Лидл ::43::

  • 80 466
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 184
Благодаря Васuty за мнението!Сигурно ще си го взема! Simple Smile

# 706
  • UK
  • Мнения: 4 309
И аз взех 98-104, малко ще са му широчки, но пък другите ми се видяха по-къси, той е слаб, но пък има коремче и блузките за неговия ръст му идват къси.
Какво имате предвид под "двата вида тениски" ? Нали са един вид момичешки и един вид момчешки. Да не съм пропуснала нещо.  newsm78
Различни разцветки са.
Сега съжалявам много, че не погледнах момичешките, да направя подарък на племенничката.

# 707
  • Мнения: 6 677
И аз в 8 точно бях пред магазина.Случайно засякох и 3 дружки. Laughing Взех само за малката тениски 98-104 бяла,зелена и цикламена.Купих и и сандалки 23 номер, мислех ,че ще трябва да ги връщам,защото са големи, а тя се напъха и бяха точни. Абе лудница си беше-като отвориха магазина и като се втурнаха в галоп баби и дядовци-невиждана гледка........ ooooh!

# 708
  • Мнения: 1 809
Патиците свестни ли са? Някой готви ли вече? Притеснява ме да не идват от Узбекистан например и да заклани преди 100 години Sick

# 709
  • Мнения: 5 208
Бре, като че ли другаде китайски тениски и гащи не продават. Голям хит! Да вземат да го преобразуват този Лидл от магазин за храни в магазин за дрехи, че и без това напоследък нищо свястно за ядене на промоция не може да се вземе от там.

# 710
  • Мнения: 36
Днес се случи така, че влизах в 2 магазина на Лидл  Laughing
И ми направи впечатление, че в единия имаше намален хляб със семена, в другия нямаше... В единия имаше и едни сандали на висок ток, които не съм виждала в други магазини... Много интересно, мислех си, че навсякъде са едни и същи нещата, или за новооткрити магазини иман собствени промоции?

# 711
  • Мнения: 8 257
Леле от XXL седмицата колко неща си набелязах Crazy Ще оставя доста парички другата седмица.

# 712
  • Мнения: X
Аз пък съм доволна ,винаги намирам нещо интересно намалено.
Вчера си взех морски дарове от серията Делукс. Също плодово млечен десерт ,нещо като извара със сметана и плодове.
Често си вземам и нарязани колбаси и шунка ,топено сирене ....като цяло никога не съзм попадала на нещо развалено или което да не ми хареса с малки изключения -едно прехвалено сирене със ананас /ама това е въпрос на вкус в случая/ и боза дето беше на парцали.
 В този ред на мисли защо няма боза със захар ?Последно видях само от тази с подсладители.
 То първата не съм я вземала от въпросната случка с бозата тип пача.
 Хляб със семена,когато съм вземала намален на 50% винаги е бил хубав и мек и по нищо не отстъпва на този от топлата витрина/ щото най-често там не е хич топъл./.

# 713
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 828
И на мен ми идва точно навреме XXL седмицата. Искам да си купя течния препарат за пране Formil за цветно, но този с лалетата не съм го ползвала. Очаквам мнения от някой, който вече е прал с него.

# 714
  • sf
  • Мнения: 10 183
Аз взех патица, утре ще се мъча да я готвя  Thinking
Дреболиите й стават ли за супа  Rolling Eyes

От бразилските неща колко се харесах , ехейййй, ще ме изгонят от нас  Joy

# 715
  • UK
  • Мнения: 4 309
За тази патица така потривах ръце цяла сутрин като я купих, а после ми излезе през носа. Цялата перушина си беше по нея, един час съм я кълвала да я чистя перо по перо и то с личната си пенсета, защото вчера си изрязах ноктите до дъно. Освен това, когато я отворих, отвътре беше замръзнала, а уж беше охладена. Много се ядосах. Вътрешностите не стигат за супа, трябва да поорежеш още месце от нея, шийката също беше вътре. Иначе стана добре с кисело зеле, половинката сготвих, тя се стопи наполовина след като й излезе мазнината. Мислех да я готвя малко "по-така", цяла пълнена, еми мина ми желанието за патка.  Crossing Arms

# 716
  • sofia
  • Мнения: 409
И аз днес купих от тениските и панталонките за малката.
Та д ави питам мога ли да заменя панталонките с по-малък размер ако съм отрязала пластмасовото което държи единят чифт с другият ?

# 717
  • Мнения: 1 809
За тази патица така потривах ръце цяла сутрин като я купих, а после ми излезе през носа. Цялата перушина си беше по нея, един час съм я кълвала да я чистя перо по перо и то с личната си пенсета, защото вчера си изрязах ноктите до дъно. Освен това, когато я отворих, отвътре беше замръзнала, а уж беше охладена. Много се ядосах. Вътрешностите не стигат за супа, трябва да поорежеш още месце от нея, шийката също беше вътре. Иначе стана добре с кисело зеле, половинката сготвих, тя се стопи наполовина след като й излезе мазнината. Мислех да я готвя малко "по-така", цяла пълнена, еми мина ми желанието за патка.  Crossing Arms
Жалко   Много благодаря за изчерпателния отговор.  bouquet

# 718
  • Варна
  • Мнения: 25 280
vili80bg, мисля, че може. И аз взех тениски, но май са големички Mr. Green Освен това днес дребният премери едни къси и едни 3/4 панталонки размер 98, които му бях взела от Лидъл през пролетта и трябва да кажа, че са му широки и дълги като парашутни гащи Joy Чак ми е странно, че толкова хора се оплакват, че сегашните били къси, на око ми изглеждат същите като тези, които съм взела. Миналогодишните къси панталони и сега му стават, а е пораснал сигурно с 10-12 см. Замислям се да му купя и размер 86-92 от сегашните разцветки, но пък Милинка казва, че на нейния син са малки, моят е 90 см, би трябвало и на него да са му малки. Тогава как следващия размер са му големи?

# 719
  • Мнения: 1 331
Сутринта оставих баткото на ясла и бегом към Лидл.Резултата:
Сдобихме се с 6 чифта чорапи, 6 тенески, 4 къси панталони и чифт сандали, които следобед впоследствие смених, че му бяха големи. (цял късмет, че имаше по-малък номер) #Crazy Май наистина са уголемени.
Панталоните ги взех 86-92 а тенеските 98-104, защото моя е клечка( 96см, 12 кг)  и сигурно панталоните пак ще се стягат с връзките. Laughing
А бе днес пълно разорение днес. newsm48

Общи условия

Активация на акаунт