Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 265

  • 41 255
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171








Ето Текин си е създал условия, за да поддържа добра хигиена- това е част от характера на героя.Струва ми се , че този момент го няма в копието на филма, което гледах.Защо беше спестен този кадър. newsm78
Да се надяваме, че в нашия сериал ще обърнат внимание на това. Heart Eyes

Няма ги. Керем сигурно вече съжалява, че е поорязал образа на Тек.

# 706
  • Мнения: 1 285
Ето Текин си е създал условия, за да поддържа добра хигиена- това е част от характера на героя.Струва ми се , че този момент го няма в копието на филма, което гледах.Защо беше спестен този кадър. newsm78
Да се надяваме, че в нашия сериал ще обърнат внимание на това. Heart Eyes

Не само тоя кадър,  Хармония. Бяха ни спестени доста кадри с неговото участие, които пуснаха предварително. Нали затова имаме критични  забележки към режисьора, че не ги излъчи, но незнаем какви са съображенията му. Така /според нас/ беше ощетен образа на
Текин, но кой ни пита. Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 23 309


Много си ги харесвам тия двамата. Ей, сега като се появи Марица и ще добави и Булута ...

Това не мога да се сдържа и ще го сложа ...


# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171








Ех, Текин - в очакване на DVD-то.

# 709
  • Мнения: 20 905
Когато един филм или сериал губи, не е само загуба на актьорите, загуба е и преди всичко на сценария и режисьора.Създаденият продукт е общо дело.
Актьорът не е всемогъщ и все пак в нашия случай, актьорът е превъзходен. Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 82

Ех, момичета днес е двоен празник за нас!  txtloves Two Hearts

Надявам се скоро време някоя от Вас да получи вдъхновение да направи клип!

Последна редакция: ср, 30 апр 2014, 17:29 от anairamanairam

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171

Ех, момичета днес е двоен празник за нас!  txtloves Two Hearts

Надявам се скоро време някоя от Вас да получи вдъхновение да направи клип!



Ще, ще. Вдъхновение бол, време - йок. Ама Текин ще ни вдъхнови....

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171










Прекрасен Текин.

# 713
  • Мнения: 20 905
Тия снимки на Текин, зад кадър ли са?
Чудесни са и двамата. Heart Eyes

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171








Тия снимки на Текин, зад кадър ли са?
Чудесни са и двамата. Heart Eyes

Да. Ето два линка за разглеждане - към момента добавиха 99 нови снимки:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.705081539530942&ty … &l=1e8ed1a917

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.710857182310065&ty … &l=b122c377f4

