Отговори
# 15
  • Мнения: 2 003
Естлар - стиснати палци имаш и от мен! Всичко ще бъде наред, вярвай в това!   bouquet
Нектаринка - бъди силна, мила!

# 16
  • Мнения: 6 833
Здравейте, сладурки  bye

Маняна, страхотна тема, дано я напълним с много такива тестчета, като на снимката  EFP  bouquet

Естлар
, късмет утре  Flowers Four Leaf Clover Всичко ще бъде наред  fingerscrossed  Hug

# 17
  • Мнения: 933
Нектаринка недей да мислиш за най-лошото.Опитай се да мислиш позитивно,стискам палци след прегледа да си по-спокойна.... Hug
Естлар просто са си предпазливи хората,нищо лошо няма да излиза от никъде.

Ох и аз се замислям дали сега да не пусна имунологични изследвания или да изчакам евентуално преди процедурата...какво мислите а?.. newsm78
Направо вече ме е страх да пускам каквото и да било.

П.П.Манана благодаря за темата.Вече си професионалист,личи си как ги правиш със старание и любов.
Майка ни ни е родила на 33...казвам нас(близначки).,млада ни напусна ,но това е друг въпрос.
Майче зацапването е почти всеки ден,определено е ефект от хапчетата,бях подготвена ,но ми предстои лапароскопия след месец и това зацапване ще бъде проблем.
Буци на 7-ми имам час,тогава ще има някакво раздвижване около мен,че си стоя на едно място и взе да ми става скучно вече... Mr. Green...това дремане хич не ме кефи,обичам да има раздвижване,действия някакви.

# 18
  • Мнения: 63
Добро утро МИЛИ ДАМИ!

Нектаринка  Hug.
Естлар стискам палци всичко да мине добре и да се окаже нещо безобидно.

На всички пожелавам лек и приятен ден  Hug  Hug  Hug

ПП Почерпете се виртуално за мое здраве, днес съм рожденничка.

# 19
  • Мнения: 1 726
Нектарина, мила, дано да е всичко наред, ма тоя доктор снощи дет те беше ровил....направо мен ме заболя като го обесняваше...бива ли така...малоумник!!!
Маняна, наистина си царица, прекрасни теми, много нежни и прочувствени, ЕВАЛА!!!
Пчеличката Мая  Hug благодаря ти, вчера разбрах че си могла да дойдеш да се видим, ма късно си видяла, че скучая...хихих нищо следващия път на трансфера  Embarassed
Естлар и за теб стиснати палци, мила, дано да не се окаже нещо злокачествено и всичко да мине по нормален начин,,,,а забравих да те питам на днешния доктор каза ли му предварително какво ти е казал вчерашния? Къде ще правиш операцията?
Танче и ти си кат мен човек на действията! Аз с побърквам ако трябва да седя и да чакам"нещо си" е нервите ме накачат и тряяя веднага да си измисля нещо че иначе почвам да мисля глупости!!!
ВЛ ЧРД, да си жива и здрава а на следващия и РД да гушкаш бебеееее

# 20
  • Мнения: 63
Добреееее не се справих с прикачването Embarassed. Голям съм индианец ooooh!

Значи черпя всички ,който с каквото най- много обича.

# 21
  • Мнения: 4 954
Буци, естествено, че казах, нали трябва да знаят, че си имат работа с тежък случай на недоверие към лекарите  Laughing Ще ходим в Горна Баня. Бившата национална ортопедична.

vl81, честит рожден дееееееееен  Пожелавам ти мноооого txtloves

# 22
  • Мнения: 1 726
Естлар, просто си мислех, дали този днешния да не се е така да се каже облегнал на думите на вчерашния и просто да му е било по-лесно така, като има какво да потвърди, а не да "измисля" нова диагноза  newsm78
ВЛ страшна си!!!  hahaha

# 23
  • Мнения: 1 487
vl81 ще си позволя да почерпя виртуално вместо теб.
Да се сбъднат най-съкровените ти желания   bouquet newsm59

# 24
  • Мнения: 2 003


Ох и аз се замислям дали сега да не пусна имунологични изследвания или да изчакам евентуално преди процедурата...какво мислите а?.. newsm78
Направо вече ме е страх да пускам каквото и да било.



Според мен, ако си твърдо решена на това изследване, по-добре сега. Ако има евентуален проблем, да се действа до някакво разрешване като дойде време за процедура. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 391
vl81, честит рожден ден !  newsm59 newsm59

Естлар, всичко ще мине ! Сискам палци за утре!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 298
Нектарина и аз стискам палци, и дано всичко да е наред!  Hug  Praynig  fingerscrossed


При мен няма нищо ново. Чакам си след седмица МЦ и пак да правим опити след това. (След като този месец се изложихме да се скараме точно, когато най-малко трябва...)
Искам да питам само за ФК - АГ-то ми беше казала ,че може да се пие 6 месеца. Добре, но когато човек опитва по-дълго няма ли да е проблем спирането й? Ако забременееш точно, когато не си приемал ФК и не можеш да я започнеш, защото вече са минали 6 месеца  newsm78

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 11:37 от baby83

# 27
  • Мнения: 1 421
ВЛ81 Честит рожден ден!Всичко най-прекрасно ти желая!  Gift newsm67

Естлар Стискам палци за утре!

Bgzvezdi4ka  я няма отдавна newsm78

# 28
  • Мнения: 933
Добреееее не се справих с прикачването Embarassed. Голям съм индианец ooooh!

Значи черпя всички ,който с каквото най- много обича.

vl81 http://tekstove.info/browse.php?id=10599...много здраве и любов ти желая,с пожелание всички твои мечти да се превърнат в реалност.

# 29
  • Мнения: 935
Благодаря ви,момичета!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet За мен е голямо  удоволствие  Hug
Естлар,първото стихче горе се казва 'Надежда' и е на Джани Рудари,а другото е "Чудо под белите преспи" на Ясен Ведрин
vl81,Честит Рожден Ден.  baloni Пожелавам ти най-прекрасният рожден ден и скоро да зарадваш ТМ и дечицата с най-хубавата новина Wink

момичета лека нощ Hug,аз днес голямо шетане му ударих и съм почти заспала.МАНЯНА ако не ти е проблем били качила снимка на О теста да го сравня с моя и аз вчера имах за първи път ясна втора(ако ти е лесно разбира се) Hug,ЕСТЛАР Hug,БУЦИ Hug,БИБИ Praynig,НЕКТАРИНКА HugНА ВСИчКИ ВИ  Hug Hug Hug,аз днес правих пиле по китайски(ама със свинско месо Grinning)мн вкусно стана,ако някой иска мога да дам рецептата Winkнямам сили повече,отивам да се къпа и лягам.спокойна нощ дами luvbed
Сашунка,малко късно отговарям,дано да го видиш.Ето теста ми за О от вчера

Скрит текст:

На някой случвало ли се е тестовата чертичка да избледнее след няколко часа  newsm78 Във времето на отчитане беше по-наситена от контролната, тази сутрин гледвам, че е по-бледа.


Да на мен!Миналият месец положителният ми тест за О си беше положителен във времето на отчитане и няколко часа след това,но по-късно доста избледня и съвсем не изглеждаше толкова положително Simple Smile явно е нормално.Най-важно е какво показва във времето на отичитане Wink

Момичета,исках да напиша 100 неща,но явно ще се включа по-късно,по-адекватно.Само искам и тук да кажа,че стискам палци на Нектаринчето,всичко да бъде наред  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт