Бременни до доказване на противното!-Тема 70

  • 20 153
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 501
Нения, значи да не се шашкам от 12-те дни ЛФ. Обикновено на 12-ти ден вечерта започва да ме боли корема и евентуално да ми зацапва, на 13-ти ден си ми идва. Повече ме притеснява лигавицата, предвид това, че сега Ц ми е по-скоро два дни сравнително нормално, останалото е няколко капки на ден  Rolling Eyes Нищо общо с това, което беше преди години, но поне не е толкова оскъден, колкото беше първите 5 месеца след спирането на хапчетата (3 дни по 5 капки, можех с ежедневна превръзка да го изкарам)

Шоко, за сега пия само ФК и масло от вечерна иглика + комбинирани витамини. Замислям се да взема Прегнакеър, защото съм на обикновени. Твоя опит с ЛФ е доста полезен за мен, 'щото все се чудя какво още не ми е наред и какво не съм изследвала, проследила, проконтролирала и т.н....... луда работа е това моето вече! Сега се чудя дали да си взема Дуфастон за ЛФ в този цикъл, както са ми го изписвали преди - 10 дни х 2 т.  newsm78

Много ти се радвам на Т, а и к'во се правиш на разсеяна - имаш си симптоми, ако нямаш, ще си ги измислиш. Кога ти беше датата за тест?

# 706
  • Мнения: 935
Опа!  Hug
Съжалявам и аз за лелките,момичета!  Hug
Мел,стискам палци и аз и чакам да се похвалиш  Praynig Hug
dzveronika,и аз съм с ЛФ точно 13 дни.Засека ли О и след това съм сигурна,че след 13 дни ще е датата за М.И моят цикъл е с нормално течение само 2 дни и след това е доста оскъден,дори и съм го изкарвала веднъж на ежедневни #Crazy Все пак се надявам,че всичко това си е в рамките на нормалното...
Вече усетих,какво имате предвид и какво чуствате,когато разберете,че някоя ваша близка е бременна.Вчера разбрах за една моя приятелка,че е бременна с второ детенце.Естесвено,че първото,което помислих беше,че много се радвам за нея,но веднага след това ме обзе една тягостна тъга,че ние не можем да се похвалим със същото ...Да се надявам,че ще е скоро и ще си бременеем заедно Wink
Хайде в очакване съм да пускам вече новата тема  Heart Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 1 757
Разбирам те Манана и аз го изживях,не е лесно определено,но един ден всичко ще се нареди   bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 1 757
Разбирам те Манана и аз го изживях,не е лесно определено,но един ден всичко ще се нареди   bouquet
Лелее блазе ви за тия кратки лелки аз винаги съм била зверски теч,с болки и по 7,8 дена  #2gunfire
Оппп сори за двата поста,пиша от тела и оплесках нещо

# 709
  • Мнения: 259
Аз до сега всеки месец все си мислех че нищо не е станало и ще ми дойде, и така и ставаше. А сега имам вътрешно чуство че ще стане този месец и а дано  baby_neutral

# 710
  • Мнения: 935

Лелее блазе ви за тия кратки лелки аз винаги съм била зверски теч,с болки и по 7,8 дена  #2gunfire

Да,аз поне на това се радвам и МЦ обикновено ми е 24-25 дни и не се налага да чакам много,докато разбера дали се е случило нещо...
m0ni7o_,дано!!!  Praynig Hug

# 711
  • Мнения: 1 067
Котаранке, Мецанке Laughing В първия момент се замислих, че нещо не е както трябва ама не се усетих какво е и така си го оставих Mr. Green. Вече съм оправила датите ти Heart Eyes
Мони Дано ти е правилно усещането Praynig
Данито Съжалявам за лелката Hug
Шоко Що симптоми изброи, пък не се чувстваш бременна Laughing Я се замисли още малко - все ще намериш още някой симптом Mr. Green
И на мен ЛФ ми е точно 13 дни и на 14тия М е на лице Crazy. Не мисля, че е проблем. Де да можеше и ФФ да е толкова Whistling.
Маняна Завид, завид за краткия М Laughing. При мен напоследък става все повече чакането до М - от 28 на 30, сега ще ударя 40 дни ooooh! .
ПП: Чакам новата тема с нетърпение, че после кой знае кога пак ще седна на компа и вие ще сте изписали десетина страници #Crazy

# 712
  • Мнения: 2 660
Дзверо, вземай хормоните, хич не му мисли. Казва ти го човек с най-жестоката анти-лекарствена политика  Mr. Green

# 713
  • София
  • Мнения: 1 757
Други тестове
Име на теста(изследване)       Резултат      Единици   Референтна стойност   Метод
Неподвижни        20        %     < 20 %    
Активни        30        %     > 30 %    
Бавни        15        %     <30 %    
Трептящи        15        %     < 20 %    
Обем на пробата        1.5             >= 1.5    
Общ брой        26             >= 39 млн./еякулат    
рН -спермограма        9.0                
Брой левкоцити на микроскопско поле в нативен препарат        8-10                
% Сперматозиди с нормална морфология        60 % ( в останалите се откриват дефекти в главата и опашката на сперматозоида)                
Вискoзитет        нормален                
Цвят        бял               
Някой запознат да ми разчете

# 714
  • София
  • Мнения: 501
Хаха, Шоко, убеди ме и без бой  Laughing 

Поне знам, че няма какво да ми се разбърка при проследена О и точна ЛФ - ако не помогне, поне няма да навреди Simple Smile Интересно ще ми е дали ще повлияе някак МЦ, т.е., дали ще направя по-добра лигавица евентуално, затова смятам да опитам.

Мелче, аз не се оплаквам от М, напротив, но просто разни притеснения ми се връткат из главата, а там място има бол, напоследък разсъдъка ме напуска и освобождава място за идиотски мисли всякакви  Mr. Green  Пък винаги съм си мислела (по-скоро са ми наблюдения това), че момичетата с по-обилен М са някак.... по-фертилни, направо от въздуха хващат  newsm78

# 715
  • Мнения: 1 726
Мелче, като добре запоната /за съжаление/ по СГ, мога да ти кажа че нещата не са лоши! Но има какво да се желае от концентрацията и обема...! Като цяло концентрацията е под нормата и имайки предвид и че не е правено в специализирана клиника пак не може да има нищо сигурно! Гледам морфологията пише че е добре, което е добре! Но мисля че ако искаш да си на 100% сигурна че са добре нещата е добре да направите и една в специализирана клиника!  Hug
П.П. А иначе гледам и ПХ не е писано реф. ст-ти, но май трябваше да е около 7,2 - 8,0 по мои спомени! Което говори за някаква бактерийка най-вероятно!

# 716
  • София
  • Мнения: 1 757
Буци много ти благодаря,какво да изследваме щом мислиш че може да е някоя бактерия???Аз нали имах бактерия заради един цистит дали не съм му прехвърлила нещо  newsm78

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мел, да допълня Буци - има изолирани левкоцити, които заедно с РН - то и според мен говорят за някаква инфекцийка. Може би няма да е лошо и една МБ на еякулат да пуснете. Иначе, нещата и на мен ми изглеждат горе-долу добре. При подобна СГ на моя мъж му изписаха герикапс и трибестан. При нас обемът даже беше по-малък.

# 718
  • Мнения: 2 660
Нищо не разбирам от спермограми. Само съм забелязала, че качеството се подобрява сравнително бързо с разни добавки.
Аз се занимавам с ревове. Отбелязвам го към симптом номер 2.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 757
Голди благодаря ти,а за МБ на еякулат пак трябва да занеса материал така ли  newsm78,,смисъл от там ще разберем дали има инфекция някоя  newsm78,сори за въпросите амъъъ....нищо не разбирам....
Ок а при тези показатели трябва ли да се обърнем към лекар за да пие нещо ММ???

Общи условия

Активация на акаунт