Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Мимче и аз съм като теб. Ако, ще да са последна мода подобни лимби и баки до бузите не ги тача, и това си е. Crossing Arms
Давали са Хазал по Стар тв.
Неси е превела въпроса на журналиста във връзка с този с който я спрягат в момента Али Атай но тя им е пожелала хубава вечер.....като наш Ча. Laughing

# 721
  • Мнения: 11 820
начи е вярно  Mr. Green

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3507

Лелчето ми Heart Eyes Бел Heart Eyes Тони Heart Eyes Илденце Heart Eyes Нарцис Heart Eyes

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Flutter
Не малко ,ами бая са си гейски тия прически ,Дуду да си ги прави на него си  ooooh!

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 725
# 726
  • Мнения: 21 201
  love001
Скрит текст:


# 727
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет от тръстиката,сладурки  wavey wavey wavey  Hug Hug Hug

Още 1 час имам да порежа тръстичка и после ше си отивам да се пека  Party Party Party

Тоз от Карагюла верно гоУем сладур  Heart Eyes  определено двамата с Хазалчи ще са бонбончета един до друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 728
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Нещо специално за диспансера  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:

# 729
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зиз, Hug Heart Eyes

Нещо сигурно на мен ми има... ooooh! Уж, четох на 50-та стр., а после гледам 48... #Crazy

# 730
  • Мнения: 15 884
Нещо специално за диспансера  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:
по скоро спешъл за Ирка  и теб Mr. Green За нас неделите са си същите Mr. Green Кажи Зизунке Party Къв е тоя преразход Naughty Joy Joy Joy Joy

# 731
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Нещо специално за диспансера  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:
по скоро спешъл за Ирка  и теб Mr. Green За нас неделите са си същите Mr. Green Кажи Зизунке Party Къв е тоя преразход Naughty Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 15 884
Нещо специално за диспансера  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:
по скоро спешъл за Ирка  и теб Mr. Green За нас неделите са си същите Mr. Green Кажи Зизунке Party Къв е тоя преразход Naughty Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Айде, пускай кепенците и бегай дома, да подготвяш салона Laughing Laughing

# 733
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Нещо специално за диспансера  Grinning Grinning Grinning
Скрит текст:
по скоро спешъл за Ирка  и теб Mr. Green За нас неделите са си същите Mr. Green Кажи Зизунке Party Къв е тоя преразход Naughty Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Айде, пускай кепенците и бегай дома, да подготвяш салона Laughing Laughing
Айде,щом казваш,пускам ги и бегам  Grinning  тя и смяната ми след малко ще дойде  Party Party Party

# 734
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тая вечер киносалона ще мине май без мен,че една глава ме изпра,да видим хапчето,дали ще ми помогне  ooooh!
Сигурно ме урочаса някой,който може да бае ми побае през форума  hahaha hahaha hahaha
Като не си вързам червен конец,кат Сера,тъй ще е  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт