Да отслабнем за лятото!

  • 18 997
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 594
олее аз ако изглеждам така никъде няма да свалям:) супер си

# 16
  • Мнения: 2
олее аз ако изглеждам така никъде няма да свалям:) супер си
Благодаря! Но този път съм максималистка. Grinning

# 17
  • Мнения: 817
Видях снимките. Не разбрах каква е истинската цел на тази тема. Смятам, че послъгваш. Не приличаш на човек, който се мята от диета на диета и не знае какво прави. Мисля, че няма как човек, който изглежда по този начин да вярва, че ще свали 7 килограма от долната част на тялото с яйчена диета. Може и да имаш проблем, търси го от врата нагоре.

# 18
  • Мнения: 2
Целта на темата беше ако някой има мерак да сваля кг да се хване с мен и да се подкрепяме взаимно., както в много други теми с диети се е случвало. А втората причина е да споделя мнение как   върви диетата, колко се сваля с нея реално, трудно ли се издържа и т.н.
Та да споделя (за тези които не злобеят и не търсят с какво да се заяждат). Започнах я. Покрай Великден естествено съм качила  Embarassed, но какво да се прави... Почнах я 60.5кг, днес сутринта съм 58.1. Мисля, че добре ми действа  Peace Първите три дни ми беше много трудно, но не защото бях чак толкова гладна, а защото липсата на сладичко и нещо за хрупане, както аз съм свикнала да хапвам поне по малко на ден, направо ме съсипваше. Все едно отказвах цигарите... Вчера обаче се чувствах много добре, даже като идваше време за поредното ядене не бях сигурна дали съм гладна още. Ами това е за сега,,, Ще пиша пак.

# 19
  • Мнения: 2
Ден 10-ти: 57.4кг, спрях от вчера плодовете, че май не ми се отразяват много добре. За сметка на това пък си пия кафето с мляко ( както аз си го обичам). Имам чувството, че повече няма да мръдна, но ще я изкарам цялата с тези разлики, които писах пък ще видим какво ще се получи.
 Още на ден 6-ти бях 57.1кг и после взех да качвам, да задържам и после пак да свалям и днешните 57.4 които измерих мисля, че ще са финални, щом за 4 дни не съм помръднала надолу ...

# 20
  • Мнения: X
Здравейте момичета, за да не пускам отделна тема, искам да ви попитам нещо тук...
Ама честно......
ДО колко кг качвате зимата и след празници най-много. До пролетта.
И от пролетта натам как се вталявате....
Такъв ЗВЕРСКИ глад ме гони, такъв апетит имам че.....много е зле положението. Когато огладнея направо ми премалява, а миналия път ми стана толкова зле, че повръщах....Докато не хапна. А с малко не мога.....! Не  знам как да се мотивирам....

# 21
  • Мнения: 2
Предполагам, че за всички е индивидуално. Аз прецаках диетата. И моята мотивация се изпари... Повече не мога, тази диета наистина е изтощаваща. Нямам грам сила да тренирам и съм много изнервена. Край! Някой беше писал, че не доставя нужните мазнини за деня, но .... трябваше да се убедя лично.. и то за какво? Поне да бях свалила малко повече.

# 22
  • Мнения: 2
Утре ще си направя снимки да видя има ли резултат.

# 23
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Видях снимките. Не разбрах каква е истинската цел на тази тема. Смятам, че послъгваш. Не приличаш на човек, който се мята от диета на диета и не знае какво прави. Мисля, че няма как човек, който изглежда по този начин да вярва, че ще свали 7 килограма от долната част на тялото с яйчена диета. Може и да имаш проблем, търси го от врата нагоре.

Много добре си го написала, аз също имах такова усещане, но не можех да го обясня така!

# 24
  • Мнения: 2
Видях снимките. Не разбрах каква е истинската цел на тази тема. Смятам, че послъгваш. Не приличаш на човек, който се мята от диета на диета и не знае какво прави. Мисля, че няма как човек, който изглежда по този начин да вярва, че ще свали 7 килограма от долната част на тялото с яйчена диета. Може и да имаш проблем, търси го от врата нагоре.

Много добре си го написала, аз също имах такова усещане, но не можех да го обясня така!
И за кое по точно послъгвам?

# 25
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340


[/quote]
И за кое по точно послъгвам?
[/quote]

1 вариант: снимките не са твои, ти наистина не знаеш много за организма си, нямаш представа от хранителни режими, калории, изгаряне и пр.
2 вариант: снимките са твои, имаш отлична физическа и хранителна култура, но се преструваш на "неука" и рекламираш сайт, където е публикувана тъпа диета

# 26
  • Мнения: 2
И за кое по точно послъгвам?
[/quote]

1 вариант: снимките не са твои, ти наистина не знаеш много за организма си, нямаш представа от хранителни режими, калории, изгаряне и пр.
2 вариант: снимките са твои, имаш отлична физическа и хранителна култура, но се преструваш на "неука" и рекламираш сайт, където е публикувана тъпа диета
[/quote] вариант 3: снимките са мои! Нищо не рекламирам, това е абсурдно! А и не ми се струва да имам отлична физическа и хранителна култура, изобщо даже. Просто структурата ми е хубава, защото съм я оформила добре в детска възраст. Ще ви кача снимки от преди две години и ще видите, че това съм аз. И ако ви кажа, че наистина не мога да се справя с прекомерното хранене.... Просто съм на моменти. Истината е, че се измарям и изнервям достатъчно много, кото повечето хора и на моменти се тъпча, после нищо не ям ... и така.
Наистина имах нужда някой да почне диетата заедно с мен, за да се подкрепяме. А и като пуснах тема си казах: Няма начин да не я спазя, сега има кой да ме следи и пред кого да се изложа ако не успея, но ... ето, че точно това се получи.

# 27
# 28
  • Мнения: 223
Привет!аз не съм виждала снимките ти от сега , защото не излизат, но няма никакво значиние.Не си слагай думите от никой ,който те е засегнал тук , едно съм разбрала от този форум , че щом имаш мерак за нещо все някой ще ти го убие с подигравки , защото самите те вътрешно нямат волята да правят , каквото  да било за себе си.Желая ти успех с каквато и диета да продължиш

# 29
  • Мнения: 2
Привет!аз не съм виждала снимките ти от сега , защото не излизат, но няма никакво значиние.Не си слагай думите от никой ,който те е засегнал тук , едно съм разбрала от този форум , че щом имаш мерак за нещо все някой ще ти го убие с подигравки , защото самите те вътрешно нямат волята да правят , каквото  да било за себе си.Желая ти успех с каквато и диета да продължиш
[/quote
 Благодаря много за добрите думи и подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт