Отговори
# 705
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Вие се разхождате с парцалетките,а на мене ми е трети ден на тръстиката и съм Rolling Eyes
Обаче в цялата работа си гледах и КПА е много интересен бе smile3521

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 556
Този е бест модел на Турция за миналата година, язък че не му запомних името, хем съм пускала такива снимки с него чеее smile3544 smile3544 smile3544

Искат ги феновете с Хазал и то не от вчера, но той мачка с рейтинг в Карагюл, а щом вадят такива цифри, не вярвам скоро да приключат- миналата седмица Карагюл направи една година на екран и сигурно имат поне още една  Wink

# 707
  • Мнения: 21 201
Ми какво Ви направих, ми нищо, обаче след като го видях разбрах защо Карагюл е все на челна позиция преди ПО Joy а то защо било Crazy + сюжета естестево който си е типично турски.
Ивче, казва се Бурак Челик-Burak Çelik
 Crazy Crazy Crazy

# 708
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

До преди малко четох 50- та страница на темата, а сега е на 48 ... newsm78

Много готино това момче за Хазал... Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 21 201

До преди малко четох 50- та страница на темата, а сега е на 48 ... newsm78

Много готино това момче за Хазал... Heart Eyes
Много а пък после не сме искали Хазал да играе с друг и Чаатай с друга. ooooh! Глупости на тракала, просто сме естети и искаме да ги гледаме в партньорство с красиви хора каквито са самите те а не с чучела от които да ни призлява при общите им сцени, толкова е просто но не всеки го разбира.
Дуду, фризьора на Чаатай подстригва и Бурак. Laughing
Скрит текст:


# 710
  • Мнения: 15 884

До преди малко четох 50- та страница на темата, а сега е на 48 ... newsm78

Много готино това момче за Хазал... Heart Eyes
Joy Joy Joy колко 4ашки обърна hahaha hahaha hahaha hahaha

Наде, знаех си 4е и тоя е Бу Naughty Там кой е Бурак, се е убавец Mr. Green

Биби, зна4и да не ти съ4уствам, щом и филм4е си си гледала Joy

# 711
  • Мнения: 15 884

До преди малко четох 50- та страница на темата, а сега е на 48 ... newsm78

Много готино това момче за Хазал... Heart Eyes
Много а пък после не сме искали Хазал да играе с друг и Чаатай с друга. ooooh! Глупости на тракала, просто сме естети и искаме да ги гледаме в партньорство с красиви хора каквито са самите те а не с чучела от които да ни призлява при общите им сцени, толкова е просто но не всеки го разбира.
Дуду, фризьора на Чаатай подстригва и Бурак. Laughing
Скрит текст:


оф, тоя Дуду как го е спретнал на първата снимка ooooh! Като ги залиже и заколоса ooooh! ooooh! ooooh! Аз си падам по по небрежните и рошави при4оси Laughing Party

# 712
  • Мнения: 6 105
Аз си пийвам кафенце с Фемирчетата  Simple Smile

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 556
Миме, те тези лимби май са на мода при мъжете, или са запазена марка Дуду бей Laughing  То аз още преди да прочета че Дудука оправя и карагюлеца и ми мина през ума, че прическата му изглежда като тази в миналото  на един друг хубавец  Whistling

пп Оохх защо не мога да кача снимкааа smile3511

# 714
  • Мнения: 6 105
Момичета,това от сериала ли е?Не мога да разбера?  newsm78

Скрит текст:

# 715
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 556
Момичета,това от сериала ли е?Не мога да разбера?  newsm78

Скрит текст:

От сериала е Peace Тука Мирка разглежда снимките  от ваканцията им в планината Wink

# 716
  • Мнения: 15 884
Миме, те тези лимби май са на мода при мъжете, или са запазена марка Дуду бей Laughing  То аз още преди да прочета че Дудука оправя и карагюлеца и ми мина през ума, че прическата му изглежда като тази в миналото  на един друг хубавец  Whistling

пп Оохх защо не мога да кача снимкааа smile3511
Дааа, действително в момента са актуални, ама на мен ми стоят малко гейски  Sick

# 717
  • Мнения: 6 105
А,мерси Бел.  Simple Smile

# 718
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

Биби, зна4и да не ти съ4уствам, щом и филм4е си си гледала Joy
Мими,днес е неделя и по спокойно ,но по 12ч.на ден си е уморително.

# 719
  • Мнения: 0
Малее ей тази песен чуя ли е веднага спирам радиото, телевизора и от всякъде където звучи
Отвратителна песен, напомня ми на аблата  Sick

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт