Вайбър

  • 295 264
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 731
А, мога ли отново да се върна някак?
Да,отстранена си. Означава, че групата е затворена за теб. Нито ще виждаш публикации нито можеш да пишеш.

# 1 081
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Администратора на групата да те добави или останалите членове на групата, ако имат правомощия на администратори.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 07:38 от Syn

# 1 082
  • Мнения: 731
Да разбирам ли, че сама не мога да го направя?
Администратора на групата да те добави или останалите членове на групата.

# 1 083
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Явно групата е затворена само с покана. При отворена група можеш и сама.

# 1 084
  • Мнения: 731
Как мога сама? Бих искала да опитам, но не зная.
Явно групата е затворена само с покана. При отворена група можеш и сама.

# 1 085
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
https://soringpcrepair.com/how-to-create-a-group-in-viber Как да направим група и обясненията. Отваряте гугал и пишете 😉

# 1 086
  • Мнения: 1 210
Скрит текст:

Искам да попитам как да изтрия чат от типа Вайбър България и тям подобни, които се появяват след сваляне на стикери? Много са ми дразнещи и как ли не опитвах - няма триене....


На вторият: (изтеглих случайни стикери) появи се чат > върху чата, натискате и задържате > изкача меню > изтрий чат > изтриване и отказ от абонамент.


deede, нямам такава опция..много ми е странно....Имам само следните възможности


Това е много странно меню. На какво устройство е?
Лаптоп, телефон - нямам опция да трия....преди имаше  Sad И задържах върху чата и все тая...няма опция за премахване и това е... Rage

# 1 087
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Пробваи  да натиснеш тези опции, който ти дава.😊 нищо не губиш. При едната мисля, че беше последната или предпоследната  ти излиза и Delite.

# 1 088
  • Мнения: 1 538
Много интересно нещо ми се случи днес. Пращам съобщения - 2 на брой. Едното не е отразено с двойно тикче, следващото - да. Деактивирала съм сийн статусите. Когато сестра ми ми отговори обаче, съобщенията изчезнаха от екрана на заключен телефон. Влязох в приложението и пишейки, забелязах, че за момент тикчетата се оцветятват в лилаво. После пак се появиха в сиво. На какво може да се дължи ?

# 1 089
  • Мнения: 363
Здравейте,може ли малко помощ,
как да спра получаването на изкачащи реклами в Вайбър?
И другия ми въпрос е мога ли да спра звука при получаване на съобщения само на един контакт?
Благодаря 🍀

# 1 090
  • Мнения: 2 583
Здравейте,може ли малко помощ,
как да спра получаването на изкачащи реклами в Вайбър?
И другия ми въпрос е мога ли да спра звука при получаване на съобщения само на един контакт?
Благодаря 🍀

На първият въпрос: ако става въпрос за тези, които изкачат между чатовете, май не. (все пак те с това печелят, реклами Simple Smile )

А на вторият въпрос
: ДА, влизаш в чата, на който искаш да спреш звука > трите точки горе в дясно > инфо за чат > и в дясно ти излиза меню, от където си избираш опцията която искаш да изключиш >
има: "изключи звука на чата, комбинирай известия, фон, прокачи местоположение, блокирай контакта, скрий чата и др."

Има и по-бърз вариант:
от списъка чатове > натискаш и задържаш върху чата > изкача меню > от там "изкл. звука на чата".

# 1 091
  • Мнения: 363
Благодаря за бързия отговор ,тези рекламните съобщения излизат и в Месинджър,но явно няма начин да се спрат.
🍀

# 1 092
  • Мнения: 170
Здравейте,като изпратя резервно копие на чатовете ми изписва че отиват в гугъл драйв.  Там обаче не мога да ги открия. Та искам да попитам къде в драйв се съхраняват?🤔🤭

# 1 093
  • Мнения: 14
Здравейте,като изпратя резервно копие на чатовете ми изписва че отиват в гугъл драйв.  Там обаче не мога да ги открия. Та искам да попитам къде в драйв се съхраняват?🤔🤭

И аз се интересувам от този въпрос Thinking
И искам да питам - съдържанието на скрит чат във вайбър може ли да се върне като е изтрито?

# 1 094
  • София
  • Мнения: 8 113
Здравейте,като изпратя резервно копие на чатовете ми изписва че отиват в гугъл драйв.  Там обаче не мога да ги открия. Та искам да попитам къде в драйв се съхраняват?🤔🤭

И аз се интересувам от този въпрос Thinking
И искам да питам - съдържанието на скрит чат във вайбър може ли да се върне като е изтрито?

Не, само откритите чатове се възстановяват.

Общи условия

Активация на акаунт