Тренировки в домашни условия: Тема 46

  • 31 659
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 550
Днес направих първата тренировка от ФБ от новата им петдневка. Беше ок, но не и нещо особено. Добавих високи колене между отделните серии, а нападите с тежтест ги заместих със скачащи.
Няма как петдневката да е събрана в едно засега, защото част от видеата са нови, непускани досега. Ето я и втората тренировка: http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Upper-Body-Supers … ulder-Workout/ho/
Нея сигурно ще я направя утре.

TDI, и аз правя разни веган рецепти от време на време, но и палачинките с кокос от НВ-ВМХ/та тема. Не робувам на теории, а гледам да ям натурални продукти, сготвени по прост, но вкусен начин.

Лидси , мерси, че сподели сайта. Не бях попадала на него, а има много интересна информация и рецепти. Можи и да направя детокса от страницата другата седмица. Защото се опасаявам, че ще имам нужда. Празниците ще сме в Италия и не смятам да се ограничавам  Blush а така обичам паста, сладолед и всички останали италиански вкусотии....


Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 17:02 от Айа

# 166
  • Мнения: 741
Отчитам плувен ден и малко от тихата аеробика на Руми Simple Smile
По въпроса за яденето аз мисля, че човек трябва да експериментира и да види на него какво му действа добре от какво се чувства добре и също така да яде истински неща може да хапнеш торта ама ако си си я направила ти и знаеш какво има е 100 пъти по добре от това да отидеш в сладкарница Неделя Stuck Out Tongue

# 167
  • Мнения: 746
Вив, суингове, напади, клекове, мъртва тяга, повдигане на ханша от стол  Peace това са главните упражнения за дупе Simple Smile Бягането също много помага! Пусто му бягане, как не ме кефи  Laughing

мер, какво е това повдигане на ханша от стол? Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 9
Здравейте, в тази тема съм ви гост, т.е. нова, но в проблема не съм никак нова и адски се радвам, че откривам  дискусията ви Simple Smile
В една друга темичка, бях споделила проблема си, както и вариантите на диети, на който съм се подлагала. Естествено без ефект Sad Между всичко, което ядох, не изядох...чух, пробвах... стигнах до извода, че основният ми проблем ми е в липсата на движение. За нещастие работата ми е свързана  със седене по над 8-9 часа с компютър Sad Преди ок. 2 седмици се докопах по поредното четиво на тема диети, начни и практики за отслабване и естесвено... Почнах да се ограмотявам и да търся причините, затова, че 8 -те ми килца не мърдат. Вече си бях помислила, че имам проблем с метаболизма, но и такава литература изчетох, еми не е това. В последното четиво, с което се сдобих, http://iztok-zapad.eu/books/book/1292/4-%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BE … D1%80%D0%B8%D1%81  човека ясно си го казва - движение, правилната храна и правилно хранене му е майката! Е, почнах да слабея по книга, колкото и да е смешно Wink  Движението и спорта обаче малко ми куцат. Не от липса на желание, да не говоря за мотивация, а затова, че никога не съм ходила на фитнес. Колежките ми нямат време за подобни следработни занимания, никога не съм спортувала в парка, а и ми е малко неудобно сама, но никой не иска да идва с мен. Не съм чак толкова дебела, че да ни се смеят хората, но явно само аз от околните ми хора имам нуждаааа Sad

Та, предпочитам да ходя на фитнес, който обаче да е посещаван от дами, защото леко се притеснявам, от мъжките погледи (надявам се скоро това да не е проблем) Не знам дали има такива, но ако някоя от вас има идея, моля ви да ми попрепоръчате подобен клуб в София?

# 169
  • София
  • Мнения: 10 858
Маги, защо ти е да се затормозяваш  Hug
Почвай да си тренираш в къщи, пред компютъра, всички тук сме така и трябва да ти кажа, че не страдаме от липса на резултати, напротив  Heart Eyes
Няма кой да те зяпа, е освен мъж, деца  Joy, но по някое време спират да те забелязват, най-много някой смешен коментар да отнесеш.
Ставаш 1 час по-рано и си си ти  Wink

# 170
  • Мнения: 5 405
Шанс, лягаш на земята и си слагаш петите на стол/легло и започваш да повдигаш дупето нагоре и стягаш. Трябва да усещаш напрежение в дупето и задното бедро. Страхотно упражнение е! Може да се прави и на земя,но на стол е по-трудно. Може да го правиш и като единия и крак е изпънат напред, а повдигаш само с другия. След което сменяш краката.

