СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 528
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Crisi, july1993, благодаря ви много. Аз също знам, че е левурда, но бях провокирана от ето тези коментари тук и сега съм  разколебана. Simple Smile

http://www.bonapeti.bg/collection/Yaytsa-po-panagyurski-s-levorda/

# 601
  • Мнения: 19 687
Хм, сигурна съм, че ако хванеш 5 различни речника, ще има 5 различни неща. Знам, че Леворда е име (не помня на кого), а Левурда е треволяка.

# 602
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ще падна ако са го объркали с името. Simple Smile За съжаление в моите речници, които имам тук, думата я няма. Аз всъщност я търся чрез немската дума (Bärlauch), но и немската я няма. Simple Smile Освен ако Bärlauch се окаже австрийска, че затова да не я намирам. Луда работа. Simple Smile

# 603
  • София
  • Мнения: 3 610
 Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

# 604
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.

# 605
  • София
  • Мнения: 3 610
Утре. Grinning
Цитат
това е ускапяване
Ама думичка, а! Grinning

# 606
  • София
  • Мнения: 6 129
Цитат
  карвенито

# 607
  • София
  • Мнения: 39 744
Цитат
Здравеите
Спокоина
даряваша децата с внимание ,
непущач
да пътувам със семеиството
сериозни семеиства

# 608
  • Мнения: 5 790
Проблемът на момичето не е никак смешен, но правописът й е....  ooooh!

Цитат
здравейте след операция от извънматочна съм с една тръба която след операцията установиха че проходима от 4 месеца следа за оволалация с екограф но липсва пия селен витамин е и фолиева киселина предписана ми от генеколога , тя ми каза че най вероятно трябва да се обърна към клиника    за репродуктивни проблеми за да ми направят хормонална стимулация  , но съм и с белодробна емболия . Моля за съвет и към към кой да се обърна в вашата болница и какви часове трябва да запиша

# 609
  • София
  • Мнения: 3 610
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.
ЛевОрда. Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 39 744
Цитат
Моля Ви да корегирате лаФка - лавка

# 611
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Цитат
те първа навлизам в тия неща,това ми е ...

# 612
  • София
  • Мнения: 418
Цитат
Незнам точно какво представлява катапул и какво е било това изтрелване

# 613
  • София
  • Мнения: 20 045
Няма особено фрапантни грешки, но съм ужасно впечатлена от пунктуацията:

Цитат
В секса,също много си допадаме. В последно време,дори имах чувството ,че се разбираме,по добре и от преди… Не мога да ви опиша,как се почувствах! Не знаех ,как да реагирам и не казах нищо. Направих ,се че не чух,но той усети,че ми стана гадно и започна да се държи,необичайно добре след това с мен.Казваше ми че,ме обича и ме прегръщаше постоянно… Цяла нощ,не мигнах… Аз цял ден не знаех,къде се намирам… Като ,че ли в първия момент,не повярвах на ушите си ! През тези два дни той,ми звъни доста… Поведението му,по нищо не показва да има друга,не знам. Отношенията ни никога повече,няма да са същите.
Надявам се нещата,да не са били такива каквито си мисля.
Но ще си имам,едно на ум.

# 614
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.
ЛевОрда. Simple Smile

Благодаря ти много, Juli 1993, сега вече ще знам как е правилно. Simple Smile Но не мога да не се запитам, кой и защо е решил, че точно така е правилно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт