Целулит - 6 тема

  • 97 402
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 635
Аз направих осем процедури ICOONE ,имам още седем и не виждам никакъв резултат,не че очаквам чудо,но поне малко да ми се бяха позагладили краката,пък съм и слаба.
къде ги правиш ?

# 76
  • София
  • Мнения: 1 595
Здравейте, момичета   bouquet

Включвам се и аз в темата, защото от две седмици започнах поредната битка с целулита.
Мажа се със загряващия гел на Krauterhoff, взех си карта за LPG и се наливам с големи количества вода, към която добавям някаква детоксикираща и диуретична щуротия Liquid Off. Определено забелязвам напредък, но има доста какво още да се желае.

Исках да попитам тези, които са ходили на LPG - колко време трае процедурата? Моята е по 30 минути, но ми се струва крайно недостатъчно  Thinking

# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Адри Hug добре дошла  Peace

Кое ЛПГ ти правят - това с трикото ли? Класическото?

Счита се, че при тези процедури е добре да са 20-30 мин, защото това, което се освобождава през лимфата и кръвта трябва да се преработи през черния дроб. Хем да може да се преработи, хем той да не се товари  Peace

Първите 10 процедури в хубаво да са през ден, най-много през два дни. За поддръжка - после веднъж седмично или по-рядко, но зависи от организма  Peace

За у дома - можеш да си вземеш вендузи, ако ти се занимава  Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 1 595
Алена, добре заварила  Hug

Да, това с трикото ми правят. Даже не знаех, че има друго  Blush Каква е разликата?
Вече съм си записала всички часове до края на картата (за 10 процедури) за през ден. Ако се наложи, ще направя още 5-6 през ден и чак после ще мисля за поддръжка.
Вендузите ги поръчах в момента, в който отворих темата  Mr. Green

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Това ЛПГ прави вакуум и ролкова масаж, вече си ги усетила.

Има уреди, които го надграждат и някъде се презентират, като ЛПГ, защото понятието вече е навлязло и е познато  Peace

Надграждането се състои в това, че освен вакуум и ролков масаж имат и инфрачервени лъчи и ултразвук. ИР - затоплят тъканите отвътре, без да пари и така допълнително активизират процесите,а УЗ - е за стягане на кожата - ако има изпразване - да не висва, а да е стегната и прибрана.

Реално при мен ефектът идва изведнъж след петата процедура, ти ще прецениш при теб как е  Peace

Къде правиш процедурите и колко ти излезе картата?

От това, което споделяш - през ден и по 30 минути - за мен е ОК  Blush Дано има ефект, който те удовлетворява  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 1 595
В Prestige си правя процедурите. Имаше промоция и картата за 10 процедури излезе 130 лв., което ми се стори супер изгодно  Crazy Утре ми е третата процедура.

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Изгодно е  Peace

Можеш да включиш и дрениращи/отводняващи чайове, ако обичаш  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 0
Здравейте! Някой може ли да даде мнение за антицелулитни масажи в това студио http://studiomax-bg.com/masaji.html ?

# 83
  • София
  • Мнения: 2 714
От една седмица през 1 ден си правя: един ден- масаж с мед и масло от грейпфрут, един ден- с вендузите. Отделно всеки ден правя клекове. Кожата ми стана супер гладка и мека, обаче имам чувството че целулита ми става по видим. Някой имал ли е подобен проблем  newsm78

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Дренираш задържаните течности и твърдите натрупвания стават по-видими ....

# 85
  • София
  • Мнения: 1 595
При мен винаги е така - в един момент всичко изглежда още по-видимо и после внезапно започва явно подобрение.

ЕДИТ: Искам да изразя огромното си възхищение към тези от вас, които редовно си правят масаж с вендузи. Вие сте героини! Аз умрях от болка и се посиних стабилно, а уж правих всичко както трябва  Crazy
Факт е обаче, че днес забелязах наистина видимо подобрение и целулитът почти не се забелязва на повечето места, дори и когато стисна някой проблемен участък между пръстите си. Все още не е цветущо положението на и под дупето, брича и точно над колената.
Все пак, ако подобрението продължава да е толкова бързо, след 10-ото LPG и още малко вендузи, би трябвало да се избавя почти напълно от тая гад  Sick

Кажете колко често е желателно да правя масаж с вендузите? Да го редувам с LPG-то - един ден едното, а на другия другото? Или да си давам някой ден почивка и да правя LPG-вендузи-LPG-почивка-LPG-вендузи и т.н.? Или пък всеки ден да вендузирам, независимо дали съм била на LPG  Thinking

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 00:12 от Адри́

# 86
  • Мнения: 24
От една седмица през 1 ден си правя: един ден- масаж с мед и масло от грейпфрут, един ден- с вендузите. Отделно всеки ден правя клекове. Кожата ми стана супер гладка и мека, обаче имам чувството че целулита ми става по видим. Някой имал ли е подобен проблем  newsm78

И аз имам този проблем...правя упражнения, редувам масаж с мед, натриване с утайка от кафе, кремове, дупето и бедрата се стегнаха като цяло, но по брича и дупето имам чувството, че целулитът стана по-видим. Досега се виждаше, че имам целулит само на светлината в банята, защото пада от кофти ъгъл, но днес за първи път го видях и на дневна светлина в стаята и съм меко казано обезкуражена...дупето и брича, т.е. малко под дупето, изглеждат с ужасно много целулит. Видях коментара на Alena...т.е. това е нормално, така ли? И ще се оправи ли? Така изглежда в пъти по-зле от преди да започна с описаните  действия;((((((

# 87
  • София
  • Мнения: 2 714
При мен вече има подобрения, почва да изчезва, малко по малко  Sunglasses

# 88
  • Мнения: 24
При мен вече има подобрения, почва да изчезва, малко по малко  Sunglasses

Супер...Какви са процедурите, които използваш?

# 89
  • София
  • Мнения: 2 714
Ами това което казах на предната страница, редувам един ден масаж с мед, един с вендузи и правя клекове всеки ден, уикендите правя и други упражнения за стягане.
Тук е момента да споделя за масажите с мед. На мен ми ги прави мъжът ми, като затоплям две лъжици мед и добавям 5 капки масло от грейпфрут, след това лягам и мъките започват  Mr. Green
Първо го втрива хубаво и почва да отлепя длани по проблемните части, много е болезнено, първите пъти едвам издържах. Това продължава 15-тина минути. За масажа видях от темата за мързеливите красавици и линк към статия: http://zajenata.net/index.php?option=com_content&view=articl … &Itemid=10625

Отделно от всичко това се мажа с един крем от Самоздрав- http://www.samozdrav-bg.com/%D0%9B%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD … B0?product_id=703
Този крем ми е на привършване и сега съм си взела Билка с бяло грозде.

Вендузите си ги правя с Джонсънс бейби, отново ме боли.
Като цяло първите дни бях цялата в синини.

Общи условия

Активация на акаунт