Бургаски майчета - Тема 17

  • 97 349
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 52
Съжалявам за късният отговор, може би вeчи си намерила,но аз скоро си купих от зеленчуковия,който е точно до Била Wink

# 256
  • Мнения: 1
Здравейте мами, търся си модели за подстригване. Карам курс в Меден рудник до битака и митрябват жени за късо дамско подстригване, черта, къдрене с къдрин и др. Никой няма да си тръгне окепазен!

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 18:32 от Melissa_89

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, търся да купя за подарък коте. Обиколих няколко магазина, но не открих. Някои знае ли в кой зоомагазин предлагат?

# 258
  • Мнения: 24 273
Здравейте, търся да купя за подарък коте. Обиколих няколко магазина, но не открих. Някои знае ли в кой зоомагазин предлагат?
В мола в Изгрев няма ли?

# 259
  • Мнения: 1 280
Провери в ОЛХ.  Peace

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, търся да купя за подарък коте. Обиколих няколко магазина, но не открих. Някои знае ли в кой зоомагазин предлагат?
В мола в Изгрев няма ли?
Вече не.

# 261
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Здравейте, нахлувам в темата ви с един въпрос. Имате ли впечатленията от фирма Захаро
https://zaharo.info/za-nas
За понеделник в Несебър ми трябва торта ЧРД и ще се опитам да направя поръчка през сайта им. Ще съм благодарна, ако някой е поръчвал или опитвал техните торти да сподели.
Или препоръка за друго място за торти в Несебър.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Здравейте, нахлувам в темата ви с един въпрос. Имате ли впечатленията от фирма Захаро
https://zaharo.info/za-nas
Kупувала съм техни торти, предимно за детски рождени дни, доволна съм.

# 263
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Здравейте, нахлувам в темата ви с един въпрос. Имате ли впечатленията от фирма Захаро
https://zaharo.info/za-nas
Kупувала съм техни торти, предимно за детски рождени дни, доволна съм.
Благодаря ви, дано успея с поръчката Simple Smile

# 264
  • Мнения: 24 273
Цехът на Захаро е в Поморие, ще успеете да поръчате Peace

# 265
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Цехът на Захаро е в Поморие, ще успеете да поръчате Peace
О да, направих го вечe.  bouquet

# 266
  • Мнения: 84
Здравейте, търся да купя за подарък коте. Обиколих няколко магазина, но не открих. Някои знае ли в кой зоомагазин предлагат?
Здравейте,мога да ви свържа с момиче което развъжда британска котка,май беше породата,не съм много наясно с породите. Но котетата са страхотно красиви.

# 267
  • Мнения: 84
Здравейте, търся да купя за подарък коте. Обиколих няколко магазина, но не открих. Някои знае ли в кой зоомагазин предлагат?
Здравейте,мога да ви свържа с момиче което развъжда британска котка,май беше породата,не съм много наясно с породите. Но котетата са страхотно красиви.

# 268
  • София
  • Мнения: 9 280
Момичета Simple Smile искам да помоля за съвет - кажете моля дали има директен транспорт Бургас - Къмпинг Каваци, трябва да стигна до там, а с влак до Бургас ми излиза най-евтино, но идея си нямам как да продължава натам. Извинявам се ако това не е точната тема.

# 269
  • Мнения: 550
Момичета Simple Smile искам да помоля за съвет - кажете моля дали има директен транспорт Бургас - Къмпинг Каваци, трябва да стигна до там, а с влак до Бургас ми излиза най-евтино, но идея си нямам как да продължава натам. Извинявам се ако това не е точната тема.
От Бургас до Созопол  има маршрутки а къмпинга е малко след Созопол. Трябва да питаш фирмата дали спира там. Маршрутките са на "М-Бус" други не знам да има 056/ 944 966 този телвфон ми излиза на фирмата

Общи условия

Активация на акаунт