Отговори
# 30
  • Мнения: 6 833
VL81, честит рожден ден   bouquet Желая ти много щастие, късмет, да си много обичана и мечтите ти да се сбъдват!!!  newsm59

Междудругото прави ми впечатление, че имаме доста близнаци в темата  Blush Дано е на късмет  Hug

# 31
  • Мнения: 21 282
vl81 ,честит рожден ден ! Пожелавам ти да ти се сбъднат всички най-съкровени желания и мечти !  newsm59

# 32
  • Мнения: 1 487
Благодаря Маняна, успокои ме, че няма грешка при мен.   bouquet Този път тестовете са по-различни от всички които съм правила, сигурно затова е така.

# 33
  • Мнения: 933
Цитат на: toito link=topic=774477.msg27867237#msg27867237 date=1396513688
[/quote

Според мен, ако си твърдо решена на това изследване, по-добре сега. Ако има евентуален проблем, да се действа до някакво разрешване като дойде време за процедура. Simple Smile
Предполагам,че и генетични ще трябва да пусна.Така и така ще ходя на преглед в понеделник във новия филиал на Плевенската клиника,който е в Бургас и ще попитам какво точно да пусна.Оф ..и пак видях едни цени,ама няма измъкване.Дали сега или след 3 месеца, пак ще ги дам.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 121
Маняна, благодаря за прекрасната темичка   bouquet

Естлар, стискам палци за утре  Praynig

Нектаринче,  spoko spoko spoko

VL81, честит рожден ден! Да си жива и здрава и скоро да сбъднеш мечтата за бебче  Hug

Биби, тук съм Simple Smile Мятам по едно око, когато мога. Няма нищо интересно при мен. Спрях да следя БТ след О. В работата е лудница, а след работно време съм все ангажирана с други неща. Нямам време дори да си почина  Confused Съответно нямам време да мисля за глупости  Crazy
Стискам ти палци за теста утре  Hug

# 35
  • Мнения: 1 943
Да се запиша преди да сте ми избягали Simple Smile Ама докато го пусна и прас 2 нови страници...

Снощи едни бири, едно чудо.. и сега се прескачаме като зомбита в офиса.

4erna pantera, ти с каква диагноза си на коляното? В скрития текст съм си изляла моята драма с проклетите колена.

Естлар, не си луда с танците, ама изобщо даже.  Много добре я разбирам тая лудост.
Скрит текст:
Преди години ми откриха хондромалация на пателата - размекване на хрущялите на капачките на колената. Всичко започна с отвратителна, режеща и постоянна болка при слизане. До сълзи ме докарваше, а аз тъкмо се бях запалила по планините. Накрая не можех и по стълби да слизам, бях като бабичка. Категорично ми беше забранено да стъпвам в планина, или ако стъпя - с лифта до горе и с лифта надолу. Това разбира се се случи за цели три месеца, докато подсиля колената, и толкова със забраните.
Състоянието ми е доживот, лечение няма, постоянно гълтам добавки за да крепя хрущялите, слагам бинтове и наколенки, но от планините не съм се отказала и няма да се откажа.
Успех с операцията и скоро пак на дансинга.  

Нектаринка, стискам палци да се размине най-лошото Hug

vl81, ЧРД, наборе, в най-хубавата възраст сме Simple Smile

Майка ми роди брат ми на 35, всеки път като ми подхвърли "айде, време ти е, закъсняваш", я подсещам, че тя на 35 е раждала Laughing На 33 ще стана, не се чувствам стара, просто не ми се чака повече и усещам, че точно, ама точно сега му е времето Mr. Green

Нещо изпускам, ама какво беше  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 679
Честит рожден ден на VL81- нека си жива и здрава, много успешна и цяла върволица от дечица  Heart Eyes
НЕктаринче- не всичко е свършило, има надежда, дано теб да те освети Hug
Ели- да наистина те нямаше, дано да е за добро цялата тази заетост твоя Wink

# 37
  • Мнения: 1 202
VL81 честит рожден ден,желая ти всичко най-хубаво  newsm59  ura!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 757
Vl81 честит рожден ден,бъди здрава и сбъдване на всички мечти
Днес и моят татко има рожден ден,след малко се залавям с тортата
Естлар успех,дано да е нещо леко за да можеш да продължиш най вече с танците
Нектаринка.....какво стана мила  Tiredтез лекари снощи с това ровичкане да не са ти направили те някаква беля....и мен ме заболя докато четох поста ти.Искрено се надявам всичко да е наред,стискам палци мила и се моля за теб  Praynig Hug

# 39
  • Мнения: 63
maya_the_bee Благодаря, това ми е любимото питие.
Таня много благодаря за поздрава.

Благодаря и на всички останали за пожеланията.

ПП. Четох, че за години си говорите.  Та аз сега станах на 33, но на 25-тия ми рожден ден заявих на всички и то съвсем официално, че спирам да старея. От тогава всяка година ставам на 25 Twisted Evil.
Само някой да е посмял да ми противоречи и  #Sniper

# 40
  • Мнения: 1 421
За годините - аз тази година ставам на 26, ММ на 30

И аз като ВЛ81 съм закотвена на 25 и точка  Mr. Green


Пък как ми се гади днес...

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 11:57 от NikoStorm

# 41
  • Мнения: 2 003
Така е, Танче! Навсякъде цените, особено за тези изследвания /имунологични и генетични / сабомбастични и за 2те са ок 700-800лв - зависи и къде, но трябва ли, няма как ...

# 42
  • Мнения: 1 943
а пък аз съм се закотвила на 19 Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 11 779
олее кога изписахте 3 страници  #Crazy

vl81 Честит Рожден ден! Прекрасно е да си Овен нали!  Joy

Estlar успех утре!

Нектаринка  Praynig моля се всичко да е наред, има и случаи с кървене и задържана бременност

Шоколад къде прави имунологичните? Аз все повече се замислям за тях, лекарката отказа да ми ги назначи, и не знам каква е процедурата за тях? Мога ли да отида при имунолозите и да поискам да ми ги назначат? И аз като Естлар сама си назначавам изследвания, даже не се оправдавам защо, а отивам, а за имунологичните нещо не съм ясно как е процедурата.

На мен яко ме удари психиката вчера, станах на 29, започна да ме притиска времето, не искам да съм на 30 без дете, даже си позволих да обвиня мъжа ми че той не иска да се оженим преди години, даже говорихме да спрем опитите засега да си почина малко, че моите надежди бяха че след кюретажа всичко ще се случи магически, но последва биохимична, този месец със сигурност не е станало, и мисля че си тормозя организма много, но той не поиска и иска да продължаваме докато не стане,но
 съм много не търпелива и искам да съм сигурно че всичко ми е наред преди да продължим, много съм раздвоена  Sad

# 44
  • Мнения: 172
Манана страхотна темичка наистина, благодаря за старанието  Hug
Момичета толкова бързо пишете, че докато се запиша и аз в новата темичка и вече е 3та страница  Simple Smile
Vl81 честит рожден ден и от мен, бъди здрава, усмихната и дано мечтите ти се сбъднат  newsm59 newsm38

Общи условия

Активация на акаунт