Вайбър

  • 295 553
  • 1 618
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 585
Най-добре пишете на съпорта им. Те ще могат да ви помогнат вероятно.

# 556
  • Мнения: 10 618
Скрийншотът в предишния пост от телефона ли е или от десктопа?

# 557
  • Мнения: 10 210
От телефона.

Писах им. Освен това четох и на сайта им. Вие да видите майтап, ако се окаже, че телефонът ми изобщо не поддържа архив за Вайбър. На сайта са дали как се прави архив при Андроид и при Ай-фоун. А моето не е нито едно от двете... Scream

# 558
  • Мнения: 10 618
Хаха, ами може би това трябваше да ни съобщиш от самото начало Simple Smile.

# 559
  • Мнения: 10 210
Хаха, ами може би това трябваше да ни съобщиш от самото начало Simple Smile.
Е, как "хаха", аз ако знаех, че това е съществено, изобщо нямаше да задам въпроса, щеше да ми е ясно, че не става за тези телефони. Simple Smile

Сега по-интересното за мен и тези като мен е, че макар Вайбър официално да казват "не може", има хакерчета, които са измислили начин чрез прехвърляне на данни по някакви карти.... ноооооо аз не разбирам, трябва да си намеря някой, който да може да я свърши тази работа.

# 560
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Пробвай да си качиш Вайбъра чрез апликацията “Parallel space”. Може да има разрешение на проблема ти чрез нея.

# 561
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте. Купих си нов апарат, в който прехвърлих старата си карта. На новият си инсталирах вайбър, но се оказа, че всичко се получава и на стария апарат. Какво да направя, за да не се получава и да се пише от стария апарат?

# 562
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Здравейте. Купих си нов апарат, в който прехвърлих старата си карта. На новият си инсталирах вайбър, но се оказа, че всичко се получава и на стария апарат. Какво да направя, за да не се получава и да се пише от стария апарат?
Махни си Вайбъра от стария апарат или му изключи интернета.

# 563
  • софия
  • Мнения: 757
А как става деинсталирането? С изключване на интернета не е вариант. Ще се ползва от друг човек.

# 564
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Дай му изход и си излез от профила

# 565
  • Мнения: 10 618
А как става деинсталирането? С изключване на интернета не е вариант. Ще се ползва от друг човек.
Настройки, приложения: там намираш Вайбър, отваряш го и му даваш деинсталиране.

# 566
  • Мнения: 804
А как става деинсталирането? С изключване на интернета не е вариант. Ще се ползва от друг човек.
И незабравяйте да направите фабрични настройки на апарата ✌🏻

# 567
  • Мнения: 412
Здравейте! Приятел твърди, че ме е добавил в групов чат, но при мен не излиза нищо. Какъв може да е проблема? И има ли възможност да намеря група във вайбър?

# 568
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Няма как да намериш групата. Нека да провери дали наистина те е добавил, може нещо да е объркал. Като те добавят ти излиза една нотификация "еди кой си ви добави в еди какъв си групов чат" и ще видиш чат прозореца и съобщенията, които се разменят след добавянето ти.

# 569
  • Мнения: 412
Няма как да намериш групата. Нека да провери дали наистина те е добавил, може нещо да е объркал. Като те добавят ти излиза една нотификация "еди кой си ви добави в еди какъв си групов чат" и ще видиш чат прозореца и съобщенията, които се разменят след добавянето ти.
Благодаря 😊

Общи условия

Активация на акаунт