Отвратителните дрехи

  • 83 385
  • 817
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 867

Това било "нов поглед върху формата на петата", явно яко съм скарана с модата, не мога да го приема за модно, все имам чувството, че всеки момент ще се счупи токчето, освен, дето ми е грозно. Няма угодия..... Laughing

Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 6 992
Ко?
Тази обувка не и ли е голяма?! Crazy

# 47
  • Мнения: 22 867

Ко?
Тази обувка не и ли е голяма?! Crazy

От Модни тенденции при обувките за сезон Пролет/Лято 2014 е, явно така е модно, да ти шляпа, като ходиш. Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 4 878
Преди около месец открих това: http://efrea.com/items/#s=ps:24$page:1$pc:.1$sv:1

и не мога да се спра да си поръчвам разни неща. Качеството и цената са повече от добри, особено на фона на боклуците по магазините.

# 49
  • Мнения: 6 992
А, и аз съм си поръчвала от там, доволна съм Simple Smile
Но обувки не смея онлайн Blush

# 50
  • Мнения: 291
Сега ме подсетихте за цветята  Laughing Като изляза по центъра е по шарено от на баба ми градината  Grinning Което е хубаво , ако можеше само да хвана някоя и да я посадя в земята , че да и се вижда само главата отгоре  Mr. Green Хубаво е да си сложиш едни градински обувки , но когато сакото ти е на орхидеи , панталона ти е на люляци , а блузата на рози и теменужки - ми идва малко в повече  Laughing
Видях по долу публикувана една обувка с панделка , имам същата само че в изчистено черно  без панделката , мога да кажа , че с тази обувка спокойно е можело да измъчват хората на времето , и да отбележим че тази обувка беше най - удобната в целият магазин  Grinning Много ми е интересно как някои момичета като си купят висока обувка и след първото носене ми се хвалят -  " много са удобни , цял час седях права и дори не паднах - " че защо трябва да се стига до там  Laughing
Също забелязвам , че сега върлува модата на клинчетата , но какви и да е , както едно време, да ги носиш при спорт   , сега има клинчета с индиански мотиви , официални клинчета , с копчета , ципове , с дантела , делови клинчета с кожа , клинче , с флорални , животински , и кои знае още какви мотиви , и когато кажа в някой магазин , че си търся  панталон ми казват " Ей ,тука имаме и хубави клинчета " .  Crazy

# 51
  • Мнения: 14 654
E, аз пък с обувките извадих късмет, намерих едни от щанда "последен шанс да купите", точно като за мен - къси и широчки, при това намалени наполовина. Обикновено си взимам 37 номер с каишка (да не ми падат), в които натъпквам отпред памук, че 36 ми стават на дължина, но са ми тесни.
Тъкмо купих 2 хубави клинчета за племенницата - точно с модните флорални мотиви, но за момиченце е много сладко. Като цяло в цветните дрехи ме дразни, че винаги светлата или прозрачна ивица се пада баш на гъза. Не може ли там да е черната, да му се не види!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Янечек, болезнено си права в определението „картоф с две клечки за крачета“. Аз от млади години страдам от очеизвадна липса на талия - джинса ми е такъв. До скоро, ако си вземех дънки или панталон, които да са ми по бедрата и седалището, се налагаше да местя копчето навън, че ми стягаха в талията. Миналата година премерих едни дънки в нормален магазин - заспаха ми на краката и дупето. Но когато ги закопчах се оказа, че вместо да са ми теснички, има към 4 пръста място от корема ми до копчето.И това на моята бъгава фигура. ooooh!. Дори не искам да си представям как стои това нещо на нормална жена с нормална талия.
За това - магазините за втора употреба са моето място - има човешки размери.

# 53
  • Мнения: 9 865
Другото, което прави дрехите отвратителни за мен са невероятно долнопробните платове, от които се шият. Изкуствени, лъщящи (дори и при липса на декорации с камъчета, пайетки и др.) и ластични - гнус.

# 54
  • Мнения: 341
Ах, обувките...
Имаше тема за обувките някъде тук. Там бях писала, че съм осъзнала колко е удобен ЛЕКИЯТ ток. Под "лек" аз разбирам 4-5 см, не повече, и да е стабилен, в никакъв случай игла. Ами НЯМА такива обувки! Или са лят тънък ток, или бабешки модели тип 40-те, остри отпред. Аз харесвам модата от 40-те, но все пак търся удобна обувка. Абсолютно е невъзможно обаче да намеря такава лично за мен и от години правя някакви компромиси, които след 30 мин ходене ми излизат през носа. Дрехите поне мога да ги поръчам на шивачка. А обувките?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
бонбонбон, ето такива си взех наскоро от дайхман:

Скрит текст:

От есента меря подобни на различни марки там - ами №36 ми натискат на пръстите, а 37 ще ги загубя като ходя. Знам, че и в обувките не съм баш стандартна - навремето носех 36,5, обаче сега такава номерация няма. Пък съм и с тясно ходило, ей така да ми е по-трудно намирането на обувки.

# 56
  • Мнения: 376
Да попитам, мина ли вече модата на материите от рода на драперии и тапицерия за диван? И с кожени кръпки? Ако е минала, да влезна и аз в някой магазин...

# 57
  • София
  • Мнения: 2 817
Обувките са ми болна тема на мен.  ooooh!  Ако се налага да си купувам обувки, лошо ми става. Всъщност аз "обувки" точно нямам. Имам сандали и боти. Което означава, че ходя докогато мога с едните и след това минавам на другите - колкото и странно да изглежда това в очите на хората.
Удобни и добре изглеждащи обувки не съм намерила досега. То всъщност и грозни удобни обувки не съм намерила.

А като тръгна да търся дрехи - никога няма това, което търся. Много рядко попадам на нещо, което ми харесва.

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, много сте гадни, значи! Тамън се обзаведох от пролетната колекция с панталон на цвекета и си мислех, че съм много шик, и първо мъж ми каза, че бил като пижама, сега и вие... Sad Хубав е, пък Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 2 229

На мен ми харесва този модел.  Blush
http://www.oqiumstore.com/lang-en/181-nike-dunk-sky-hi-full-black.html Конкретно много искам тези, но не мога да прежаля цената.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт