Ясновидци/врачки - тема 23

  • 214 493
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Да не споменавам, за да не ви отчая съвсем, според ВСИЧКИ - магия нямам (слава Богу!!), мъж ще имам, дете ще имам, само дет не знам как и с кой, като съм на 44 и съм сама newsm78 ooooh!!! Интересно ще да бъде!! Извънтатачно...хаххаа;)) явно....

# 676
  • Мнения: 83
Здравейте,аз в събота ходих при Богдана и съм доволна PeaceНа мен също ми каза за тези амулети и аз и казах че ще мина през седмицата,защото тогава просто нямах финансовата възможност да си взема.Ако има някой наистина който си е взимал такъв,нека сподели малко повече инфо Praynig.Дали са различни и какво представляват? Praynig

Колко струват тези амулети, колко ти поиска?

# 677
  • Мнения: 137
Амулетите са 30лв.,като имало и някакви други неща които са за разваляне-70лв.Ако ще си взимам ще е амулет,щеше ми се някой който си е взимал от тях да сподели нещичко Hug

# 678
  • Мнения: 83
Амулетите са 30лв.,като имало и някакви други неща които са за разваляне-70лв.Ако ще си взимам ще е амулет,щеше ми се някой който си е взимал от тях да сподели нещичко Hug

т.е. това не е врачката от Перник със скъпите амулети, които похвалиха по-рано в темата...

# 679
  • Мнения: 802
искам да попитам за някой,който открива магии,тоест да ми каже имам ли или не,моля за информация!!

# 680
  • Мнения: 0
Не мога да повярвам!!! Мили хора, защо се доверявате на който и да е от тези хора? Разберете, че само ще си влошите положението, но никой от тях няма да ви помогне с нищо.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 714
Дами от Ямбол , моля за инфо!

Ето ви координатите на една гледачка от Ямбол.Казва се Мария Пенчева,с работно време 10,00-15,00 без събота и неделя.По телефон не гледа,а само лично на карти.Не съм я пробвала.Днес ходих,но имаше много хора и не ми се чакаше.Вземала,колкото оставиш.Пак казвам:нямам лични наблюдения.

0897977940

Не знам дали записва часове,хората днес си чакаха реда.

# 682
  • Мнения: 33
    Ако сте чували за Деян Колев
 - той има аурокамера и можел за разпознае на коя ясновидка е отворено третото око. Чрез неговата  апаратура се виждали всички чакри. И така, той може да познае истинския ясновидец - третото око трябвало да бъде отворено повече от 70 процента, за да има истинско ясновидство. Но това изследване е доста скъпо, а и той явно не знам дали би желал да оповести какво знае и дали би искал да насочи търсещите към истинския ясновидец.
Но апаратурата може да покаже. Друг е въпросът дали има нагласата и желанието да се разкриват такива тайни, а и никоя ясновидка не би желала да се разбира, вероятно, освен тези, които са сигурни в дарбата си. Всичко е въпрос на свободна воля.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 714
    Ако сте чували за Деян Колев
Чувала съм за Д.Колев. Проблемът на тези апарати е, че измерват моментното състояние. Информацията, която се получава е меко казано двусмислена. Това го говоря от собствен опит.
Преди 10+ г, един академик (?) по неясно какви науки беше внесъл такъв от Русия.
Дни наред  се забавлявахме като си мерехме чакри и аури. Всеки път-различно.  Което е естествено предвид това, че в различните дни сме в различно физическо и психично състояние. За "трето" око също даваше различна информация. Така че , не се сещам кой срещу доста заплащане ще отиде да му мерят евентуалната познаваемост, при това че и нещо като сертификат няма да получи.

# 684
  • Мнения: 200
Винаги може да се измери, обаче ,отварянето на третия джоб...
А, иначе, има и друго-много голямата част от тези, от които пазаруваме  и са най-интензивно спрягани в темата и посещавани, не се взират с третото си око, а посредством кафе, боб и други хранителни продукти, карти, хороскопи и т.н.Могат да бъдат снимани и с най-обикновено техническо пособие,съвсем няма да  е нужна кирлианова апаратура:)

Последна редакция: ср, 28 май 2014, 01:28 от ryannn

# 685
  • София
  • Мнения: 4 714
 ...по отварянето на третия джоб...  hahaha
и аз по това им меря третото око. Wink

# 686
  • Мнения: 360
Ако човек мисли, че има магия и още повече, че е видял разни лъжици и т.н. би трябвало да потърси начин да се очисти, но въпросът е кой може да го направи наистина...Чувала съм страшни суми от порядъка на 2000 лв. за разни ритуали!!!
Струва ми се добра идея все пак да се направи хороскоп и да се потърси кармична обремененост ...Успех Hug

# 687
  • Мнения: 802
Ако човек мисли, че има магия и още повече, че е видял разни лъжици и т.н. би трябвало да потърси начин да се очисти, но въпросът е кой може да го направи наистина...Чувала съм страшни суми от порядъка на 2000 лв. за разни ритуали!!!
Струва ми се добра идея все пак да се направи хороскоп и да се потърси кармична обремененост ...Успех Hug

хороскоп при астролог показва имаш ли магия?!  Thinking

иначе ако някой знае кой разваля да сподели....

# 688
  • Мнения: X
Абе,хора,защо се лъжете с тези магии?Какви са тези суми-2000 лева.Че вие да не ги метете по улицата???
Знаете ли,като ходих на хипноза,много неща ми просветнаха в главата.Даже вече не ме и влече да ходя по гледачки.ако беше пред година,сигурно щях да чакам и аз,за да вляза при Мария,обаче сега дори не изпитвам желание.Отидох до офиса по молба на майка ми.Като се прибера в Ямбол,ако реша да прежаля пет лева(защото няма да и оставя повече),може и да я пробвам.Ще ви дам отзиви.

А сега някоя от вас,ако може да ми помогне с човек,занимаващ се с алтернативна медицина,че майка ми е много зле.Приемам всякакви съвети на лични.

# 689
  • Мнения: 200
Абе,хора,защо се лъжете с тези магии?Какви са тези суми-2000 лева.Че вие да не ги метете по улицата???
Знаете ли,като ходих на хипноза,много неща ми просветнаха в главата.Даже вече не ме и влече да ходя по гледачки.ако беше пред година,сигурно щях да чакам и аз,за да вляза при Мария,обаче сега дори не изпитвам желание.Отидох до офиса по молба на майка ми.Като се прибера в Ямбол,ако реша да прежаля пет лева(защото няма да и оставя повече),може и да я пробвам.Ще ви дам отзиви.

А сега някоя от вас,ако може да ми помогне с човек,занимаващ се с алтернативна медицина,че майка ми е много зле.Приемам всякакви съвети на лични.
[/quote

Погледни Васил Канисков-доколкото знам, ужасното отношение е почти гарантирано, но се твърди, че е доста добър в лечението.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт