Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-197 тема

  • 50 728
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 659
Добра да е вечерта на всички. Simple Smile Hug   bouquet
Събираме се една по една, преборили се с яйцата, хапнали празнично и ето ни в темата. wavey newsm51 smile3525 newsm51
Канти, Hug newsm51 за кpасотата, която твоpиш.   bouquet
Надин, Злати, Доpи, Дани, Цвети, Лина, Таня,:hug:

Ах, морето...
Бургаската група, много настроение, а евентуалните почетни членове чакат интересни новини. Simple Smile Hug

# 91
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Канти  Hug прекрасен колаж  smile3501 - отново си сътворила и  Peace страхотни картинки си ни скрила  Laughing, а за такива, като мен...   Embarassed  дето не умеем да творим, поне има места за намиране  Wink

Скрит текст:
В другата тема Мая е сложила някаква новина за АЙ ЯПИМ с линк, аз пък Wink нали съм си любопитка, а и днес имам време за ровене, та... попаднах и на това - тук май се намират доста материали  Simple Smile

http://favoriforumum.net/forums/kara-para-a%C5%9Fk.807/

Линка  Wink ами тя Небахат сега май е по-хубава от преди  Thinking



# 92
# 93
  • Мнения: 885
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ мили виртуални дружки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пиша от тела но искам да ви благодаря за всичката красота инфрмация поствате в темата Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Утре ще съм си за малко във Варна и ще пиша пио често Peace
Взех си успешно изпитите ooooh!
За вас традиционен за Италия Peace
Скрит текст:
До утре Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 286

Момичета, за всички много  Hug Hug Hug


/Все се притеснявам, че ако изброявам имена, ще пропусна някое...  Embarassed /

 Толкова много красиви неща сте наслагали... за радост на очите и душите   bouquet 

 Видяхме малко слънчице днес и вече сме на " Ах, морето"...   Joy

 Само това с бургаската група и почетните членове не го схванах много, но сигурно съм пропуснала нещо  newsm78










# 95
  • Мнения: 10 008
Дани  Hug в Бургас сме силна група любителки на турски сериали  и на Туба и се познаваме реално, приятелки сме и всяка седмица пием заедно кафе. Та се шегуваме, че който идва в Бургас може да ни се обади и да прекараме няколко часа заедно на кафе, като си говорим за всичко, в това число и за сериали, за Туба, Енгин,  и всички други актьори, които ни вълнуват.  Peace



Тук веждите й си изглеждат супер. Не разбирам защо не ги харесвате?  newsm78

Цвети  Hug  Wink

Скрит текст:

# 96
  • Мнения: 286

Лина  Hug това е прекрасно! В реала е много по-лесно да споделиш какво мислиш, без недоразумения  Wink

Алоооо, София, изоставаме ... а след това, обмяна на опит м/у групите  Laughing


# 97
  • Мнения: 613
Клари браво за изпитите,благодаря за спойлера.Поздрави на Варна и Черноморието от Беломорието.




Цвети се оказа права за посоката на оръжието.  Hands Thumbsup

Добре,че не беше към Елифчето.

Дани поне имаш избор кеф ти София,кеф ти Бургас.Мигриращите бели птици сме извън класацията.

Надин  newsm43
Скрит текст:
 Тази измита  комисарска коса  тамам ли  ти е  Joy?

Лека нощ

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 00:47 от дороти 15

# 98
  • Мнения: 659
Клари, Hug браво умницата ни! Heart Eyes  bouquet

# 99
  • Мнения: 4 233
Клари Hug Во Истина Воскресе! Браво за изпитите (не че съм се съмнявала в това, че ще ги вземеш)
Танче Hug хареса ми песента на Ритон



Тук веждите й си изглеждат супер. Не разбирам защо не ги харесвате?  newsm78

Линка Peace аз й харесвам веждите. Само не ми хареса 'дето ги бяха доста вапцали в черно за вечерята в чиче ooooh!

Дани Hug
Скрит текст:
щом си от София тогава те включваме за следващата сбирка. Само където не можем всяка седмица да се срещаме. Но и един път в месеца мисля, че е добре Peace
Това с обмяната на опит ми хареса Heart Eyes

Цвети Hug интересен форум си открила
Дори Hug

Рали  Peace като член от нощната смяна мисля да се оттегля вече

Защото Героите са уморени Heart Eyes


Лека нощ!

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 01:48 от kanti

# 100
  • Мнения: 659
И от мен лека нощ. smile3524

# 101
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug




Клари  Hug не те виждаме често, но... след новината за изпитите, явно е било за добро. браво миличка  smile3501 - все така да справяш!  Peace

След интересните вечерно-нощни дежурства - Канти, Дори, Рали, Дани, Линка, Таня  Hug, ни чака нов ден  Simple Smile

Нали и днес е празнично-почивен ден  Simple Smile, а и с това слънце навън... - за начало прекрасно настроение!  Hug


# 102
  • Мнения: 41 774
Добро утро! Hug

Днес е втория ден от Великден!Има още яйца за чукаме   easter и козунаци за ядене! Laughing

Нощната смяна е била пак до късно-Канти,Рали,Дороти! Hug

Клари, Hug честито и от мен за изпитите! smile3501

Дани Hug,Бургаската група е страхотна! Laughing Heart Eyes

Днес се включвам рано,защото отиваме на гости при Баги! Wink

Приятен ден изпълнен с много емоции и срещи! newsm51



пп Цвети ме изпревари! Hug

# 103
  • Мнения: 4 535


Щом има Огнено сърце...има и Огнена целувка  Wink

Емоционален огнен ден желая на всички, които пишат и четат в тази тема! Grinning Peace

- Линка, имах предвид тези вежди...но приемам, че е възможно да е само мое вътрешно усещане за преекспониран грим Sad

За сравнение  Wink

Дори, с още някоя и друга снимка на Йомер с чиста коса...и си ме спечелила Joy Joy
Нищо против актьора Енгин, аз го харесвам Wink Забавлявам се с двойката Ел и Йо, но за мое голямо съжаление, все още не съм на етап да "живея с тях", както ми се е случвало Mr. Green

# 104
  • Мнения: 659
Добро утро! Grinning Hug  bouquet
Слънчев празничен ден.sun Насладете му се истински.Hug Huglovekiss

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 09:26 от rprmРали

Общи условия

Активация на акаунт