Бургаски майчета - Тема 17

  • 96 889
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, включвам се при вас, макар че живея в чужбина, но съм бургазлийка и обмислям раждане в Бургас. Simple Smile Терминът ми е началото на август и чакаме момиченце. Simple Smile Още не знам дали да си стоя тук или да се прибера, ако се прибера имам опит само с доктор Парушева, така че трябва и доктор да си търся. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, включвам се при вас, макар че живея в чужбина, но съм бургазлийка и обмислям раждане в Бургас. Simple Smile Терминът ми е началото на август и чакаме момиченце. Simple Smile Още не знам дали да си стоя тук или да се прибера, ако се прибера имам опит само с доктор Парушева, така че трябва и доктор да си търся. Simple Smile

Привет! Simple Smile Добре дошла и живи и здрави Simple Smile Аз съм на финала вече и малко от време на време ме хваща шубето, иначе като цяло съм спокойна, а ще ми е за първи път. Общо взето самоконтрол, все едно не ми предстои Simple Smile Ух... Simple Smile

Ще си избереш доктор, ако можем ще информираме за нашите следящи ни. Аз се следя при д-р Горанов от Мбал Бургас. Зависи и къде ще избереш да раждаш де Simple Smile Късмет, пиши пак Simple Smile

Аз май от шубе не пиша и коментирам вече хихи, сигурно естествена реакция Simple Smile Броя дните отдааавна и дишам дълбоко Simple Smile

# 62
  • Мнения: 271
София, я вземи прочети "Смешно" ли е раждането. На мен ми действат чудесно, не спирам да се смея. Това ще те подготви много позитивно за раждането. Стискам палци!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381074.30

# 63
  • Мнения: 80
Здравейте момичета , стискам палци при всички ви бременността и раждането да минат успешно....Аз самата преди 5 месеца станах майка за втори път....Искам да кажа на София че е направила страхотен избор на лекар за следене.....Д-р Горанов е страхотен човек и най-вече специалист ...Той спаси живота на детето ми и на мен, благодарение на него нещата се случиха по възможно най-добрия начин..
И най-важното е позитивната настройка ,вярвайте че всичко ще е наред и то ще бъде.. Hug

# 64
  • Мнения: 47
Благодаря ти private_f! Simple Smile

Тази тема за смешно раждане е наистина страхотна! Simple Smile Снощи много се смяхме с мъжа ми. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 18
Здравейте, майчета,
търся съвет за избор на детска количка. Всички колички, които си харесвам, са все с помпещи гуми. Количката, която ползвах за първото дете, не беше с такива гуми. Сега се чудя дали някой може да помогне с малко информация ако ползва такава количка. Интересувам се колко често се налага да се помпят гумите и каква е вероятността да се спукат?Предполагам, че се продават резервни гуми, ако се спукат. Ще съм благодарна за всяка информация, че времето напредва и не остана много. Благодаря предварително и весели празници.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 94
Здравейте, майчета,
търся съвет за избор на детска количка. Всички колички, които си харесвам, са все с помпещи гуми. Количката, която ползвах за първото дете, не беше с такива гуми. Сега се чудя дали някой може да помогне с малко информация ако ползва такава количка. Интересувам се колко често се налага да се помпят гумите и каква е вероятността да се спукат?Предполагам, че се продават резервни гуми, ако се спукат. Ще съм благодарна за всяка информация, че времето напредва и не остана много. Благодаря предварително и весели празници.
Зузка мен също този въпрос ми е много деликатен. С моя мъж обикаляме от доста време и сме се насочили към Карера на Лорелли ( тя е със силиконови гуми), но ни казаха че не била със много здрава конструкция. И сега съм в голяма чуденка  newsm78- имам още доста време докато се появи бебчо, но все пак дилемата е голяма  Crazy

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 631
Здрвейте мамчета, и аз мисля че на Лорели не са мн надеждни, ако нещо по евтино търсите на  Hauck също са евтини. Ние гледахме в Делфин-а зад операта е , и си харесахме мн на  bebetto полска марка е но внасят само за европа. И междудугото сега имат мн промоции има и евтини модели, мн са маневрини, с амотисьори супер удобни са.Етърва ми си купи такава и направо като го буда е песен и са леки и преносими. Май и кошара ше гледаме направо от там всичко от едно хем има отстъпки всичко, можеш да заменяш дори да си ги взел само да не са прани

# 68
  • Мнения: 17
Аз сам избрала количка на cangaro drift 3 in 1 имате ли мнения за нея ще съм много благодарна че ми е много трудно Благодаря предварително smile3525 1stroller

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 152
Sem.Djambazovi, cangaro drift 3 in 1 е много тежка, но аз много отслабнах, а и бебето беше доста тежко, и при първа възможност си купих лятна. Ако нямаш претенции за килограмите на количката, е супер! А и за тези пари, си е много добре с кошницата за кола.   
Лека бременност на новите попълнения и леко раждане   bouquet

# 70
  • Мнения: 95
Запис и от мен.  Flutter.Ние ще се раждаме през август в Поморие.Макар да ми е трето детенце  Embarassed ме тресе един страдах, ама така е като като чакахме 8 години .Сега ми се струва ката че ли ще ми е за първи път.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Запис и от мен.  Flutter.Ние ще се раждаме през август в Поморие.Макар да ми е трето детенце  Embarassed ме тресе един страдах, ама така е като като чакахме 8 години .Сега ми се струва ката че ли ще ми е за първи път.
И при мен минават подобни мисли, опитвам се да се стегна, няма друг начин.

# 72
  • Мнения: 122
Честит празник на всички именници и добре дошли на всички нови попълнения! Лека и спокойна бременност ви желая!
 Що се отнася до количките мога само като коментар да кажа ,че досега по пътищата съм видяла доста колички марка бебето, които ходят на една страна. Не знам обаче на какво се дължи това изкривяване. Иначе и на мен ми бяха фаворит, но честно казано ме достраша да рискувам, не че моята мома стои в количката си  Simple Smile.

# 73
  • Мнения: 39
Не се притеснявай ,вероятността да се спука гума е малка Simple Smile една  г. Карах моята количка нито ми се е спука гума,нито съм помпала гуми през таз 1 г. Simple Smile
У

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 777
Здравейте и от мен бургаски майчета, аз трябва да родя през декември и много си чудя кой лекар да избера. Първото си дете родих в окръжна болница и въпреки че бях със секцио си тръгнах на 3тия ден, защото не бях спала да пазя бебето от хлебарки- Кошмар. Сега искам да родя в Дева Мария. Ходих за установяване на бременността и ми казаха, че там само д-р Драгнева води ЖК. Аз обаче съм леко скептична за нея. Изчетох тук, че сте доволни от д-р Татарова. Може ли малко инфо - къде приема, в коя болница се ражда с нея, работи ли по здравна каса - ей такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт