Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-197 тема

  • 50 756
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 613


Добро утро заплененени!


Злати,Рали,Цвети,Надин Hug


Рали номер 6 Зарифе .


След среднощните писаници си пуснах епизод от Забрадката и открих  тази личност Güler Ökten,дето за пръв път я гледам в КПА.

Оказа се гост актьор в Çemberimde Gül Oya - 2004 (konuk oyuncu)

и открих и това http://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCler_%C3%96kten  ,оказа се ,че  има още едно участие с Туба в Sultan Makamı - 2003  http://tr.wikipedia.org/wiki/Sultan_Makam%C4%B1.




Надин шегичка,трябва  Йомер да те спечели,не аз.Не се оправдавай,усещам те . Hug
Различните очи различно виждат.
Скрит текст:

Ветреещите се коси на Керим и Текин ми липсват.

и явно не само на мен,защото докато си търсех снимки на Güler Ökten 

https://www.google.bg/search?q=Güler+Ökten&safe=of … _AUoAQ&biw=13


попаднах на интересни колажи и фенски мечти.



Желая ви прекрасен ден.

# 107
  • Мнения: 613


Нали съм от по късно запленените на мен  ми е  интересно  всичко около Туба и  кариерата й.

Попаднах на стари неини снимки,които може би  сте  виждали ,за мен са нови.


Тази съм я виждала,но е много различна,мисля,че е от реклама.

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 12:02 от дороти 15

# 108
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дори  Peace, колкото и да са ни познати на някои от нас старите кадри, ние никога не сме били против да се вадят отново  Simple Smile, защото все пак темата се чете и от нови лица, които тепърва откриват Туба. Затова  Peace и сме тук - да се радваме на новите творчески изяви на любимката ни, но и не забравяме, и не отричаме никой от старите.  Peace А можем и да помогнем на нови почитатели  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 247
Здравейте на 2 ден от Великден Запленени дружки

Ех, Баги  Laughing благородно ти завиждам - хем си на морето, хем времето се пооправи, а в допълнение си в обкръжението на  Бургаската група  Heart Eyes - Злати  Hug

Надин  Hug хареса ми асоциацията ти на  огнената целувка с ПС  thumbsup

Дори  Peace, колкото и да са ни познати на някои от нас старите кадри, ние никога не сме били против да се вадят отново  Simple Smile, защото все пак темата се чете и от нови лица, които тепърва откриват Туба. Затова  Peace и сме тук - да се радваме на новите творчески изяви на любимката ни, но и не забравяме, и не отричаме никой от старите.  Peace А можем и да помогнем на нови почитатели  Simple Smile
Цвети  smile3521 взела си ми думите от клавиатурата

Дори  Hug и аз не съм я гледала Güler Ökten до сега. Но филмографията й е впечатляваща yes

Слагам няколко гифчета от реклами с Туба, които може да не си виждала (както и някои други запленени от по-скоро) Peace А за нас /запленените от Туба с по-дълъг стаж  Flutter/ важи: "Приятно вспомнить" newsm03



Рали Hug


Хубав ден от мен! Heart Eyes Зачезвам до довечера newsm53

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 12:46 от kanti

# 110
# 111
  • Мнения: 613

Скрит текст:
Не знам защо ми се стува ,че това е колаж и само главата е на Туба newsm78 даже може би само лицето.


Цвети,Канти,Надин   Hug

За това съм във вашата чудесна,позитивна компания,дето винаги мога да науча нещо ново. Two Hearts И с радост се присъединих към заплененото ято.

Някои виждат двойна Туба, и навсякъде и то много успешно.Надин е ненадмината и
 Hug започва да мисли като мен Heart Eyes  Елиф  в компанията на Йомер.
По отделно не ми вървят. Twisted Evil

Канти Hugсамо втората част от гифчетата  ми е  позната и  елементи от тази фотосесия  присъстват в подписа ми.

А тези май не съм ги  виждала  на гифчета. Two Hearts
Цитат


Цитат
Надин   Hug хареса ми асоциацията ти на  огнената целувка с ПС  
  +1

Има преведена подсказка за 7 еп.  в темата на КРА . И довечера може би фрагман.
Варна  Hug

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 14:30 от дороти 15

# 112
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дори  Wink разбира се, че е колаж - главата изглежда огромна на това тяло, чието и да е то  Joy Joy Joy



А гифчетата са нарязани от клиповете, които излязоха преди време, та... може да са уцелени различни моменти  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 613
Цвети  и на мен така ми се стори.ОТ колажи и гифчета хич  ме няма,но с пропорциите на Туба съм наясно.

Благодаря  за 2 и 4 гифче.

# 114
  • Мнения: 613




Нов клип на Ети!
Отново чудесен Hug !

Покрай  easter съм го пропуснала,а вие?

# 115
  • Русе
  • Мнения: 6 503




Нов клип на Ети!
Отново чудесен Hug !

Покрай  easter съм го пропуснала,а вие?

 ooooh! Дори  Peace добре, че ми напомни, видях го още снощи преди лягане, отразих го във фейса и... така се разсъних, че...  Wink гледах ''Писмо в бутилка'' по БТВ почти до 3 и половина...  Simple Smile, а сутринта от реал и новости - направо ми се загуби / затова, обаче тук са дружките   bouquet/.  Simple Smile

Страхотен клип, както винаги - Ети  newsm51 - как подбираш кадрите..., реакцията след гледане е все зашеметяваща!  Crazy

# 116
  • Мнения: 41 910
Здравейтеее! Laughing

Прибрахме се от срещата  с Баги!Всичко се разнищи наново и обсъди! Joy
Първо минах през другата тема,защото очаквахме фрагман или подсказка,а то и двете!И се започна четене до сега!Много ми хареса как Ел се е сгушила в майката на Йо! Peace С близките не може да сподели за случващото се!Само там ще намери утеха! Peace

Ети,отново страхотен клип,мила! smile3501  love001





# 117
  • Мнения: 41 910
 

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 18:11 от Zlatina3

# 118
  • Мнения: 41 910
 wavey wavey wavey

Уморени ли сте от празнуване? Laughing



# 119
  • Мнения: 4 247
Eто ме и мен отново 

Злати Hug някои са уморени от празнуване, други все още празнуват... Heart Eyes
Явно срещата на Бургаската група с почетния член от София  е минала на ниво  Wink
А следобеда толкова хубави неща сте наслагали - и нов клип на Ети  smile3501 , който е прекрасен както винаги, и нов трейлър, който мнооого ми харесва smile3521 А Туба и Енгин са супер thumbsup


Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт