Абракадабра, тук се запиши и февруари бебенце роди!-Тема 73

  • 18 142
  • 726
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 933
Веси най-рано очаквам заповедта края на август,но по-вероятно е да е през септември.Ако всичко е наред можем да стартираме още през септември.След контролния преглед през юни и след като пусна имунологичните изследвания ще си покаже.

# 556
  • Мнения: 524
Autumn* да на Михайлов  детокса правя да видим ще го издържали за сега успявам.браво за овулацията .
Танче радвам се,че си добре  Hug
Метичка успех при доктора.
maceto85  успокой ме Laughing,,
да ви кажа чудя се какво да си изследвам и аз  Joy Joy Joy хубаво е да знаеш какво се случва с теб Joy Joy Joy Joy

# 557
  • София
  • Мнения: 11 784
Ваня, казвай какво ти се изследва? Аз много обичам също. Сега другата седмица ще си пусна, кръвна захар, инсулин и ТСХ Simple Smile

Танче много се радвам че е минало добре, хайде и при теб скоро ще има стискане на палци  Praynig Peace

# 558
  • Мнения: 524
 maceto85  ред е на хормоните на щитовидната пълния комплект и като си говорим ще пусна и кр захар и инсулин.чудя се дали на не пусна и едни хламидиики ама не знам за тях нищо  newsm78
и заплатата си чакам та да я дам Mr. Green

# 559
  • Мнения: 42
здр даmi
с мъжът ми опитваме от известно време да си имаме бебе но безуспешно.четох за някакви хапчета които спомагат зачеване казват се "Прегнакер".искам да попитам дали някои ги е пил и помогнал ли е за бебче Smile

# 560
  • Мнения: 1 391
Прегнакеър/Pregnacare/ са витамини. И трите пъти като съм забременявала, витамини не съм пила, освен фолиева киселина, разбира се. Ако се пие ФК и се храни човек разнообразно и правилно, мисля ще окаже същото въздействие, като това на въпросните витамини - мое мнение.  Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2014, 14:20 от Autumn*

# 561
  • Мнения: 990
Bebeshor: Аз пия Прегнакеър от 7 месеца. Витамини са, както е писала Autumn.Не подпомагат зачеването в пряк смисъл, какъвто ти влагаш, доколкото разбирам от поста ти.

# 562
  • София
  • Мнения: 716
Срам, не срам да си подбутна молбата за съвет. Whistling

Скрит текст:
Момичета, моля за съвет!
Предвид рошавата ми графика: http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesssela* ,
сутринта звънях на гинеколога си за ехограф, но човекът е болничен, минимум до средата на другата седмица. newsm77 Аз от години ходя при него, много съм доволна и му имам пълно доверие, поради тези причини нямам втори вариант, та какво ще ме посъветвате:

1. Да потърся бързо друг лекар, който да ме види на ехо
2. Да изследвам Прогестерона на 7-мия ден от предполагаемата ми О, което се пада в понеделник, за да се види имало ли е О всъщност, защото предишните ми графики бяха нормални
3. Да чакам другия цикъл, когато ще съм с нов термометър (в случай, че този не работи правилно)
4. Нещо друго

Хубав ден ви желая! lovekiss  umbrella

# 563
  • София
  • Мнения: 9 140
Веси, ако това е първи цикъл, в който мериш и термометърът ти е дигитален, е много възможно да не отчита вярно. Аз лично от 3-4 купувани до сега съм попадала само на един читав. На останалите им нямам доверие. Показват различни стойности.
Има една тема за графики - там ще ти отговорят по-конкретно. Може да е ановулаторен цикъл или ако имаш поликистоза да е така, но съм позабравила при двата случая как изглеждаше графиката.
Според мен питай в темата за графиките и си изчакай лекаря. Ако ще правите фоликуметрия, така или иначе трябва да се направи от началото на цикъла проследяването. Няма смисъл да пускаш прогестерон, ако не си абсолютно сигурна - след преглед с ехограф, в кой ден точно е била О.  Peace

# 564
  • Мнения: 1 726
Мараба банда!
Буци е на линия, работи та пушек се вдига, дойдох с подпухнал дзъркел на работа, но това не ми попречи цял ден да си я върша стриктно и без подмотване и отлагане!
Благодаря на всички за милите думи, които прочетох в темата и на тези, които писаха и на лични! Замислих се колко сме близки само, а как реално не се познаваме лично! По принцип ми е лесно с писането и изливането на чувства "на хартия" но на глас някак си не умея да изказвам емоциите си! Дойдох си пак усмихната на работа, слава на Бога /колкото и гадно да "прозвучи"/ днес времето е лошо и няма много майки по улицата с колички, подвикващи "Айде и ти, за кога се моташ?" и т.н. та да им видя сметката!!! Но ей сега утре-вдругиден ще пекне онова ми ти слънце и ти да видиш Буци на изпитание  ooooh! но ще се калявам пък!  Crossing Arms Поне вчера свърших "мръсната работа" и съобщих на всички, които знаеха за процедурата, че резултата е отрицателен, за да не ми ровят в раната и да слагат сол!
Желая ви прекрасен следобед и приятна вечер, мили мои приятелки  Hug

# 565
  • София
  • Мнения: 783
Пуснах го във ФБ, но да питам и тук, някой мисли ли да ходи на тези лекции: http://events.puls.bg/

Можете да видите каква е програмата, аз мисля да ходя на тази за бременност, която е , може пък да науча нещо! newsm78

# 566
  • Мнения: 1 185
буци, съжалявам за отрицателния резултат, силно гуш  Hug

Аз нещо се побърквам вече, сега ми е по-сложно с дните преди овулация и даже и по време ... сега като знам че вече минаха ми е по-леко като че ли ... Но взех да се тревожа, че минаха толкова месеци и толкова болка ми се насъбира ... Има мигове, в които не мисля и не ми пука, но има и трапове в които пропадам буквално ...

Малко по-добре ми е като не чета постоянно за това, но това не променя мисленето ми, болката и отново често го мисля ... дори като гледам реклама с бебе...

Но поне така имам повече време за работа и учене.

Прегръщам ви   bouquet

# 567
  • Мнения: 4 954
Не знам дали да го публикувам, така че пиша в скрит текст.
Скрит текст:
Роднини на ММ са постъпили в Майчин Дом с извънматочна. Сърцето ми се сви като разбрах, много болно ми стана и ще се опитаме да им помогнем с каквото можем. Просто... Гнусна история по много параграфи.

# 568
  • Мнения: 524
веси аз съм да изчакаш а от другия цикъл с нов термометър или направо при аг за фоликулите да ги проследите newsm78
буци  Hug
❤ Azira_smile ❤  Hug
на мен пък ми писнаха тия сокове а чак в петък мога да хапна нещо като варен картоф Mr. Green
Estlar е това настина е лошо ,не трябва да се случват такива неща мамка му #Cussing out

# 569
  • Мнения: 298
Пуснах го във ФБ, но да питам и тук, някой мисли ли да ходи на тези лекции: http://events.puls.bg/


Аз мисля да ходя на тази лекция Simple Smile Дано не ми се провалят само плановете, но засега всичко си е оки!

Общи условия

Активация на акаунт