Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 351
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10 856
Поръчах и аз Бурята, днес я чакам. Добре че видях, че е спечелила, че ако бях пропуснала щях да се изям от яд.
А за Доктор Сън определено ще изчакам за гласуване в Сиела, много се надявам че ще я пуснат. Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 37 342
Моята книжка пристигна! Много съм доволна. Заредила съм се и с Джойленд, та ще имам забавление...  Mr. Green  Най-много ме е яд, като свърша с четенето на някоя книга.... Grinning

# 257
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 918
Кинг специалисти, имам въпрос:

днес от библиотеката си взех Сблъсък том 1, но жената не можа да ми каже има ли и други части. Можете ли да ми помогнете?

# 258
  • Мнения: 1 198
Има и други части, но зависи кое издание си си взела. Ако е това, което си показала, то е новото на изд. Бард - би трябвало да има още 1 том.

Ако е старото издание, то би трябвало да е на изд. Плеяда и трудно ще го намериш другаде, освен на старо - те са 3 части Simple Smile  Peace

# 259
  • Мнения: 1 995
Точно за "Сблъсък" нахлувам и аз. Намерих я в chitanka, там пълната версия ли е?

# 260
# 261
  • Мнения: 87
http://www.stephenking.com/promo/mr_mercedes/the-basement

Нова зарибявка за онези, които искат да научат повече за Mr. Mercedes  Simple Smile
Ако отгатнете паролата, ще получите достъп до компютрите в мазето на убиеца, след което ще разполагате с 20 секунди да познаете следващата парола. Ако успеете, броячът ще изчезне и ще можете да разгледате на спокойствие съдържанието на 7-те компютъра. В някои от тях няма нищо, но в други ще намерите лични писма и документи на убиеца, в това число няколко игри - пъзел, кръстословица и пасианс, - с които да се позабавлявате.

# 262
  • Мнения: 5 776
http://www.stephenking.com/promo/mr_mercedes/the-basement

Нова зарибявка за онези, които искат да научат повече за Mr. Mercedes  Simple Smile
Ако отгатнете паролата, ще получите достъп до компютрите в мазето на убиеца, след което ще разполагате с 20 секунди да познаете следващата парола. Ако успеете, броячът ще изчезне и ще можете да разгледате на спокойствие съдържанието на 7-те компютъра. В някои от тях няма нищо, но в други ще намерите лични писма и документи на убиеца, в това число няколко игри - пъзел, кръстословица и пасианс, - с които да се позабавлявате.
Благодаря   bouquet
Преди да фърля едно очо, да попитам, разкрива ли нещо от сюжета, че съм насредата на книгата и не ми се иска да науча предварително какво става?

# 263
  • Мнения: 87
Не разкрива

# 264
  • Мнения: 37 342
Джойленд - check!  Peace

За няма и два дни! Няма да коментирам, че сигурно има доста, които тепърва ще я четат!

# 265
  • Мнения: 63
Здравейте! Simple Smile
За първи път пиша в тази тема, но ще се радвам да ми помогнете.... Не съм чела нищо от Стивън Кинг, но вече имам желание да се докосна до творчеството му! Simple Smile

Кои негови книги бихте ги прочели повече от един път? Simple Smile))

# 266
  • Мнения: 5 776
Здравейте! Simple Smile
За първи път пиша в тази тема, но ще се радвам да ми помогнете.... Не съм чела нищо от Стивън Кинг, но вече имам желание да се докосна до творчеството му! Simple Smile

Кои негови книги бихте ги прочели повече от един път? Simple Smile))

Всичките  Laughing
Инъче със сигурност ще са 22/11/63, То, Гробище за домашни любимци и Дългата разходка. Засега, че все още не съм изчела всичко от него  Wink

# 267
  • Мнения: 63
Обичам книги, които ме карат да се замисля, да ме накарат да почувствам, че съм част от историята... Да ме жегнат. Да си кажа - ето това може и на мен да се случи....
И се чудих дали "То" е подходяща? Не търся четиво само с цел да ме ужаси, стресне и т.н.

Ще се радвам да споделите книги, които според вас биха ми харесали- или да изброите книгите, които бихте прочели няколко пъти. Simple Smile

 Със сигурност ще си взема "Дългата разходка" и "Зеленият път" !
Как ви се струва избора ми? Simple Smile

# 268
  • Мнения: 6 264
Чудесен избор, определено Peace Пробвай и "Мъртвата зона". Може много хора да не я харесват, но е много силна. "Гняв" също те кара да се замислиш, може да не е много в неговия стил, но е особено актуална. Сега като се замисля и "Неизживени спомени" е такава до известна степен.

# 269
  • Мнения: 63
Благодаря за предложенията! Simple Smile
Според теб "То" дали отговаря на моите "изисквания"? Simple Smile
А защо се смята, че "Мъртвата зона" не е добра книга - какво в нея не се харесва? Simple Smile

"

Общи условия

Активация на акаунт