ДЕКУПАЖ_47

  • 108 259
  • 407
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 380
значи не е от мастилата. лазерен е, а и не се размаза, просто си остана на листа картинката

# 301
  • Мнения: 54
значи не е от мастилата. лазерен е, а и не се размаза, просто си остана на листа картинката

Аз лично с лакочистител не съм пробвала, но предполагам, че няма да стане. Ползвам медиум за текстил.

# 302
  • Мнения: 1 073
Здравейте, дами! От скоро се занимавам с декупаж у дома за разтоварване. Иска ми се да направя  подарък за новородено една бутилка с уиски, която да се отвори на плълнолетието на детето. Бихте ли ми дали някакви примерни теми и идеи.
Благодаря предварително.

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 380
Здравейте, дами! От скоро се занимавам с декупаж у дома за разтоварване. Иска ми се да направя  подарък за новородено една бутилка с уиски, която да се отвори на плълнолетието на детето. Бихте ли ми дали някакви примерни теми и идеи.
Благодаря предварително.

бих избрала нещо с надпис 18 и името на детето.

за бебе планирам кутия с бебешки мотиви, където майката да държи косичка, биберон, такива неща.

# 304
  • Мнения: 992
Как е правена тази бутилка? Embarassed
http://sunbeam73.snimka.bg/hobby/dekupaj.553634.26450755

Направих едни икони за подарък, получиха се добре, но много бих искала да ги направя като бутилката. Моите са с релефна паста, която след изсъхване оцветявам със златен металик. Само това имам. Embarassed
Гледах и някакъв течен метал на пентарт, подходящ ли е за оцветяване на релефната паста?

# 305
  • София
  • Мнения: 247
Мики-със структурна пста(няма значение каква) и златна боя -пак няма значение каква. Т.е както е при твоите ....

# 306
  • Мнения: 268
Как е правена тази бутилка? Embarassed
http://sunbeam73.snimka.bg/hobby/dekupaj.553634.26450755

Направих едни икони за подарък, получиха се добре, но много бих искала да ги направя като бутилката. Моите са с релефна паста, която след изсъхване оцветявам със златен металик. Само това имам. Embarassed
Гледах и някакъв течен метал на пентарт, подходящ ли е за оцветяване на релефната паста?

Виж тук http://www.liveinternet.ru/users/5157327/post260651889

# 307
  • Мнения: 120
Здравейте скъпи дами  bouquet .Планирам да си освежа кухнята,като я боядисам и да направя декупаж на кухненските плочки. За това се допитвам до вас,какво ще ми е нужно за това начинание?Каква хартия,какво лепило,нещо като лак за да не се мокри хартията.Моля ви за отговор.Нямам време да чета всички теми имам две малки дечица.Моля ако съм пропуснала нещо свързано със закупуването на материали да ме поправите.  bouquet Hug Praynig

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 380
водоустойчивост може да се постигне като се мине с яхтен лак.
обаче в кухнята си хвърчи и мазно при готвене, а и е горещо. примерно от тенджера като е на котлона. аз не бих рискувала с декупаж на плочките. има фолио за кухня в аликспреса са на смешна цена. ако се захаби го сменяш лесно.

# 309
  • Мнения: 120
Аххх как се бях надъхала за плочките.Нищо значи ще ги боядисвам.Но поне шкафовете,масата и хладилника ще ги направя.Това ще е голям проект за мен и ще споделя само да го осъществя  Crazy Heart Eyes Шкафовете да ги направя ли със тапети,дали са по-устойчиви или по-здрави?От къде пазарувате тук,имате ли си по-специален сайт или по-изгоден?

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 754
Здравейте скъпи дами  bouquet .Планирам да си освежа кухнята,като я боядисам и да направя декупаж на кухненските плочки. За това се допитвам до вас,какво ще ми е нужно за това начинание?Каква хартия,какво лепило,нещо като лак за да не се мокри хартията.Моля ви за отговор.Нямам време да чета всички теми имам две малки дечица.Моля ако съм пропуснала нещо свързано със закупуването на материали да ме поправите.  bouquet Hug Praynig




Скъпа....искаш да правиш нещо, а дори не си правиш труда да прочетеш какво ти е нужно. Щом нямаш време да прочетеш, няма да имаш време и да го направиш, защото за декупаж си иска опит .....скъпа. Това не е да напляскаш някакви хартии. Относно шкафовете и масата има един друг форум - да преправим старите мебели с любов, но вземи прочети първо и тогава пиши

# 311
  • Варна
  • Мнения: 870
ЗДРАВЕЙТЕ!ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС,ИСКАМ ДА ПРАВЯ ДЕКУПАЖ ВЪРХУ ЧАНТИ ПОРТМОНЕТА,МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ КАКВИ МАТЕРИАЛИ ТРЯБВАТ!ИМА И ЕДНА ТЕХНИКА КЪДЕТО ЛЕПЯТ ВЪРХУ ПОРТМОНЕ ДАНТЕЛА!КАК СЕ ПОЛУЧАВА!ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО СПОДЕЛИТЕ КАК СЕ ПОЛУЧАВА bouquet

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 754
ЗДРАВЕЙТЕ!ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС,ИСКАМ ДА ПРАВЯ ДЕКУПАЖ ВЪРХУ ЧАНТИ ПОРТМОНЕТА,МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ КАКВИ МАТЕРИАЛИ ТРЯБВАТ!ИМА И ЕДНА ТЕХНИКА КЪДЕТО ЛЕПЯТ ВЪРХУ ПОРТМОНЕ ДАНТЕЛА!КАК СЕ ПОЛУЧАВА!ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО СПОДЕЛИТЕ КАК СЕ ПОЛУЧАВА bouquet




Прочети как се прави декупаж, научи се да лепиш салфетка без гънки като за начало..

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 4 042
Момичета, не съм наясно дали е за тази тема въпроса, но ще се радвам ако можете да помогнете. Може ли някой да ми каже как да направя такова покритие върху бутилка http://www.svatben.bg/magazin/%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D … %B0%D1%81%D0%B0/? Въпроса ми е за частта със златно покритие - това фолио ли е или някакъв целофан? Как се залепя?

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 754
Не знам как се прави, но ми дойде идея. Залепяш мрежа на стъклото и отгоре с варак или златиста боя.

Общи условия

Активация на акаунт