Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 413
  • 783
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 145
Здравейте , да попитам по - запознатите филе "Елена" в режима ли е ?

# 406
  • Мнения: 1 822
Здравейте , да попитам по - запознатите филе "Елена" в режима ли е ?
Според мен е режимно Peace

# 407
  • Мнения: 1 136
Филе "Елена " ме спасява много често и е много добро като избор . Мога да се похваля , че дънките , които нося от една седмица/ нарочно/ са доста си осми около талия , дупе , бедро , въпреки че не отчитам разлика в кг , само300-400г
Друга промяна , с която съм много горда -прекратих нощноте похапвания / около 1-2 часа/ просто защото не съм гладна от вечерята в 20.30 часа.

# 408
  • Мнения: 145
Благодаря Ви Peace

# 409
  • Мнения: 1 136
Да споделя , голям ефект оказва готвенето с кокосово масло като алтернатива нас зехтина , цялото семейство е на кокосово олио , захар и брашно и се препоръчва от всички диетолози , подкрепящи кетоновата диета , а и е доста вкусно:)

# 410
  • Мнения: 742
Здравейте и от мен Simple Smile Аз от 4 дни съм по-скоро на НВД.Преди месец се опитах да спазвам този режим,но се разболях и реших да действам по-кротко.Хапвам риба,филета,салати,яйца,в салатата добавям една лъжица зехтин,в кафето една малка лъжичка мед.На вечеря понякога си позволявам филийка пълнозърнест хляб.Мицарела и гауда ежедневно.Правя и ежедневни силови и кардио тренировки.Килограми не ме интересуват,следя мазнини.Искам да махна коремчето след раждане.Стартирах със 17%,на 7-мия ден ще смятам пак,за да видя евентуален резултат.Успех и воля на всички!

# 411
  • Мнения: 1 822
Добро утро, избутах първия ден, остават още 25 Laughing
Истината е, че без въглехидрати се чувствам много добре, по-бързо се наспивам, някакси по-енергична съм през деня, не съм подута като стана. Затова много пъти съм се чудила на себе си, защо си го причинявам това с преяждането със сладко, като той организма ми сам ми показва кое е правилнвото Rolling Eyes
Този път твърдо реших да не се тегля всеки ден, а веднъж седмично, защото точно липсата на резултат миналия път ме отаза на 4 ден.
Пожелавам силна воля и успех на всички Hug

# 412
  • София
  • Мнения: 1 915
Да споделя , голям ефект оказва готвенето с кокосово масло като алтернатива нас зехтина , цялото семейство е на кокосово олио , захар и брашно и се препоръчва от всички диетолози , подкрепящи кетоновата диета , а и е доста вкусно:)
откъде купуваш кокосовото брашно и захар? че не го срещам по магазините?

# 413
  • Мнения: 444
Привет мацки!
И аз стартирам от днес да видим какво ще се получи като едновременно ще гледам да броя и калориите приети на ден. Blush
Успех на всички и за Благовещение да се похвалим с добър резултат Peace

# 414
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен, искам да питам пастета режимен ли е , дайте предложения за по-евтини храни че съм в финансов колапс Embarassed

# 415
  • Мнения: 1 822
Здравейте и от мен, искам да питам пастета режимен ли е , дайте предложения за по-евтини храни че съм в финансов колапс Embarassed
Зависи от пастета Simple Smile
Тези от магазините имат доста добавки, като нишасте например и разни други Rolling Eyes
Ако е домашен пастет, според мен може Peace

# 416
  • Мнения: 154
Момичета не мога да повярвам изкуших се и се изтеглих сега , за ден и половина съм минус 1кг  Crazyвъзможно ли е  Thinking Blush

# 417
  • Варна
  • Мнения: 241
Момичета не мога да повярвам изкуших се и се изтеглих сега , за ден и половина съм минус 1кг  Crazyвъзможно ли е  Thinking Blush

Напълно възможно е. Това не са мазнини, а вода.

axel_chiara2430, сантиметрите са важни, а не килограмите. Успех!

# 418
  • Мнения: 1 136

Благодаря Hope, много си права за см.
Stelaartois, кокосовото брашно, масло и захар ги купувам от holland& barrette , мисля че доставят до Бг , ще проверя утре . Другият вариант е амаzon или да ги поръчам на превозвачи от Лондон до мястото , където живееш и за £1 на кг ще ти ги доставят до вкъщи . Утре ще разума за варианти и ще ти пусна линкове с цените . Прочетох една много добра книга с рецепти за кетонова диета, които са вкусни лесни за приготвяме и много евтини като продукти .

# 419
  • София
  • Мнения: 1 915

Благодаря Hope, много си права за см.
Stelaartois, кокосовото брашно, масло и захар ги купувам от holland& barrette , мисля че доставят до Бг , ще проверя утре . Другият вариант е амаzon или да ги поръчам на превозвачи от Лондон до мястото , където живееш и за £1 на кг ще ти ги доставят до вкъщи . Утре ще разума за варианти и ще ти пусна линкове с цените . Прочетох една много добра книга с рецепти за кетонова диета, които са вкусни лесни за приготвяме и много евтини като продукти .

мерси за инфото, може да пишеш и на лични:)

Общи условия

Активация на акаунт