Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 9

  • 46 631
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • шумен
  • Мнения: 100
Здравейте и от мен Simple Smile.Преди време бях писала в темата , но само толкова така и не намерих сили да ги спра Embarassed.Благодарение на Вас обаче ги намалих и то много,пушех по една кутия ,а стигнах до 7 цигари на ден.От днес реших да не пуша повече или поне така си мисля,станах и за пръв път си изпих кафето без цигара,което за мен е било мисия невъзможна.Дано има и някоя друга като мен,та да започваме заедно.Пуша от 15 години и това ми е първия опит да ги спра.Благодаря Ви, че сте тука и че споделяте опит и мнения   bouquet

# 646
  • София
  • Мнения: 5 606
Деси  Hug ще се справиш!

# 647
  • шумен
  • Мнения: 100
tzvety26    bouquet Благодаря ти ,имах нужда да го чуя.

# 648
  • Мнения: 1 383
desi8011, добре дошла при нас. Вярвай в себе си. Аз също след почти 15 години пушене ги спрях. Не  мога да повярвам още , че съм го направила. Обаче ето че живот и без тъпите цигари имало. Така, че успех, мила. Ти си силна.

# 649
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз след 19 години, като от първия път ги спрях. desi8011 , чети книгата на Алън Кар. Мен тя ме надъха.

# 650
  • Мнения: 46 553
desi8011, аз бях пушач 18 г. Също като теб ги бяха намалила до 6-7 и мога да кажа, че ги спрях много лесно, не знам дали е правилна тактиката с намаляването, но има логика от кутия до 0 да е по-трудно от 1/3 кутия до 0. Дано при теб се получи същото Simple Smile Успех!

# 651
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте и от мен Simple Smile.Преди време бях писала в темата , но само толкова така и не намерих сили да ги спра Embarassed.Благодарение на Вас обаче ги намалих и то много,пушех по една кутия ,а стигнах до 7 цигари на ден.От днес реших да не пуша повече или поне така си мисля,станах и за пръв път си изпих кафето без цигара,което за мен е било мисия невъзможна.Дано има и някоя друга като мен,та да започваме заедно.Пуша от 15 години и това ми е първия опит да ги спра.Благодаря Ви, че сте тука и че споделяте опит и мнения   bouquet

Деси добре дошла сред нас Hug. Ти можеш да се справиш! В този момент трябва да знаеш, че си взела правилното решение! На първа страница на темата е книгата на Алън Кар - на мен ми беше много полезна в първите дни когато спрях да пуша.

# 652
  • София
  • Мнения: 4 178
Дано има и някоя друга като мен,та да започваме заедно.Пуша от 15 години и това ми е първия опит да ги спра.Благодаря Ви, че сте тука и че споделяте опит и мнения   bouquet

Има, има, ама още се назлъндисвам Laughing Искам да съм ти съратник

# 653
  • Мнения: 1 383
Мога да ви кажа,че въобще не е толкова трудно. Аз все виках, че никога няма да спра и не си представях живота без цигара ето че успях. Щом аз можах ще можете и вие.

# 654
  • софия
  • Мнения: 127
Аз също ги спрях след значително намаляване,докато работех пушех по кутия на ден.Направо не можех да си представя да пуша по по-малко.И когато преди две години имах едно неуспешно спиране реших просто да не си купувам повече цигари.Защото като имам по всяко време,просто се изкушавах и запалвах,понякога дори и без да ми се пуши,просто така по навик.Което беше ужасно.И след като спрях да си купувам пушех само сутрин с кафето от на съпруга ми цигарите и понякога на кафе с приятелки и така две години,като през цялото време си мислех\подготвях за спиране изцяло.И преди съм писала тук в темата,че непушенето ми донесе само позитиви.Било ме е страх ли,че няма да се справя,че много ще ми липсват ли ,що ли.Както и да е,колкото съм се тровила стига толкова,спрях да гледам назад важно е само какво ще бъде оттук нататък.Според мен всеки човек може да спре цигарите,просто трябва силно да си вярва,че ще успее.Добре дошли на новите,четете темата отвреме навреме,тя много помага Hug

# 655
  • шумен
  • Мнения: 100
Добро утро от мен  Simple Smile.Благодаря Ви много за топлото посрещане  Hug и така вчера денят мина без да запаля цигарааа(толкова съм радостна и горда от себе си все едно връх Еверест съм изкачила).Макар че е минал само един ден повярвайте ми,иде ми да изкрещя на целия свят.Много Ви благодаря ,че Ви има защото без Вас надали щях изобщо да се опитвам да ги спра.rimar точно пък ти ми беше стимула да започна да ги намалявам,благодарение на твой съвет,така че не се куми ами давай с мен.Прегръщам Ви силно и Ви пожелавам един слънчев и хубав ден

# 656
  • Мнения: 1 004
Добро утро от мен  Simple Smile.Благодаря Ви много за топлото посрещане  Hug и така вчера денят мина без да запаля цигарааа(толкова съм радостна и горда от себе си все едно връх Еверест съм изкачила).Макар че е минал само един ден повярвайте ми,иде ми да изкрещя на целия свят.Много Ви благодаря ,че Ви има защото без Вас надали щях изобщо да се опитвам да ги спра.rimar точно пък ти ми беше стимула да започна да ги намалявам,благодарение на твой съвет,така че не се куми ами давай с мен.Прегръщам Ви силно и Ви пожелавам един слънчев и хубав ден

Браво!! Браво! Това е едно много добро начало  bouquet

# 657
  • Мнения: 30
Добро утро от мен  Simple Smile.Благодаря Ви много за топлото посрещане  Hug и така вчера денят мина без да запаля цигарааа(толкова съм радостна и горда от себе си все едно връх Еверест съм изкачила).Макар че е минал само един ден повярвайте ми,иде ми да изкрещя на целия свят.Много Ви благодаря ,че Ви има защото без Вас надали щях изобщо да се опитвам да ги спра.rimar точно пък ти ми беше стимула да започна да ги намалявам,благодарение на твой съвет,така че не се куми ами давай с мен.Прегръщам Ви силно и Ви пожелавам един слънчев и хубав ден
Браво,момиче!Само така WinkЩе успееш!
Аз днес започвам 4-та седмица без цигари Heart EyesМного съм щастлива!
Не  мога да повярвам още , че съм го направила!А и без цигари животът си върви!

# 658
  • Мнения: 70
Здравейте дружки мили Simple Smile
Аз малко се загубих, но да се похваля след две години опити за бебче и от 8 месеца непушачка /и милото/, сега съм бременна newsm44 Two Hearts
Много късмет и сили за всички!

# 659
  • София
  • Мнения: 5 606
Честито!!! Леко бременеене и с нетърпение очакваме да ни се похвалиш с пухкаво и усмихнато бебче! Hug

Общи условия

Активация на акаунт