София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 107 637
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 45
Момичета, скоро ще кандидатстваме за прием в ясла, та не мога да не се допитам до вас - 55 СДЯ или 37 ОДЗ, или пък нещо трето? За 37 ОДЗ чета, че групите са големи и децата често боледуват, за 55 СДЯ нищо не откривам, така че моля ви, който е минал по този ред да даде инфо. Благодаря предварително.

# 616
  • Мнения: 9 018
Общо взето където приемат детето. Борбата е безмилостна с тези точки и шансът е малък.
Дъщеря ми ходи в 55 ДЯ, доволна съм, групите са нормални 20 и няколко деца, сестрите са мили, условията и на двете места ми се виждат подобни. Не ми се вярва в 37 ОДЗ групите да са с над 30 деца.
Ако имаш еднакъв шанс и на двете места, аз бих избрала 37 ОДЗ, защото няма да се налага второ кандидатстване след това за детска градина.

# 617
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
За шивач - има много добра шивачка на ул. Хризантема". Наистина е много добра, всичко може да ушие, виждала съм страхотно палто, ушито от нея,  но цените й са доста височки.
Иначе такива шивачки, за дребни поправки, има две на Балканджи Йово,  има и една на Хризантема.

# 618
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Ние сме в 8 ОДЗ. Алина е права, че където приемат детето - там. Вече не ни оставиха да избираме, а да се молим въобще някъде да се класираме. Едното ми дете е в градината, другото в яслата. От градината не съм доволна много, но пък с яслата уцелихме. Базата не е толкова важна, най-важни са учителките – малката им вика "госпожичките" Simple Smile

# 619
  • Мнения: 109
Здравейте,
Моля да ми препоръчате детска вокална група в района. Благодаря предварително!

# 620
  • Мнения: 252
Здравейте,
Моля да ми препоръчате детска вокална група в района. Благодаря предварително!

Здравей, аз водя детето си на музика в хотел Земята и хората , намира се на Околовръстното. Там има детска академия.

# 621
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Детска вокална група има и в читалището на Овча купел.  Peace

# 622
  • Мнения: 1 205
Здравейте,
можете ли да препоръчате добър педиатър в 20 ДКЦ или някъде в района?

# 623
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Здравейте,
можете ли да препоръчате добър педиатър в 20 ДКЦ или някъде в района?

В 20та бяхме при Матеева, но не сме доволни

# 624
  • Мнения: 109
Здравейте,
Моля да ми препоръчате детска вокална група в района. Благодаря предварително!

Здравей, аз водя детето си на музика в хотел Земята и хората , намира се на Околовръстното. Там има детска академия.
Вие ме изненадахте! Не знаех, че в хотела има нещо подобно! А коя е групата, имат ли участия?

# 625
  • Мнения: 252
Здравейте,
Моля да ми препоръчате детска вокална група в района. Благодаря предварително!

Здравей, аз водя детето си на музика в хотел Земята и хората , намира се на Околовръстното. Там има детска академия.
Вие ме изненадахте! Не знаех, че в хотела има нещо подобно! А коя е групата, имат ли участия?
Здравейте,
Това са координатите. Най-добре се обадете и разпитайте.
http://www.earthandpeople.bg/c/bg/detska-akademiya/muzikalna-shkola/
Аз водя моето дете в детската академия на бразилско жиу жицо и на музика, но то е само на 5 години и учат детски песни, свирят на различни инструменти, много се забавлява.

# 626
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, предстои ни кандидатсване за ясла и доколкото виждам вариантите в района са 116, 55 и 37. Може ли отзиви за тях, още съм малко неориентирана и ще съм много благодарна, ако някой се включи с мнение и съвет.


П.П. Сега се опитах да добавя ясла към профила в сайта за кандидатсване и се оказа, че от 12 възможности, само в 55 има групи за набор 2015, просто чудесно...

Последна редакция: чт, 07 яну 2016, 23:11 от jenn_kata

# 627
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
Някой посещавал ли е новата Дентална клиника Евита в Лагера /срещу алеята посока към Красно село/

# 628
  • София
  • Мнения: 2 150
П.П. Сега се опитах да добавя ясла към профила в сайта за кандидатсване и се оказа, че от 12 възможности, само в 55 има групи за набор 2015, просто чудесно...
Поне в една от яслите има група Simple Smile Когато трябваше синът ми да кандидатства за детска градина, нито едно от близките три ОДЗ-та нямаше група за прием за неговия набор. Crazy

# 629
  • Мнения: 9 018
П.П. Сега се опитах да добавя ясла към профила в сайта за кандидатсване и се оказа, че от 12 възможности, само в 55 има групи за набор 2015, просто чудесно...
Поне в една от яслите има група Simple Smile Когато трябваше синът ми да кандидатства за детска градина, нито едно от близките три ОДЗ-та нямаше група за прием за неговия набор. Crazy

Местата още не са обявени. Ще ги обявят на 11.01.

Общи условия

Активация на акаунт