Отвратителните дрехи

  • 88 210
  • 817
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 240
Всичките ми дънки са без еластан  Rolling Eyes 100% памук. Ей сега проверих етикетите.

Надолу тесни ли са ?

# 346
  • Мнения: 4 833
Всичките ми дънки са без еластан  Rolling Eyes 100% памук. Ей сега проверих етикетите.

Надолу тесни ли са ?
Не, не са. Нося най-най-стандартния модел, който може да съществува, не съм го сменяла откакто се помня...

# 347
  • FRANCE
  • Мнения: 2 704
Искам Simple Smile Коя марка са?

# 348
# 349
  • Мнения: X
Всичките ми дънки са без еластан  Rolling Eyes 100% памук. Ей сега проверих етикетите.

Надолу тесни ли са ?

Моите, които са без аластан повечето са тесни надолу. Не впити в прасеца и глезена, но линията се стеснява надолу и платът е почти до крака. Имам и два-три чифта по-широки. Нещо такова.

Скрит текст:


Най-много нося от последния вид.

# 350
  • Sofia
  • Мнения: 30 654
ужасно ooooh!

# 351
  • София
  • Мнения: 6 015
Аз имам доста чифтове дънки на Vero Moda и ONLY. Хубави са, въпреки, че имам едни, на които единия крачол им е крив.

# 352
  • Мнения: 4 833

Ако питаш мен - LEE. Имам и други, но основно от тези съм доволна.

АЗ съм изключително консервативна в гардероба си, и дори не знам какво правя в тази тема  Sunglasses
В свободното си време ходя с дънки или камуфлажни панталони и черни тениски или потници. На работа ходя със строги ансамбли в черно и.. черно  Mr. Green  
Шегувам се, разнообразявам черното със сиво, червено, и разни пастелни бежови или маслено зелени тонове - основно за ризи. Никога през живота си не съм носила десени на цветя или други такива мотиви, най-много - едва забележимо райе или каре. А розово, лилаво, цикламено и т.н. не бих облякла и под дулото на пищов. Та вЕрно се питам какво правя в тази тема  Confused

# 353
# 354
  • София
  • Мнения: 18 680
Аз, когато съм във форма, си харесвам дънките без еластан. Това си е класиката, разбира се, 100% памук Peace
Обаче като кача 2-3 кила, дънките с еластан са най-добрият ми приятел. Все така прилепнали по дупето, но без да изпадам в асфикция всеки път, когато седна Laughing

Брей, как се разви темата. На жените дай им да говорят за дрехи и обувки!

И за секънд хенда да си кажа мнението - има уникално добри попадения и там, но трябва да имаш око и търпение да разглеждаш. Аз нямам ни едно от двете. Влизам в магазина, изнервям се на втората минута и нищо свястно не мога да видя, само парцали. Сестра ми влиза и след 5 минути по магичен начин  е открила тренч, джински, рокля и още пет вида някакви други неща. Всичките перфектни. Не знам как го прави, честно. Ако и аз можех, нямам грам скрупули към тези дрехи. Напротив, изпитвам особено удоволствие от мисълта, че за 7-8 лева,колкото е един обяд, съм придобила нещо, което в магазина е десет пъти по-скъпо, а често и го няма. Както и от факта, че съм пропуснала да захраня грозната консуматорска машина, която ще ни изяде главите на всички някой ден. Но, уви, както вече казах - нямам око. Каквото ми подари сестрата - това е.

# 355
  • Под липата
  • Мнения: 620

И за секънд хенда да си кажа мнението - има уникално добри попадения и там, но трябва да имаш око и търпение да разглеждаш. Аз нямам ни едно от двете. Влизам в магазина, изнервям се на втората минута и нищо свястно не мога да видя, само парцали. Сестра ми влиза и след 5 минути по магичен начин  е открила тренч, джински, рокля и още пет вида някакви други неща. Всичките перфектни. Не знам как го прави, честно. Ако и аз можех, нямам грам скрупули към тези дрехи. Напротив, изпитвам особено удоволствие от мисълта, че за 7-8 лева,колкото е един обяд, съм придобила нещо, което в магазина е десет пъти по-скъпо, а често и го няма. Както и от факта, че съм пропуснала да захраня грозната консуматорска машина, която ще ни изяде главите на всички някой ден. Но, уви, както вече казах - нямам око. Каквото ми подари сестрата - това е.

 Все едно аз съм го писала - едно към едно Simple Smile

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз от доста години не нося дънки.Най-активно носих такива в училищния период, но тогава бях и по-едричка.Все ми купуваха големи номера, защото в кръста не ми ставаха.
Сега нося клинове и изпънати панталони, които обаче са с ластик на кръста и стоят много добре.И съм по-малко килограми от едно време.
Но масово не ми харесват предлаганите дрехи по магазините - дънки и шарени до безбожност блузи/туники и т.н.
Искам да си намирам красиви изчистени модели, но трудно вече.

# 357
  • Мнения: 10 545

Кое му е ужасното, освен че моделът не е подходящ за дънките?
Това са типичните дънки на типичната окръглена в ханша жена.

# 358
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 229
Birdsflu, да не си козирог Simple Smile.

Много обичам десени на цветя, съчетани по подходящ начин, повдигат духа ми неимоверно Crazy. Но държа на качествената материя, иначе наистина дрехата и за парцал не става.

# 359
  • Мнения: 1 103
Вси4ки, които съм пробвала и имам Lee са от много твърда и груба материя.
Като мъжките.
Сега съм се сдобила с два 4ифта Maverick и съм ок с тях, но ще купувам някакви нови, да видим какви. Някакви летни ще да са.
Против секънд хенд нищи4ко нямам, не съм сноб, но наистина се изисква търпение да обърнеш всяка дреха и по два етикета - за марката и за съставките ...

Общи условия

Активация на акаунт