Отвратителните дрехи

  • 83 391
  • 817
  •   1
Отговори
# 810
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Рибозом, вчера бях в "Скай сити" на Гео Милев. Там има 4-5 магазина с всякакви рокли. От тези с широките поли имаше избор и не всички бяха с флорални мотиви.
Цените са около 100 лв.

# 811
  • Мнения: 22 430
Maryse, роклите от сайтовете са много хубави , цените са  Shocked Shocked Shocked

Те правят и разпродажби, но в момента е средата на сезона и са на редовни цени.
Аз за това попитах за какви пари става въпрос...Simple Smile иначе качеството им е отлично и на 3те марки. Особено от едната имам доста рокли.

# 812
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
в немските магазини Меркари има много официални рокли,дълги и къси,на съвсем прилични цени,дори бих казала ниски...

# 813
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Там са по една бройка (поне такова чувство имам от разглеждането на тези магазина) и номер се намира трудно - късмет е.

# 814
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
така е,трябва по-често да се ходи,но постоянно получават нови неща

# 815
  • Мнения: 1 253
Monsoon напоследък ми се струват малко боклучави като материи. Така разчитах на тях за една официална рокля (имах време само за един магазин) и бях много разочарована наскоро.

Рибозом, споделям ти моето последно откритие, влюбена съм в това:
http://www.freepeople.com

Не знам дали имаш време за доставка от Щатите (митница + ДДС), но роклите си заслужават. Характерни, free spirit, нищо общо с консуматорската конфекция Simple Smile Цените са много прилични, материите също, имай предвид само, че някои са уголемени. Обаче за всяка дреха има много коментари и ориентир за размера и фигурата на купувачи. Изглеждат семпли, но някои хора дори за булчински и шаферски рокли ги ползват. Има много избор на сайта.

Всъщност миньончетата имат проблем с тази марка, на високи хора стоят добре.

# 816
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
А харесвате ли очилата Kwiat като качество? Все повече модели ми харесват от тях, не са и скъпи, но не мога да преценя дали са добро качество.

Имам техни диоптрични рамки и съм доволна. Не са мръднали вече две години.

# 817
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Два броя слънчеви очила Квят имам, доста ги носех. Не мръднаха.

Общи условия

Активация на акаунт