Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 290
Аз се чудя за пробния в СМГ. Предният ми се видя много нереален и сега мисля да го пропуснем. Ще го решаваме у нас ако някоя добра душа го качи.

Вашите деца учат ли през тази кратка ваканция?

# 31
  • Мнения: 489
 Rolling EyesЧак не смея да се преместя в новата тема, страха взима застрашителен превес в чувствата ми  Shocked.
Благодаря, за новата тема   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз също се чудя за пробния на 13 април в СМГ, но по друга причина - съвпада с школата по
БЕЛ и РД на човека - агитирам го да отиде на пробен, след това на каквото е останало от школа
и после да празнува  hahaha
Ценното на този пробен е, че от СМГ обещаха да го направят максимално близко до истинската матура
като организация - с пликовете с имената, шаблоните за попълване и т.н.
През ваканцията - по един пробен на ден, имат 3 такива за домашно.

# 33
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Аз се чудя за пробния в СМГ. Предният ми се видя много нереален и сега мисля да го пропуснем. Ще го решаваме у нас ако някоя добра душа го качи.

Вашите деца учат ли през тази кратка ваканция?

Моето има ужасно много домашни от школата. Учи, няма избор.

Какво имаш предвид под "нереален" - твърде лесен ли?

# 34
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
Sash, благодаря за новата тема.  bouquet

И у нас се учи. Малко мини тези, малко преговор на задачите за движение.
Май ще ни се види малка тази ваканция. Laughing
Веднага след нея се задават тестове по биология и математика.

# 35
  • Мнения: 688
Какво имаш предвид под "нереален" - твърде лесен ли?
Би трябвало да е по-труден. Звъннах няколко пъти в СМГ, никой не отговаря - явно през ваканцията няма да има никой.

Ценното на този пробен е, че от СМГ обещаха да го направят максимално близко до истинската матура
като организация - с пликовете с имената, шаблоните за попълване и т.н.

А другите ПИ (включително и по други школи) не са ли били така?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 654

Ценното на този пробен е, че от СМГ обещаха да го направят максимално близко до истинската матура
като организация - с пликовете с имената, шаблоните за попълване и т.н.

А другите ПИ (включително и по други школи) не са ли били така?

Не, това с пълната анонимност и пликовете не се практикува масово.
Не знам доколко е важно, но ми харесва възможността да бъде отработен и този детайл,
особено като си знам стоката какъв е шаш и паника  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 1 942
И аз бих се радвала, ако всички тренират и тази подробност, че моята стока не е шаш и паника, а точно обратното - пълно безхаберие - и двете са пагубни   newsm17

# 38
  • Мнения: 5 344
ОМГ - 27.04 - Математика, 11.05 - математика
13.04 - ЧУ Дружба
26.04 - Иван Рилски, но не забравяйте - няма прразказ!

# 39
  • София
  • Мнения: 757
Ох, аз не знам как сте вие, но аз тука пиша на един списък кога къде ще ходи - горкият от четири седмици не е имал свободна събота и неделя. Сега чак не можа да повярва, че е свободен тази седмица.
Не че се е "раздал" кой знае колко по пробните, де ...... Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 1 654
Преди малко се обадих в Междучасие, готови са вече с резултатите
по МАТ от миналата седмица.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 262
Ох, аз не знам как сте вие, но аз тука пиша на един списък кога къде ще ходи - горкият от четири седмици не е имал свободна събота и неделя. Сега чак не можа да повярва, че е свободен тази седмица.
Не че се е "раздал" кой знае колко по пробните, де ...... Mr. Green
И в къщи има такъв списък, на календара в детската стаята. От началото на март събота или неделя са му заети, а понякога и двата дни, аз и затова реших да отмори някой друг ден, че много му се събра. На 6-ти е на пробен изпит в МГ, на 12-ти на пробен от школата и като гледам единствените свободни от изпити събота и неделя са дните по Великден. След това на 26-ти е на последен пробен по БЕЛ от школата.
За пробните през май още не сме съставили графика, има време Simple Smile.

# 42
  • Мнения: 297
Преди малко се обадих в Междучасие, готови са вече с резултатите
по МАТ от миналата седмица.

Казаха ли кога ще пращат обобщената статистика за всички деца по мейла?

Айяла, мерси за бултест Simple Smile) този път надявам се да задоволим госпожата:)

Иначе у нас също се учи- от неделя до днес плътно на курс, плюс един втори кръг на олимпиада по география, който беше в понеделник..

# 43
  • Мнения: 34
Цитат
Казаха ли кога ще пращат обобщената статистика за всички деца по мейла?
На мен ми казаха,че до края на седмицата ще изпратят имейлите със статистика.Иначе оценката казват - младЕЖА има 5,5.Като върне в неделя теста с отговорите,ще Ви ги кача.

# 44
  • Мнения: 207
Нашият график мисля да го сведа до двата изпита в СМГ и този на Регалия на 01.05.
Страхвам се, че през май ще се получи пренатоварване и точно преди матурата ще сме изпушили ако продължи?
Май бяхме на достатъчно пробни от 01.12 до сега.

Общи условия

Активация на акаунт