Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 981
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 562
Може ли линк към този камуфлаж:)

# 16
  • Germany
  • Мнения: 919
https://www.dm.de/de_homepage/alverde_home/alverde_produkte/prod … e-camouflage.html
Ето го. Има тестери в магазина, или поне в Германия.  Peace

# 17
  • Мнения: 17 546
Аз в момента си ползвам камуфлажа на Алверде, както и корестор с четчица на Есенс, а като нищо може и Max Factor да е, изтрило се е всичко по него, но са на привършване и затова питам за Катрис, ако е добър следващия да взема от него.

Поемам вината за всички подкокоросани да купят каквото и да е! Crazy Hug Laughing

# 18
  • Мнения: 2 045
Добро утро и благодаря за темата.  bouquet

Искам да питам тези, които са запознати и с двата вида камуфлаж - на Алверде и на Катрис. Кой от двата според вас е по-добър като покривност, трайност и несъбиране в гънките?
Катрис е по-добрият за мен Simple Smile   bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Взех си ензимната маска за лице -на първо четене ми хареса Peace

# 20
  • Мнения: 1 929
Аз да питам тези дезодоранти от началния пост има ли ги вече ?

Те са доста стари. Всяка година пускат различни аромати, но са лимитки обикновени.

Благодаря ти, явно съм ги пропуснала и мислех, че са от тази година

# 21
  • Мнения: 17 546
Катрис е по-добрият за мен Simple Smile   bouquet
Мерси. Hug Освен да ги сменя този път за проба.

# 22
  • Мнения: 151
Записче  Grinning
Това на Катрис камуфлаж ли се води или коректор Rolling Eyes Надъхвате ме да го пробвам  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 17 546
Това на Катрис камуфлаж ли се води или коректор Rolling Eyes
А каква е разликата между камуфлаж и коректор? Щото ние ползваме Камуфлажите за коректор. newsm78

# 24
  • Мнения: X
Взех си ензимната маска за лице -на първо четене ми хареса Peace
armira,какво беше усещането,като си намаза лицето с ензимната маска?Моето лице се зачерви,усещах затопляне и леко парене...Така ли трябва е.... newsm78Аз се притесних,защото толкова червено не съм си виждала лицето....Но,резултата ми хареса-кожата е освежена,мека.Предишната ми ензимна маска беше на Жайя,но не  ми е зачервявала така лицето...

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 13:49 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 18
И аз ползвам ензимната маска, да, кожата се затопля, може и да щипе, ставам моравочервена Laughing Напълно нормално е, не се шашкай.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 782
Всеки път гледам камуфлажа на Алверде...взимам го и го оставям. Много гъст ми се струва. Незнам как така не се събира в бръчиците подочите  newsm78.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, препоръчайте ми очна линия?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз ползвам ензимната маска, да, кожата се затопля, може и да щипе, ставам моравочервена Laughing Напълно нормално е, не се шашкай.
Точно така е и при мен Peace

# 29
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Вдъхновена от вашите хвалби за новия СС на Есънс и аз се засилих към ДМ, но се оказа, че много ми жълтее. Той всъщност само един цвят ли е?
Някой пробвал ли е този ФДТ - L'Oreal Infallible 24H Foundation, да даде отзиви? Имаше поне 5 цвята, но този който си мислех, че е подходящ, беше розовеещ.

Бихте ли ми препоръчали пяна за коса от ДМ със силна фиксация?

Общи условия

Активация на акаунт