Нашите кухни - тема 53

  • 92 030
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Нелинка, радвам се, че съм онагледила. Тук разбира се кухнята е след монтаж, мръсна, мизерна. Вече 2,5г си я ползвам, все така ми е удобна и няма да ми омръзне Simple Smile.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гадамер, благодаря  bouquet!

Бибиту, аз съм, не питай, ще откача, а още нищо не сме започнали - ремонтът започва по план на 14 юни, а дотогава може и да се гътна от нерви Tired...но категорично е решено, че онова до комина, ще се бута. И без това е вързано за комините на съседите - успокоих мъжО, че и да спукаме, няма да е нашия комин  Whistling
Мариетка, споко, човече - стига вече с тия притеснения, всичко ще е наред в крайна сметка!  Peace
Успех от мен!  Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 574
И аз да кажа за комина. Мъжа ми бутна цялата мазилка на комина, защото се беше напукала. И така до тухла. Отгоре сложи противопажарен гипскартон и стана супер. Запуши дупката за чистене на комина, защото реши че е по-удобно да го чистим от мазето за да не става всичко сажди. Та дори и при бутането да се изкърти нещо от комина мисля, че не е сложно да се оправи. Стига майсторите да могат всичко.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 597
Рени огромно Благодарско за линка към кухнята ти. Наистина е много хубава!. Имам още малко въпроси към теб, ако не възразяваш, разбира се. Първо - какъв е материала, от който е изработена - МДФ или масивно дърво?  Второ - какъв материал е плотът? И трето - Наистина ли фугите на тези малки плочки не са проблем при почистването? Питам те, защото и аз съм си купила стъкло-керамика плочките са 5/5 в карета от по 6 броя и силно се притеснявам дали ще ми се отдава да ги поддържам прилично. ММ малко ме плаши с риск за трудно поддържане.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 402
Записвам се, че да ви изгубя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен, включвам се в темата с въпрос относно дървените плотове. Може ли притежателите на такива да споделят плюсове и минуси?
В случай, че не са добра идея, какво предлагате за бяла кухня? 

# 22
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, включвам се в темата с въпрос относно дървените плотове. Може ли притежателите на такива да споделят плюсове и минуси?
В случай, че не са добра идея, какво предлагате за бяла кухня? 


И аз много исках дървен плот, но се отказах, след като ми обясниха процеса с омазняването и прочие. Не ми се иска да си затруднявам излишно живота. Избрах за плот една много добра имитация визуална на дърво. На Кроношпан е 5527sn.

# 23
  • Мнения: 54
Алмара, термоустойчив ли е?  Peace

# 24
  • Мнения: X
Алмара, термоустойчив ли е?  Peace

Да, термоустойчив е и е леко релефен, но милата ми баба има такъв и зная, че не е проблем поддържането му.

# 25
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
[quote author=Алмара (Ma4o)
И аз много исках дървен плот, но се отказах, след като ми обясниха процеса с омазняването и прочие. Не ми се иска да си затруднявам излишно живота. Избрах за плот една много добра имитация визуална на дърво. На Кроношпан е 5527sn.
[/quote]

Аз бих избягал от всичко що е кроношпан.

# 26
  • Мнения: 481
Първо - какъв е материала, от който е изработена - МДФ или масивно дърво? 
МДФ байц.

Второ - какъв материал е плотът?
Обикновен термоплот 4см. По-горе съм го показала.

И трето - Наистина ли фугите на тези малки плочки не са проблем при почистването?
Моите плочки са 20х50см разделена на квадратчета 5х5см с фабрични фуги. Реално има много малко фуга след лепенето. Ако се загледа човек се вижда. Но да зацапва се фугата и сигурно си е чистене при малките плочки.

Успех  Peace

# 27
  • Мнения: 341
Здравейте,и аз вчера  обикалях  за кухня,разни фирми. Разболях се по една кухня в Рилус голяма красота.Другите фирми горе долу едно и също предлагат,правих кухня миналата година и не виждам нищо по различно,няма да е същата фирма ,защото не съм доволна.Горните шкафове са мдф а долните пдч,плота е бял релефен и уж термоустойчив а го изгорих на едно място с една тенджера  ,той беше най-скъпото нещо в кухнята а най-фалшив се оказа.Някой правил ли е кухня в Рилус ,цените са по-високи ,но на мострите личи голямо качество.А честно тези в българските фирми не са кой знае колко по ефтини.Уреди имам от предишната кухня и няма да купувам.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 998
ipppi Рилуса е точно до нашата фирма. Доста са скъпари но качеството си е качество. Нашите шефове са с обзавеждане на Рилус и са доста доволни а ти говора за доста големи притенции стил и т.н хората си имат пари и не купуват ей така. Та ако питаш за качество; качествени са

# 29
  • Мнения: 373
Защо не виждам линка за кухнята на Рени?

Общи условия

Активация на акаунт