БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 122

  • 63 408
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • sof
  • Мнения: 437
Ама, =Деси=, такъв невероятен напредък, че ми възникна веднага в ума известния логин-ски въпрос "докажете, че не сте робот" (когато искат да въведеш криптово кодче). Ти сама ли наистина? Е кога спиш... ти спиш, нали, все пак?

А линковете са впечатляващи, да. Ох, дааа. Мерси де.

# 661
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Мда...на Деси май тайничко и порастват още два чифта ръце, когато шие! Сериозно, скоростта ти е изумителна, а и като се има предвид, че си с малко дете...  omm Селцето става много симпатично и слънчево, направо се чудя дали да не го захващам и аз  Sunglasses

Реа, дамата е страхотна с тази рамка! Сигурна съм, че колкото повече я гледаш, толкова повече ще си я харесваш Simple Smile

# 662
  • Мнения: 832
Аз о три дена съм без нет и едвам наваксах с четенето. А какви красотиии.....
Реа, много е красива дамата, рамката е супее (и аз имам един гоблен с тази рамка).
Деси, поздравления! Много бързо напредваш и става прекрасно! А в каталозите ми останаха очите, колко неща си харесах......  Crazy



# 663
  • София
  • Мнения: 630
Деси много красиво става селцето, а за скоростта - поклон, не знам как го постигаш  newsm78

И голямо благодаря за споделените линкове, Hug Веднага в мен се събуди желанието за притежание - оххх, то никога не е заспивало май, но ще удържа и този път, а така си харесах няколко неща  Blush

И за да не е само спам, ето едно групово произведение - синът на една приятелка в желанието си да пробва да шие гоблени уши половината, тя го довърши, а аз вчера направих контура - та има няма 4 години след началото е готово и днес го занесохме групово за рамка Joy В последния момент в ателието се сетих и да снимам  Mr. Green

# 664
  • Rotterdam
  • Мнения: 42
  bouquet За всички красоти.
Аз до тук я докарах воденицата и я зарязвам за малко.

ще почина малко от есента с дядо коледа  Grinning

# 665
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Реа  smile3501 Красота и скорост!
Ей, жива си !  Hug

Бачийска пак влязохте в новините - как е положението при Вас?
Скрит текст:
Положението е нормална пролетна буря с около 40-50 лт/кв.м.  Всяка година има такива неща, дори и градушка, дори и вятър. Мисля, че в доста места в България е така. Проблема при нас е, че 2/3 от града е разкопан заради водният цикъл. Като казвам разкопан - направени дупки, сложени тръби, засипано и .... дотук. което означава, че такива проливни кратки дъждове влачат всичко наред. Днес минах през града с кола - просто не може да се кара, защото дъжда е изровил всичко и влачил мръсотия.

Ферхи, Деси, вече съм депресия!  Tired Но пък причината е прекрасна!

Кой шиеше Боженци / или беше Жеравна newsm78? Какво стана? До къде е ?

# 666
  • Мнения: 3 989
Сигурно питаш за Бяло цвете и аз съм любопитна да видя, но защо си мисля, че тя каза, че няма да показва етапи  newsm78

# 667
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Сигурно питаш за Бяло цвете и аз съм любопитна да видя, но защо си мисля, че тя каза, че няма да показва етапи  newsm78

Сигурно! Просто помня, че някой беше купил гоблен от Чернева ... и до тук.  newsm78 Нещо в последно време мозъка ми не функционира.  Tired Tired Tired Tired Tired

Забравих да похваля кооперативната творба на Теди.

# 668
  • Мнения: 11 496
Аз пък чакам МСК да покаже рамкираните си. Помня, че трябваше във вторник да са й готови  Simple Smile

Купих пиронЕ и сега чЕкам ММ да го забие в стената.  Mr. Green ooooh!

Теди, много забавно това с гобленчето - манифактурно производство. Да го покажеш каква рамка сте избрали.  Peace

Ferhi, много добре се получава.  bouquet Винаги ме е впечатлявало този начин на шиене.  Hug

dion, не се учудвам, че имаме еднакви рамки, нали в едно ателие ги рамкираме.  Wink Аз май не съм ти виждала творенията. ( помня само целувката и къщичката ) Пусни ми на ЛС ако не искаш тук, да ти видя гоблените. Интересно ми е.  Hug

Два дена не съм шила, явно се "пренаситих".....ама усещам, че от утре ще боцкам пак. Wink

# 669
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 375
Joy Ох, голяма забава е с тази фрегата. Сърбят ме пръстите да напиша коментар  Rolling Eyes

 Thinking и другите две фрегати ми изглеждат такива. по една схема ли са?


Това са 4 снимки на един и същи гоблен. Или намери други?

четирите снимки са на този гоблен, а отдолу има лента с "подобни продукти", там има още две-три фрегати. различават се в цвета на небето и морето и... всички цветове  Blush но силуетът май е еднакъв  Thinking

# 670
  • Мнения: 572
Как да покажа какво правих тези дни,а? След тези хубави гоблени, моите дребоси са...

# 671
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 233
Реа, поздравления! Аз съм привърженик на паспартуто, и така е красив гоблена, но повече тая твоята приятелка да не я слушаш  Mr. Green
Скрит текст:
По мое мнение тук самата картина се откроява повече и е по-отворена. Но това е само мое мнение, дизайна е много хубав и така.


Ох, Деси, невероятно бързо шиеш. Аз съм като охлюфффче с тая мойта игла  hahaha

Това е моята стена-мечта. Харесвам ги много и искам да ги ушия всичките!!!


# 672
  • Мнения: 11 496
Radika, чудесна е така, но човек от грешките си се учи.  Grinning Следващият гоблен като ида да го рамкирам, ще разгледам какво има в нета и после ще нося за рамкиране.

# 673
  • София
  • Мнения: 1 655
Това е моята стена-мечта. Харесвам ги много и искам да ги ушия всичките!!!

Скрит текст:


И моята, живот и здраве ще си направя поне един от тях  Praynig

# 674
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Това е моята стена-мечта. Харесвам ги много и искам да ги ушия всичките!!!

Скрит текст:


И моята, живот и здраве ще си направя поне един от тях  Praynig
Ставаме три. От лакомия си дръпнах и схемите. Да видим кога ще стигна до тях.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт