Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 482
  • 783
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 808
ТОЧ браво Rolling Eyesстрахотни минуси в обиколките. Момичета и аз нещо зациклих, тъкмо се зарадвах първата седмица и сега  втората никакво мърдане на кантара. Нямам прегрешения, освен в мислите си Joy, позволявала съм си общо за тези дни 2-3 чаши вино. Не знам какво става?!

# 346
  • Мнения: 2 463
привет,
и аз съм в застой, но мен ме радва. Това означава, че тялото ми се прибира, което е хубаво.
От 65 сега съм 59, остават ми 2 кг. докрая.
Диетата свършва в сряда...
ТОЧ ,страхотни минуси.

# 347
  • Варна
  • Мнения: 241
Зизу, относно зациклянето и аз нямам против ... но плюсовете ме ядосват  Twisted Evil

# 348
  • Мнения: 808
Зизу 6кг за 20 дни е много добър резултат според мен. Момичета вие по колко дни имате задържане?Помежду другото вечерях няколко парчета свинска варена, която със сигурност не е режимна ,но  така се случи. ooooh!

# 349
  • Варна
  • Мнения: 241
Аз задържам около 4-5 дни.
brillante, какво е свинско варено?

# 350
  • Мнения: 808
4-5 дни, значи имам шанс.  Praynig  Hope♥ свинска варена наденица е от типа македонки, леонски и т.н. салами.

# 351
  • Мнения: 164

Привет мацки! Приготвихте ли обяда вече? Wink

# 352
  • Мнения: 808
А добро ви утро! Аз ще поработя малко- изхрусках един морков набързо , обяда ще е гъби на фурна със салата домати, вечерята -печено  пилешко бутче със домати. Закотвих се на едни килограми и няма минуси и това е. #2gunfire  #Cussing out

# 353
  • Мнения: 2 463
аз ядох бъркани яйца  с чушки , много вкусно.
brillante, а как ги приготвяш гъбите на фурна?

# 354
  • Мнения: 808
Зизу , измивам гъбките ( аз лично ги мия с брашно) много лесно става и след това ги овкусявам със  малко зехтин,сол и ги мятам във фурната за около 15 минути. Това е цялата философия, иначе ги правя със универсална подправка ,но не съм сигурна дали е удачно за режима и сега не я ползвам.

# 355
  • Мнения: 164
 Wink

Последна редакция: нд, 08 фев 2015, 08:43 от mamanadvama*

# 356
  • Мнения: 164

Добро утро!
 brillante и аз днес гъбки си приготвих, но няма да се размине само с тях де Wink
Зизу и аз приключвам в сряда,но пак ще съм тук във виртуалното пространство с вас. Hug , че втора серия може да направя на режима.
Hope♥ плюсовете бързо могат да се превърнат в минуси не го забравяй!
 zina никакво отказване. Peace
Спокойна неделя ви желая, аз съм на работа  Confused

# 357
  • Варна
  • Мнения: 241
Добро утро Simple Smile
Днес е 6-ти ден от задържането  Mr. Green
Мисля, че няма да успея да сваля желаните 4 кг, но колкото толкова Simple Smile

Менюто днес е свински кебап със салати Simple Smile

Хубава неделя   food010

# 358
  • Мнения: 164

Девойки къде сте? Дойде ред и на бялото винце с вечерята! Аз като прочетох , че може да се пие, та не се спрях  Laughing Laughing Laughing през вечер!Наздраве! Wine Glass smile3546

# 359
  • Мнения: 164
Момичета дотук бях 21 дни - 4 кг! Simple Smile
Втръснаха ми тези салами яйца пилета и прочие, но това не значи че ще продължа с хляб и сладко разбира се. Peace
Днес реших да ми е ден на жито с мед орехи ябълки. Simple Smile
Успешна седмица!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт