СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 534
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Цитат
Zdraveita Mami aaz puk iskam da popitam vuv va6ite y4eli6ta imali zaduljitelen muzikalen instroment za 1 klas pitam nie sme muzikalni invalidi i toi se pretesnqva mnogo az nemoga da my pomogna ba6tamy xi4 a i vse pak nqma da stava myzikant kakvo 6te me posuvetvate

# 331
  • Мнения: 681
Цитат
Двигател и ходовата 4аст перфектно састояние  .Има ваншни забелешки.Цената се коментира след оглед на място,данаците са платени буса се прехварля на момента.
важното е търговията да върви, пък Пръвупистъ кой я гледа  Mr. Green

# 332
  • София
  • Мнения: 39 745
Цитат
искам да направя корекций
като направя корекцийте
но ми дава -не валидна
но неможах  да разбера

Цитат
не е истина само какви неща,ми е споделяла
не им давали пари,,кофти наистина
не мога да им съчуствам
обичам когато,ме разберат погрешно
твърдо против съм,такива шарлатанки
не ставше въпрос за мен
..,,ТИ ПЪК ЗАЩО,ПО РАЗУМНА СИ МАЙ,,
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ,ПОШЛАТА ВИ ЗЛУПОТРЕБА
познвате ли човек
пишети ми

Цитат
Добре е разликата с ММ имаме разлика от 9 години.

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 03:00 от AnMary

# 333
  • София
  • Мнения: 5 654
Цитат
Zdraveita Mami aaz puk iskam da popitam vuv va6ite y4eli6ta imali zaduljitelen muzikalen instroment za 1 klas pitam nie sme muzikalni invalidi i toi se pretesnqva mnogo az nemoga da my pomogna ba6tamy xi4 a i vse pak nqma da stava myzikant kakvo 6te me posuvetvate
Веднага мога да я посъветвам да запише първи клас заедно с детето си, ще й бъде изключително полезно  Grinning

И малко freestyle с препинателните знаци:
Цитат
знам я тази тема,но не ме интересуват,тези:самозвани врачки:за това съм писала медиум
Цитат
МЕКО КАЗАНО ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ,ПОШЛАТА ВИ ЗЛУПОТРЕБА С ИНФОРМАЦИЯТА,КОЯТО РОВИТЕ И СЕ ГАВРИТЕ С ХОРАТА-ДРУГОТО НЯМА ДА ГО КАЗВАМ ЧЕ Е МН ТЕЖКО
Цитат
ХАХ КОЕ МУ Е ПОЧТЕНОТО,СЛЕД КАТО ТЕ „ПРЕДСКАЗАХА ОТ ЛИЧНАТА МИ КОРЕСПОНДЕНЦИЯ)НАЛИ??????????????
Цитат
МНОГО СИ СЕ ОПАРИЛА ОТ ХОДЕНЕ ПО ГЛЕДАЧКИ,,ТИ ПЪК ЗАЩО,ПО РАЗУМНА СИ МАЙ,,

# 334
  • София
  • Мнения: 8 932
Цитат
интерисуват
Повторено два пъти в един пост, значи не е техническа грешка.
От поста обаче не се разбира, кой интериор рисуват.

# 335
  • София
  • Мнения: 11 464
Цитат
Здравейте,аз съм нова във форома и със няколко думи искам да разкажа за проблема си и да поискам съвет.На 23 години съм имам полокистоза на левия ячник,наднормено теголо и от една година се устнови че имам диабет от 2ри тип.Със съпругами искаме да си направим бебче,от 3 месеца спрях противозачатаъчните като съм имала само един цикъл след спиране на приема и се нуждая от съвет.Правени са ми хормонални изследвани които са в норми,захарта също я подържам под 6
 Пия Глюкофаж 2пъти дневно,като ми предписъха и Еутирокс минимална дозза тъй като ТСХ то трябвало да е под 2 при забременяване на мен ми беше 3.4


# 336
  • София
  • Мнения: 11 114
Цитат
Въй въй лелее мале големи облаци ам ще вали какво да се прави севте че не е валяло от давна .


 Laughing

# 337
  • София
  • Мнения: 418
Цитат
Въй въй лелее мале големи облаци ам ще вали какво да се прави севте че не е валяло от давна .


 Laughing

Въй въйййй hahaha

# 338
  • Мнения: X
Цитат
Търся да си закупа музикална играчка за кревадчето на бебо на разумна цена

# 339
  • София
  • Мнения: 5 654
Въй въйййй интерисуват ме пръвупистни учелишта в кревадчето на баштаму!

# 340
  • София
  • Мнения: 735
Цитат
Добър ден маики искам да попитам след няколко дни момчето ми ще прави 1 година още му превърявам водата която пие. Кога да спра? И като спра каква вода да му давам?

# 341
  • Мнения: 19 687
Е, как каква! Сребърна!

# 342
  • Мнения: X
Цитат
моляте само да пишеш че се касае за франция пот побликаците
Цитат
обещтаваям ако някои се яви с такава играчка да е за теб
Цитат
немога да им устоиа много са красиви

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 10:11 от Анонимен

# 343
  • София
  • Мнения: 15 452
Цитат
Пили с картофи в гювеч

# 344
  • София
  • Мнения: 418
Цитат
Пили с картофи в гювеч

Горкити  Mr. Green В гювеча пили  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт