Гъбички в 9-ия месец

  • 2 270
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравейте искам да споделя тъй като термина ми е сега на 26 април и съм се изплашила какво ще ми кажат защото снощи си открих че имам вагинални гъби, а мога да родя всеки един момент защото последната ми консултация беше към 10-11 април и ми казаха че съм готова да родя остава само да ми се спукат околоплодните води. По принцип всичко е наред с бебо казаха 4е е добре мисля естествено раждане но ме притеснява това че изведнъж ми се появиха пак тези гъбички нямах ги известно време а преди около 3 дни видях че съм се подула долу след ден-два някъде изведнъж започна един гаден сърбеж и вече открих че ги имам незнам какво да мисля страх ме е какво ще ми каже Доктора то вече няма и време , а съм против секциото.

# 1
  • София !
  • Мнения: 1 240
При всякакви положения отиди на лекар  Peace , не си давай сама диагнози !!

# 2
  • Мнения: 768
Отиди да те прегледат, иначе задълбочи ли се може и до секцио да се стигне. Бавно се лекуват, поне 10 дни.

# 3
  • Мнения: 192
Най-малкото се обади на лекаря ти и му кажи за какво става дума. Той ще е по-наясно от теб, още повече щом си ги имала и преди това по време на бременноста. Но не си давай такива диагнози сама и още по- малко да взимаш някакви лекарства без да са ти изписани от лекар.  Naughty   bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ако не си използвала последния ден преди празниците да те прегледат, задължително се обади на лекаря си да му кажеш. Аз смятам, че една жена, която се е сблъсквала вече с гъбички, успешно може да ги диагностицира. По-добре е бързо да започне лечение, отколкото да се чака за преглед. Има препарати, които са с по - кратък курс на лечение. Дано лекарят ти се съгласи да ти препоръча по телефона! Успех!

# 5
  • Мнения: 4
ходих на преглед на 17 април всичко е наред момиченце е изписа ми свещички Гино- певарил каза ми че мога да използвам и Клотримазол тъй като се бях намазала с него веднага щом разбрах за гъбичките и на другия ден ми мина сърбежа предписа ми това взех си ги каза че ще ми излекуват и бялото течение което имам отделно. Много се радвам че всичко е наред иначе се бях уплашила и то в последния момент пише че са силни имам още едно да използвам и дано вече Малката Магдалена да се роди че вече нямам търпение да си я видя и да я гушна. По принцип казват че момиченцата се раждат по- рано, но явно на Маги не й се излиза още  Grinning а имам още 7 дни до термина.  Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 605
Аз знам, че момченцата подраняват  Laughing Бебка ще си дойде точно когато трябва. Успех!

# 7
  • София !
  • Мнения: 1 240
Радвам се , че сте взели мерки !!
Иначе , аз знам , че уж момиченцата се раждали по-рано , но май далеч не е , така  Laughing .
Аз имах много контракции от 6-тия месец на там и бяха и много болезнени , пиех лекарства и се очакваше щом ги спра да родя . Да ама не  Laughing . В началото на 9-тия месец ги спрях и родих 2 дни след термин . Всичко е , Божа работа !! Само да мине със здраве , това е , най важното   bouquet !!

# 8
  • Мнения: 4
моите контракции започнаха горе долу към края на 5-ия началото на 6-ия месец а преди около седмица толкова силно ме стягаше корема отгоре надолу и то през 10 мин а сега ги нямам толкова често но когато започне да ме рита така ме боли и все едно ме човърка с ръчички долу ниско и ми е странно той и корема ми е паднал ниско вече повече от 2 седмици и все ми казват няма да се бавиш ама още чакам  малко съм се притеснила защото съм прекарала и един спонтанен аборт  но знам че всичко ще мине добре  Wink а и май се падам много далечен род с този Доктор така че няма да имам проблеми

# 9
  • София !
  • Мнения: 1 240
Няма какво да се притесняваш , все пак имаш още цяла седмица до термина  Peace .
Аз да ти кажа в тая работа не зачитам дали лекаря ми е , роднина или не . Важното е , всичко да мине със здраве !! А , то писано ли е , всичко да е , наред и при най некадърния лекар да родиш , пак всичко ще мине по мед и масло  Peace .

# 10
  • Мнения: 4
да така е права си иначе за Доктора случайно научих не че нещо но поне знам че имам близки хора и там Simple Smile иначе всеки ден съм в очакване 6 дни остават  Wink

Общи условия

Активация на акаунт