Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 367
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 366
Има един 'вълшебен' гръцки кислол, с който единия път реших да измия фугите в банята. ММ ми каза, че трябва да изчакам 5 мин. и да измия, аз не изчаках и толкова..иначе щяхме да останем без фуги Grinning Като залях с кислола всичко шупна, фугите почнаха да се разяждат, веднага изплакнах и забелязах, че на места фугата е разядена  Confused Кислола е в оранжева опаковка, струва левче. Може да пробваш, надявам се да съм помогнала.

С концентриран Доместос върху бърсалка, но задължително с ръкавици, мажеш, оставяш малко и плакнеш с душа? newsm78 Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 25
Има един 'вълшебен' гръцки кислол, с който единия път реших да измия фугите в банята. ММ ми каза, че трябва да изчакам 5 мин. и да измия, аз не изчаках и толкова..иначе щяхме да останем без фуги Grinning Като залях с кислола всичко шупна, фугите почнаха да се разяждат, веднага изплакнах и забелязах, че на места фугата е разядена  Confused Кислола е в оранжева опаковка, струва левче. Може да пробваш, надявам се да съм помогнала.

С концентриран Доместос върху бърсалка, но задължително с ръкавици, мажеш, оставяш малко и плакнеш с душа? newsm78 Rolling Eyes
Записвам се за темата момичета,много съм зле с тези трикове и искам да понауча някои  Hug

# 47
  • Мнения: 9 991
Има един 'вълшебен' гръцки кислол, с който единия път реших да измия фугите в банята. ММ ми каза, че трябва да изчакам 5 мин. и да измия, аз не изчаках и толкова..иначе щяхме да останем без фуги Grinning Като залях с кислола всичко шупна, фугите почнаха да се разяждат, веднага изплакнах и забелязах, че на места фугата е разядена  Confused Кислола е в оранжева опаковка, струва левче. Може да пробваш, надявам се да съм помогнала.

Това чудо само не върху метал , защото почернява трайно .

# 48
  • Мнения: X
Да! За съжаление го разбрах късничко  Confused Но за други неща върши чудеса, само че трябва да се внимава  Wink

# 49
  • Мнения: 237
Здравейте   bouquet
Как най-лесно мога да изчистя лепило останало след разлепване на хартиена лепенка без да надраскам повърхността  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 6 010
Търкаш с памуче, напоено с олио.

# 51
  • Мнения: 283
Пада ли гланца на плочките от този гръцки кислол и от къде да го купя?

# 52
  • Мнения: 9 991
Пада ли гланца на плочките от този гръцки кислол и от къде да го купя?

Само на много захабени повърхности си струва и тогава е незаменим. Евтин е , би трябвало да не е проблем да се намери . Медикс разор чисти добре и не е толкова силна киселина , мухъл само с хипохлорид чистя, но мирише много .

# 53
  • Мнения: 283
Аз искам да го ползвам за да паднат фугите на цяло и да направим нови  Crazy.

# 54
  • Мнения: 9 991
Аз искам да го ползвам за да паднат фугите на цяло и да направим нови  Crazy.

'Начи не разчитай на него  Wink

# 55
  • Мнения: X
Пада ли гланца на плочките от този гръцки кислол и от къде да го купя?
Нашите не са гланцови и няма повреди,но за всеки случай пробвай на малък участък, ако решиш да пробваш  Wink  Препоръчах го на съфорумничката, която се чудеше как да разяде фугите на плочките, за да и ги префугират,  понеже кислола наистина е много силен и разяжда фугата веднага !! Фугите на плочките ни са сини и когато ги залях с кислола почна да чупти синята фуга, веднага измих и имаше поражения на няколко места. Повече не съм го ползвала за плочките, но иначе бялата ми мивка направо светва с този кислол, ползвам го и за тоалетната, защото Доместоса и другите прехвалени препарати не вършат такава работа и то за толкова кратко време  Simple Smile
Иначе го продават в Елитис.  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 366
Търкаш с памуче, напоено с олио.

Ехааа, това ще ми е от полза!  bouquet

# 57
  • Мнения: 86
За фугите аз главно с четка и препарат роли,това е.Преди 2-3г. ползвах услугите на професионална в кавички фирма за почистване и бяха сложили някакъв техен препарат,който ми разяде фугите и се наложи да префугираме.От тогава лазене му е майката.
Страхотно!!! Аз искам да префугираме старите фуги, защото са се оронили, замърсили и т.н., но всички майстори ми казват, че това е невъзможно! Имало някакъв инструмент за изчегъртване  и с него се сваляли старите, а после се слагали нови-иначе върху старите направо нямало начин да хванат нови. Ако има препарат, който да свърши тази работа, ще е много по-лесно! Би ли попитала какво са използвали в тази професионална в кавички фирма? Laughing Laughing

И да питам не вярвам да ми кажат,те тотално отрекоха да са виновни.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
За мухъл изцяло ползвам само белина. САВОто е белина, но в пъти по-скъпа и се отмирисва по-дълго (според мен).

# 59
  • Мнения: 9 991
С тънка отвертка чегъркаш , защо да не може да се сложат нови , не вярвам .

Общи условия

Активация на акаунт