Ето това:
Скрит текст:


# 171
  • Мнения: 1 085
Както обичайно нямах време подробно да прегледам темата, но имах време за тренировка. Не много, но се раздадох на макс с Jackie-Warner-Power-Circuit-Training, 40мин.
Когато времето не ми е достатъчно това е една от добрите любими тренировки, след които чувствам да ми пари навсякъде  Mr. Green

Lidsy, благодаря че сподели. Непременно ще прегледам сайта. Аз съм от хората, които се хранят със много зеленина. Ако можех щях да карам само на морски благинки и зелено  Grinning

И вече съвсем сериозно предлагам да променим името на темата, какво ще кажете? Ако споделяме и добри рецепти на мен лично би ми било от голяма полза  Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 5 405
О, следващата определено ще е и с хранене  Laughing Ако измислите нещо по-екзотично, давайте насам  Crazy Hug

# 173
  • Мнения: 475
Да, и и с двете пробвах и нищо не се получава, затова и питам за линк.

# 174
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Викаш, да списваме по- бързо, та да дойде ред за новата тема  Laughing
Вчера тренирах с Румяна, днес нямах възможност /да стана в 4 сутринта, или по- скоро през нощта вече малко множко ще ми дойде/, но пък доста походих пеша. От утре- продължавам!!! С яденето, обаче съм си супер!

Magy73 , въобще не е необходимо да ходиш на фитнес /или каквото и да било друго спортно активити/ с компания. Идеята не е, че в залата ще ти е скучно- напротив, нали отиваш там да се занимаваш със съответните дейности, а не да си плямпаш сладко- сладко с приятелки/ познати  Peace Отделно, това е и прекрасен повод за нови познанства- не визирам само индивиди от противоположния пол  Laughing
Ето линк на дамски фитнес- http://feeria-bg.com/?%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE,3.

# 175
  • Мнения: 746
Мерси много, Мери  Hug аз това го правя, но не знаех, че така се казва Simple Smile а ти пък намери картинка с най-изваяните фигури дееее  Mr. Green

Благодаря ви, момичета, за пожеланията   bouquet Явно са били чути, защото днес съм по-добре като цяло, работих от вкъщи, а вечерта се пробвах да направя малко Шон и малко Руми, не бях супер тонизирана, но добре ми дойде Simple Smile накрая даже имах време да направя рецептата с кафе и масла от темата за хубаво дупе  Blush

И да ви кажа, върви някаква Великденска промоция от Пулс фитнес и спа, не съм я проучила още, но нещо е от типа, че на цената на 6м карта получаваш 12м. Някой има ли повече инфо?
Хубавото на този фитнес е, че тази златна карта ти дава достъп до абсолютно всичко - и фитнес, и аеробики, йога, мога, парна баня и т.н.

# 176
  • Мнения: X
Привет и от мен.  Аз започнах с 5-дневната програма на ФБ.  И аз като Айа в почивките правих бягане на място с високи колене,  jumping jacks, burpees. На мен ми хареса.  Внимавах най-вече да изпълнявам правилно упражненията, което понякога, когато е много бърз прехода между различните упражнения, опредено ми убягва.  Упражненията не са най-обикновени, но мисля че имат ефект: Lunges (Left & Right); Deadlifts; Squats; Side Lunges (Left & Right); Calf Raises (Left & Right); Leg Raises; Bridge (Left & Right).

Та ето го ФБ предизвикателството досега:
Ден 1 - http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Lower-Body-Workou … Thigh-Workout/iv/
Ден 2 - http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/Upper-Body-Supers … ulder-Workout/ho/

Довечера трябва да намеря време да изтичам 3.5 мили, че това ми е по тренировъчната програма за половин маратона ... Мислех днес сутринта, но беше прекалено студено ...

Биляна, малките са абсолютни бонбончета!  Ще му се на човек да ги схруска  Wink

ТДИ, благородно ти завиждам за разходките по цял/половин ден.

# 177
  • Мнения: 5 405
25 мин долна част с Румяна отчитам за днес.

А какво ядене ометох днес, не искам да си спомням. То не бяха ядки, то не беше цял шоколад. Имам симптоми, че ще ми идва, ама да побърза, че не се харесвам  Crossing Arms ooooh!

# 178
  • Мнения: 817
Magy73, хиляда пъти писах и трих, докато излезе нещо смислено. Това ми се стори най-подходящо:
1. Прочети първа страница;
2. Избери си нещо и започни да го следваш.
3. Чети. За всичко.
4. Питай. За всичко. Тук ще има кой да ти отговори.

# 179
  • Мнения: 8 163
Джо Дилън и първата тренировка от 5-дневното предизвикателство на ФБ. Кеф. Благодаря, Мама Мил!

Шанс, радвам се, че си по-добре!

***

Тяна къде се дяна?

Общи условия

Активация на акаунт