Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 436
  • 783
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 095
Момичета дотук бях 21 дни - 4 кг! Simple Smile
Втръснаха ми тези салами яйца пилета и прочие, но това не значи че ще продължа с хляб и сладко разбира се. Peace
Днес реших да ми е ден на жито с мед орехи ябълки. Simple Smile
Успешна седмица!  bouquet

И аз приключих! Не направих 24 дни, но от една седмица съм зациклила и не мърдам и грам.
Отделно нещо бъбреците се обаждат и съм в пред МЦ и съм подута, нервна и ми се хапва сладко.

Ще попочина и после ще видим.

Успех, момичета!   bouquet

# 361
  • Варна
  • Мнения: 241
Да ви кажа, момичета и аз не се чувствам особено добре. Ужасни тъмни кръгове ми се появиха под очите и тази сутрин се събудих със силно главоболие, а мен глава много рядко ме боли. Утре ще се притегля, но най- вероятно ще прикюча и аз 2 дни предварително.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте, май останах сама!Кафенце


Реших и днес да съм режимна, въпреки ужасното главоболие. Кантарът се размърда. Simple Smile

Хубав ден!:)

# 363
  • Мнения: 796
 Hope♥ пожелавам ту успех. Аз се отказах , защото задържането беше дълго и се метнах на друго  хранене.

# 364
  • Мнения: 2
Здравейте, до 12-ти декември бях на този режим и свалих около 4 кг., но видимо си личеше. После почнаха едни безкрайни празници и... жалко за диетата, но сега пак се настроих за нея и вече втори ден съм с вас, да видим как ще е след толкова голямо прекъсване.  Надявам се да успея да изкарам до край! Simple Smile

# 365
  • Мнения: 164
Все пак лично на мен този режим трите седмици ми дадоха добър старт, не поглеждам към хляб и сладко, днес си хапнах елда със сиренце и зеленчуци много добре ми дойде. Wink
Хубав ден!  bouquet

# 366
  • Мнения: 2 461
привет, момичета.
Радвам се, че бях заедно с вас през тези почти 3 седмици.
И аз като вас приключвам, утре ми е последен ден и ще минавам на друг вид хранене.
В събота бях на гости и прекалих с някои неща, оттогава як застой.
За всичките дни направих само един ден прегрешение.
Като цяло съм доволна, стоя на 59 кг.
-6 кг кое вода, кое мазнина... Другото ще го боря със спорт.
Мисля, че пиенето на антибиотик и други хапове доста ми забави нещата, но и това не е зле.

# 367
  • Мнения: 1 095
Браво, Зизу!   bouquet

Момичета, вие с какви режими продължавате?

# 368
  • Варна
  • Мнения: 241
Днес ми е последен ден. newsm44 Ще продължа на мой си режим 2-3 седмици, а след това на 90 дневната диета. Определено тя е моят режим. По-бавно се сваля, но е много по-здравословен от този, да не кажа, че този изобщо не е здравословен. Ако днес ти се яде шоколад знаеш, че в някой от следващите дни можеш да си хапнеш. Това важи и за сиренето, млякото, картофите и всичко останало. Храниш се разнообразно и плодовете, които за мен са важни са позволени.

Успех момичета! Аз достигнах желаните килограми, сега е важното да ги задържа!  Simple Smile

# 369
  • Мнения: 1 095
Hope♥    bouquet Hug

Аз харесвам 90 дневната, но ми е много дълга.
Аз мисля да мина на УУ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641772.0;topicrefid=19

Може да се яде всичко, само трябва да се смята и тук е малко тегаво, че не винаги човек знае как да сметне, но пък има храни с неограничение в количествата Wink

# 370
  • Варна
  • Мнения: 241
Чувала съм и добри отзиви за " Зоната", но не съм се задълбочавала. Simple Smile

# 371
  • София
  • Мнения: 10 858
Зизу, много се радвам на резултата ти  Hug
Знам колко време се бориш, браво миличка!
Чак се замислям, дали и аз да не се пробвам със сух НВд  Crazy

# 372
  • Мнения: 164
Добро утро! Hug
Не мисля да продължа с определен режим, но храните с които се храня засега са основно- киселя мляко, овесени ядки, мед, елда, кафяв ориз, риба, зеленчуци! Peace

# 373
  • Мнения: 1 906
Аз приключих, но силно се изкушавам да продължа още две седмици  Crazy
Свалих 4 кг и макар да не са много при мен личат, за което съм много доволна  Wink

Сега дилемата е - да го продължа ли режима или да мина на друг вид диета? Съвети  Praynig

# 374
  • Мнения: 1 095
Аз приключих, но силно се изкушавам да продължа още две седмици  Crazy
Свалих 4 кг и макар да не са много при мен личат, за което съм много доволна  Wink

Сега дилемата е - да го продължа ли режима или да мина на друг вид диета? Съвети  Praynig

Почини си малко, поне седмица, пък после като искаш продължи с режима.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт