След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерха

  • 54 071
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 9 541


Ivy Temple, Xian, China

# 722
  • Мнения: 9 541
...и моята нова изгора Joy Joy Joy Joy Joy Шюкрю не знам кой си newsm78 Thinking

# 723
  • Мнения: 371
Първото име нали го знаеш, друго не ти трябва  Wink В Надеждата хич не ми хареса играта му, но в Чучулигата е коренно различно  Wink Добре играе строг манталитет  Wink

Аз гледам мача на Цвети Пиронкова, пожелавам й успех  Praynig Praynig

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 382
 Hug момичета
да ви навестя и аз Heart Eyes
интересни нещица сте писали,благодаря за инфото за други сериали Peace
този Карагюл щом почва по нашто ТВ ще го почна,гледах първа серия като го излъчваха онлайн и ми хареса Peace
за  Надеждата - Лиа Hug пак сме на една вълна  Peace и мен ме кефи къдрокоско/прилича ми на по-нова версия на Енгин Joy/ ,загледах го оттук- оттам,ама нещо прекалено елементарно сюжетче ми се види newsm78 ,пък и тази главната героиня не ме кефи ooooh!
БГ гърл Hug не думай,че гледаш още това Лале.Бях гледала по нашта ТВ около десетина серии и направо не мога да повярвам как могат да се правят толкоз тъпи филми.А сега като те чета за броя на сериите оставам без думи Mr. Green
Чучулигата я зарязах на 11-12 еп и май ще съм дотам newsm78 може да ми кажете поне как свършва филма Praynig
Много ме заинтригувахте с тази информация за този режисьор Джейлан,къде мога да гледам  и имат ли превод филмите му Thinking
Лиа Hug ти си гледала Ако бях облак и си мълчиш hahaha Кажи ми какво мислиш за него Peace
Мелиса и аз я харесвам,радвам се за нея Peace
Е,таз последната снимка на Шюкрю е трепач Joy Joy Joy
Ени,Мел,Клю Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 8 470
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Лиа Hug на този от Надежда за Обич и аз само първото му име мога да произнеса-Шюкрю ,второто е трудничко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аниста Hug и аз съм гледала Ако бях облак .Хубав сериал ,хареса ми smile3521 Мелиса също я харесвам,браво на нея ,че е стигнала до Кан   smile3521
В "Ако бях облак" началото беше  стряскащо с тези минни полета и децата водени от едно момиче през тях ,за да стигнат до училище.Стряскащо беше и това ,че един мъж може да си позволи да връзва с верига едно момиче когато легнат да спят и никой от цяла къща пълна с роднини не може нищо да му каже  newsm78.Тъжна беше историята на Нарин в този сериал -изнасилвана ,бита и унижавана съвсем за мъничко успя да намери щастието и после любимия и беше взривен от мините
Енгин Акюрек направи голяма роля в АБО.Мустафа е съвсем различен  от Керим и  сега от Йомер.
Обаче моя любимец в АБО беше русичък Енгинчо,ама мноооого хубав човек бе  smile3521
Клю Hug,Саше Hug,Мел Hug

# 726
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Аниста и аз съм гледала Облака. Изключителен филм, типичен за Мерал, лека и пръст. Играта на Енгин А. е превъзходна, сигурно най-силната му роля. Хем го мразиш, хем му симпатизираш. Обожавам го този филм. Само финала не ми хареса. Адаша му ми е любимец обаче. А Мелиса съм я гледала и в "Златната клетка", изключително скучен за мен филм, с много добър актьорски състав и във ВВ също участва за малко. А за Лалето в началото ми хареса докато Лале беше жива, после реших да му дам малко шанс, а след това си го оставих за фон на домакинската работа. Само го слушам и понякога надничам да видя някой друг тоалет. Сюжета на Надеждата е много елементарен и предвидим, тук всички сме на едно мнение, но се гледа леко и актьорите са симпатяги.
Петан и аз четох за този филм, беше си фаворит още от самото начало в Кан.
Клю за кой ли път сме на едно мнение за Шюкрю. В "Чучулигата" е мъж от всякъде.
Лиа освен да си пуснеш само последните 3-4 серии на филма и да гледаш само сцените с него.  hahaha hahaha hahaha
Мел днес сме имали двойна закуска. Пропуснала съм.  Hug Hug
Ени писали сме едновременно.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Ени Hug БГ гърл Hug приятно ме изненадахте с мненията си за Ако бях облак  Hug
Страхотен филм.Ени ,наистина стряскащо начало,но от 3-4 серия не можеш да се спреш.Хубавото е,че е само 29 еп.,а Мерал Окай е наистина ненадмината Peace/лека й пръст/
Разбира се,това е най-добрата роля досега на Енгин Акюрек,най-силната Heart Eyes Невероятна игра,но и ролята е такава благодатна за разгръщане на таланта му.Мустафа Булут е страшно противоричив образ,сърдиш му се, но не можеш да го намразиш PeaceТя и  Мерал го пощади и завърши така филма.Другия Енгин също го харесвам,ама не толкоз Embarassed
едно страхотно клипче с хубава песен
Скрит текст:
                       

http://vbox7.com/play:cbbdea123b

 
 

# 728
  • Мнения: 8 470
Аниста,Саше наистина в Облака Енгин Акюрек направи много силна роля.Неговия Мустафа е изпълнен с толкова много емоции -лудост,любов ,омраза ,приятелство .А другия русичкия Енгинчо той играе доброто момче и като се сравнява с колоритния Мустафа наистина леко бледнеее ,но аз все пак предпочитам доктора  smile3521

# 729
  • Мнения: 9 541
И на мен АБО ми е от най-любимите сериали  Peace Peace Peace И Мелиса и двамата Енгиновци, че дори и Мерал се справяше като актриса newsm10 Ролята на Акюрек беше много по-сложната и той се справи блестящо Peace

За Надежда за обич да не повтарям Бг-гърл Hug, мисля като нея, само за Шюкрю не съм съгласна, и с Клю Hug също...че не го харесват...мен пък неговото излъчване ми харесва, влюбен, малко послъгва, твърдоглав, много реален ми се вижда, докато Берк ми е изкуствен, гледа в една точка, очите му не говорят, пълно дърво ми се докарва дотук, но все едно не сте го прочели последното hahaha hahaha hahaha

Клю Hug, благодаря, че ме научи да му изписвам и чета правилно името на тоз Шюкрю, но още имам затруднения да го изговоря на глас, що така ми се преплита езикът, не знам newsm78 newsm78 newsm78

Май такова зарибяване по някой артист мен не може никога да ме обхване...че чак да гледам серии от Чучулигата, та белким го видя, аз такива емоции към артисти  нямам /още от малка rotfImbo rotfImbo rotfImbo/

Аниста Hug, предполагам знаеш, че има превод на последната серия на АПК /още не съм я гледала/ newsm78

Ени Hug

# 730
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, нали името правилно се изписва ШЮКРЮ, че в друга тема го пишат ШУКРЮ. Тъй като аз искам поне това име да запомня, поне то да е правилно написано. Моля напиши ми името на български още веднъж Praynig Praynig Praynig Praynig



Оф, Йозджан пък от къде се пръкна, ама хайде, от мен да мине, нали ще го гледаме за малко в Карагюл Laughing

# 731
  • Мнения: 371
Първата и последната букви са еднакви, би трябвало да е Ю, но съм засичала и двата варианта и то в документи. Меките букви нямат съответствие с бг. букви и разминаване винаги има, но по-правилното е Ю.

# 732
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, мерси, мила, значи ще си го пиша Шюкрю, но не мога да го изговоря Embarassed, езикът ми явно е отишъл без време в пенсия Joy Joy Joy

И...сутрешното кафе, с пожелание за успешна седмица на всички Peace:

# 733
  • Мнения: 9 541
Фотка трепач...."знаеш, че те искам" Joy Joy Joy Joy, при тия физиономии не бих казала, че е видно rotfImbo rotfImbo rotfImbo




https://tr-tr.facebook.com/photo.php?v=1445311292384256&set= … ype=2&theater

# 734
  • Мнения: 9 541
Една много обичана от мен гръцка песен със сладникаво клипче Heart Eyes

">#t=58[/video]

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ .**ΒΕΡΤΗΣ**

Общи условия

Активация на акаунт