Бургаски майчета - Тема 17

  • 97 598
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 631
Аз съм при Татарова, води ЖК в Св. София, а раждаш в Девата. АКо имаш ВИп карта за консултация навсякъде може да те преглежда. Имам телефон нейн но най-добре за графика й звънни в св. София. Само така можеш да си запазиш час.
Много е мила, добра и винаги е на линия и мн абе мн съм доволна от нея

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 794
Благодаря ти за бързото включване.
Какво е ВИП карта и от къде се взима? При нея мога ли да родя със секцио ако пак се наложи?
Боже, как ми се иска цялата галимация да е минала и вече да гушкам бебчо!

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 631
Вип карта е нова услуга на Девата и Св. София за неограничен брой прегледи,следене на тонове, ехография и в двете болници при твоята лекарка. Да можеш как няма да може да родиш секцио, виж запази си час при нея, но вземи си направление от личния ако още не си го направила. В Св. Соофия само работи по здравната и като трябва да минаваш редовните консултации затова си там , за да може да ти дава направления по здравната инъче няма проблем да ходиш в Девата ама там си на частно. След един преглед с нея ще ти обясни всичко. И дори Мбал Дева Мария има дни на отворените врати където може да разгледаш цялата болница и да се срещенеш с персонала и доктори, но имаш време .Като заначало отиди на консултация , да те запише и пр

# 78
# 79
  • Мнения: 327
Другата седмица тръгват корабчетата до о-в Св.Анастасия, ще изчакам още да се стопли и ще си организираме екскурзийка с дечко.

# 80
  • Мнения: 29
Днес е терминът ми Simple Smile Бебе още си стои Simple Smile Мама си чака отдавна да го гушне, а на него му харесва още в нея Simple Smile Но вече напрежението нараства ... Иска ми се всеки момент да започнат контракциите и да тръгна към болницата. Стискайте палци, момичета много скоро да има новини, че не ми се чака и ден повече ... дето се казва се притесняваш всичко да е нормално и наред да не родиш преждевременно. викам си айде в деветия съм, мога още първия ден да родя, а особено седмица преди термина вече съвсем нямаш търпение...дните преди него пък тотално ми се объркаха от чааакане Simple Smile станах на чакалня Simple Smile а нищо друго - освен едно прекрасно естествено раждане не ми се иска! Та друго освен да си почакам не ми остава.

# 81
  • Мнения: 49
Хайде стига те е мъчило това сладко бебче и до края на деня да се гушкате Simple Smile

# 82
  • Мнения: 29
Хайде стига те е мъчило това сладко бебче и до края на деня да се гушкате Simple Smile
Дай Боже, Сабинка - ама няма да е днес май ... До преди малко чудейки се какво да направя пак чистих като луда Simple Smile подскоци малко на 2-3 пъти правих, йок Simple Smile чакам си водите и контракциите и това е! Търпение му е майката, какво да правим. Малко се тонизирах, че се бях сдухала да стоя и да чакам  Joy preggo newsm30 От снощи му се моля направо - да излиза Simple Smile даже преди дни още си му викам - айде време ти е ... да е живо и здраво детето - ще се появи Simple Smile друг е въпросът, че мама му вече иска всичко да е свършило. Отдавна преживях носталгията по коремчето, което ще ми липсва и изобщо невероятното чувство да бъдеш бременна. Гледам, но не виждам - чувам, но не слушам стана мойта работа. Мисълта ми все в предстоящото  smile3504 Misc Baby Bottle txtloves

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 18:09 от private_f

# 83
  • Мнения: 49
С първото бебе бях така - 15 дни преди термина направо луднах. Все с мислих кога ще е, дали ще е днес или утре и така вдигнах кръвно. Та се успокой и не го мисли наистина - когато и както. Нека само всичко е наред с теб и бебчо Simple Smile

# 84
  • Мнения: 209
Бях по същия начин като теб  Mr. Green Mr. Green Главата ми беше бъкана от мисли, кога как.. ама хайде.. да се свършва, голямо чакане, бях полудяла.Затворя ли очи само за това мислех и чаках. Добре ,че родих 3 дни преди термин и не преносих,че не знам с това мое лудо чакане  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  И носталгията по коремчето си мислех,че съм преживяла, но уви още си ме гони  Wink

Желая ти скорошно и леко раждане и чакаме да се похвалиш!

# 85
  • Мнения: 47
Момичета, сега видях че съм записана на първа страница - термина ми е на 9-ти август - първа бременност. Благодаря за записа! Simple Smile

Аз най-вероятно ще се прибирам края на юни и ще си избера лекар тогава. Днес си поръчахме количка, голяма промоция намалена от £300 на £160! Wink

И да попитам - има ли някакви редовни курсове за бъдещи майки - за раждане, кърмене и т.н., тук няма да имам време да ходя и за това се интересувам. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 18
Здравейте, майчета,
има ли бъдещи майки, които ще раждат в МБАЛ Черноморска? Има ли някакъв списък за болницата-дрешки, памперси и т.н? Благодаря предварително!

# 87
  • Мнения: 211
Здравейте мамета! Аз съм в 17 г.с. ,първа бременност и съм при д-р Татяна Габровска. Някой има ли мнение за нея, защото май не съм сигурна дали искам да остана при нея. Ако някоя от вас има наблюдения, моля да ми сподели. Вчера бях при нея и ми каза че май е момче бебчо, но не беше сигурна дали вижда пъпна връв или пишка.Каза ми 40 % . Това не ми клони към момче, а към "незнам какво да те излъжа"
Благодаря ви предварително мамета, за отговора! Страшно съм объркана  Whistling

# 88
  • Мнения: 2
Привет!Копирам поста си от темата за Девата:

Здравейте,мами!Водя се при др Татарова.Рано ми е още,но ако има някоя мама раждала секцио при нея скоро,нека сподели как е протекло.Сега съм в края на 5ти месец и почнах да се вълнувам и мисля за този момент, още повече,че вчера разбрахме,че ще си имаме момченце:))Искам вече да се настройвам психически...  Simple Smile

Ще се радвам да прочета разказите,а съм сигурна,че и за други ще е интересно  bouquet

# 89
  • Мнения: 19
Утре е моето секцио а аз незнам къде  се намирам от притеснение(въпреки че ми е второ).

Общи условия

Активация на акаунт