Последна редакция: ср, 30 апр 2014, 17:58 от mariana51

# 715
  • Мнения: 2 293
 newsm51
За какво спиране на сериала говорите? Та това е най-хубавото, което съседите предлагат в момента! Толкоз могат, това им е таванът, но това не означава, че ние като средноинтелигентни зрители нямаме право да изискваме и най-малкото, да си кажем мнението. Като хора, които държат на Енгин Акюрек и неговото развитие като творец, а не като критици.
Съжалявам, че развалям настроението на унесените в телешки екстаз зрителки, но ако имам претенции, то не е заради самата мен, а заради Енгин – просто не искам да се загуби в този лабиринт от недомислици и плиткоумие, които сценарият предлага. Сценаристките просто изтърваха конците, това е.
Да си положително настроен в случая означава да си безпочвен оптимист.
Да… от една седмица най-сетне в тази тема някой да каже, че цар Траян има магарешки уши! Пардон, говоря за сценаристките, а не за Енгин, не ме разбирайте погрешно! Те заедно с продуцента са си осигурили плеяда от звезди, само и само да скрият зад тях магарешките си/в нашия вариант на приказката - кози/ уши, та да не ги видим ние, тъпите зрители. И на мен ми идва да изкопая един трап и да викам, да викам…. Браво на Марица, че както винаги е откровена и смислена. Първо, че е оценила статията на МериЕм /дай Боже повече такива/ и, второ, че я направи достояние на четящите темата. Не я искате? Отхвърляте я, не ви е приятно? Е, да, но ние трябва да се осъзнаем и да признаем какво става всъщност. Цялата статия е написана с болка за Енгин Акюрек и похабяването на неговия талант. Болка от това, че се измества центърът на тежестта и Йомер се превръща в един от многото кръжащи безцелно екземпляри, кой от кой по-чудноват, безтегловен и объркан. Като Елиф и цялата й изкуствена фамилия, като Таййяр и ГМО отрочетата му, и всички останали пълнежи в пищния кортеж. Ами че то май няма нито един положителен герой /изключвам майка Елван/. Меко казано, това е несправедливо. Към кого ли? Към Енгин Акюрек.  Съгласна съм с всяка дума от статията на Мери Ем и ще добавя: Сигурна съм, че Енгин не е знаел каква роля приема. Едно е план, замисъл, високопарни слова/а тия сценаристки си ги бива в изкуството на лъжата, която обаче ни кара да прозрем истината/, и съвсем друго изпълнението на белия лист и оттам – на екрана. Защото това е роля на клоун, на добряк, който си няма друга работа, освен да обгрижва някаква глупачка, затънала до разкошните си коси, признавам,  в л…на. Това за героя му като мисия в живота е просто недостойно и евтино, като образ – принизяващо, а от професионална гледна точка за комисаря - наказуемо. Досега бяхме изпълнени с очаквания, но ходът по наклонената плоскост започна и за него: от професионалиста Йомер Демир го обезличиха и редуцираха до статута на един рицар ала турка /Ех, да бяха победили рицарите хоспиталиери мълниеносните кампании на османския султан Баязид I и нашата съдба на васали щеше да е друга/, услужливо подлагащ крепко и красиво рамо на плачещи „девици”. Айде де, за рамото, че е крепко и красиво съм съгласна, но чак пък девици?!! На 31 години? С мозък на дъждовен червей?!! Ало, Йомер, питам се какво правиш при цялата тази сбирщина, от която едва ли ще излезеш чист? Няма как при толкова кал да не се опръскаш и всичко, което носиш, отива на вятъра. Всъщност, Йомер не носи нищо. Зеро. Вече казах: той няма идентичност, няма отличителен белег. Каквото има за носене, то идва само и единствено от Енгин Акюрек и цялата му мощ да се откроява от останалите и да придава смисъл на всеки кадър, нищо че от време на време се налага да бъде облъхван от пърденето на племенника си. Ами да, как иначе ще покажат, че богатите не пускат газове? О, пускат ги и със сигурност са зловонни, но с финес, по терлици…
Изобщо фалш, фалш, плиткоумни фантазии на два накукушинени папагала, които крякат вариации на тема… и аз не знам вече каква…
Сериалът няма послание /освен ако не смятат за послание  слогана „Затвор за богатите!” – корумпирани, извратени, ялови, фалшиви, злодеи, психически обременени и т.н. Хора! Не бъдете като тях, не ви трябва да сте богати, не им завиждайте, защото те… Направо не ми се говори….
Сериалът няма и адресат. Кой ще се припознае в него? С тези скъсани чорапи, течащи коптори и отделяне на газове – само утайката на обществото. О, не казвам, че тя при съседите е малка, и все пак… Да направиш цял сериал с претенции за нещо нечувано и невиждано, значи се целиш по-нагоре, а не към елементарната безпросветна маса, на която й стига една целувка, за да си изживее неосъзнатия блян…
Ах, тази целувка! Колко ли му се канят на Енгин и точат лиги…
Да, в този сериал сред надничащото от всеки ъгъл уродство Енгин е единственият светъл лъч – перфектен, носи си кръста достойно, по мъжки, вкарва в действие целия си арсенал, за да се хареса първо той, а след това и ние, зрителите…С мозък, тяло,  дух, енергия. Той е способен да издигне една вяла, изкуствено плачеща, набедена за красива партньорка със скромни способности  до собствената си висота. С какво ли? С одухотвореността си, която като с магическа пръчка съживява всичко наоколо, с прекрасните си ръце, с прекрасния си глас, с цялото си същество, което се подчинява единствено на неговото виждане за истинност! Със своето присъствие той слага отпечатъка на неповторимост,  прави чудеса, за да може този иначе неубедителен и немощен образ да добие плът и кръв. Ако не бяха ръцете му в сцената с чешмата, какво забележително щеше да има в нея? Ако не бяха ръцете му, които погалиха татуировката, какво забележително, а? Ако не бяха очите му, в които за съжаление Туба само се отразява, къде отиваме? Да, ако не беше Енгин Акюрек… Талантът да се сливат с персонажа го имат само големите, но тъй като тук персонажът е просто схема, Енгин полага сизифовски усилия да изпълни със смисъл рехавите щрихи, които са зададени от сценаристките. И тук вече трябва да разчитаме на богатата му фантазия и дарба. Той е доказал, че ги има. Не случайно непрекъснато в темата се публикуват Булута, Керим, Текин… Защото не можем без тях. Иска ми се да не мога и без Йомер…
Снощи пък малко остана да ви пратя един пожарогасител – мисля, че доста се подлютихте от пърленките на мама Елван и наистина си е трагедия, че ги няма и в Силистра…Баязид може и да не е стигнал до там – не знам…
А то пожарогасител си трябва и за страстите…
Но…понеже усещам свистенето на виртуалната метла, ще спра дотук.
Казвам всичко това с болка и, разбира се,   txtloves

# 716
  • Мнения: 1 285



В кадър, зад кадър, щом не ги излъчиха, значи не са в правилния кадър. hahaha Joy

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171




Поне му се радваме.

# 718
  • Мнения: 20 905
И аз мисля като теб, komet Heart Eyes

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171






Още прекрасни снимки с Текин.

Общи условия

Активация на акаунт