява. Ако продължи убедително и когато нещата преминат това състояние, ще съм супер доволна. Simple Smile Просто искам като гледам Енгин в партньорство с някоя актриса да не се чудя що са я турили пред камера... Много ли искам? Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 19:09 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт