Бременни до доказване на противното!-Тема 70

  • 20 142
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 42
здр дами,незнам дали тук е мястото да ви попитам но ще опитам Smile
с мъжът ми опитваме от известно време да си имаме бебе но безуспешно.четох за някакви хапчета които спомагат зачеване казват се "Прегнакер".искам да попитам дали някои ги е пил и помогнал ли е за бебче Smile

# 736
  • Мнения: 298
здр дами,незнам дали тук е мястото да ви попитам но ще опитам Smile
с мъжът ми опитваме от известно време да си имаме бебе но безуспешно.четох за някакви хапчета които спомагат зачеване казват се "Прегнакер".искам да попитам дали някои ги е пил и помогнал ли е за бебче Smile

На предната страница има линк към новата тема, където в момента са всички. Аз не съм запозната, но ако искаш да ти видят поста и да ти отговорят по-добре пиши в нея! Simple Smile Успех! Simple Smile

# 737
# 738
  • Мнения: 298

Ето това е последната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780838.555

Много бързо пишат всички и изписват темите за норматив! Grinning Като цяло ако на последната или предпоследната страница няма линк, пишеш в тази тема, ако има щракаш на линка към новата тема Simple Smile

# 739
  • Мнения: 42
ok,shte opitam i tam Simple Smile

# 740
  • Мнения: 142
Здравейте на всички, аз от много време не съм писала, но бях решила да спра да мисля за това бебеправене и да се отдам на "кефа" така да го кажа, естественно нищо не се получи! След като 67 дена не ми дойде, бях си помислила - " най-накрая, чудото се сбъдна" (макар че тестовете показваха отрицателни резултати) Накрая отидох на лекар и ми назначиха изследвания, които излязоха не толкова добри колкото ми се искаше, за сега на първо гледна съм със поликистоза на яйчниците, което направо ме съкруши и ме срина тотално. Сега в сряда пак съм на лекар и вече да ми казват какво да правя и по какви пътеки да тръгвам... Някой от вас има ли такава диагноза? Иначе как сте момичета   bouquet Hug

# 741
  • Мнения: 298
Здравейте на всички, аз от много време не съм писала, но бях решила да спра да мисля за това бебеправене и да се отдам на "кефа" така да го кажа, естественно нищо не се получи! След като 67 дена не ми дойде, бях си помислила - " най-накрая, чудото се сбъдна" (макар че тестовете показваха отрицателни резултати) Накрая отидох на лекар и ми назначиха изследвания, които излязоха не толкова добри колкото ми се искаше, за сега на първо гледна съм със поликистоза на яйчниците, което направо ме съкруши и ме срина тотално. Сега в сряда пак съм на лекар и вече да ми казват какво да правя и по какви пътеки да тръгвам... Някой от вас има ли такава диагноза? Иначе как сте момичета   bouquet Hug

Здравей, темата е стара и трябва да се прехвърлиш към последната нова, защото тук вече няма никой! Относно поликистозата не е толко фатално Wink чак да се стряскаш! Аз съм с ПКЯ и сега съм бременна  Peace Слушай лекарите, лекувай се и всичко ще си е наред. Ако те например пропуснат да ти дадат и това инфо, аз си бях самоназначила една хранителна добавка, за която четох много и разпитвах във всички аптеки дали няма вероятност да си навредя някак ако я пия... става въпрос за инофолик. Съвсем безвредна е и понеже проблема не ми е особено голям с поликистозата, а ме заплашиха, че ще ми назначат противозачатъчни, аз я пих нея за 2-3 месеца и съм доволна. Simple Smile Тя не би заменила никакво лечение разбира се, просто е полезна като допълнение.

Общи условия

Активация на акаунт