Навън вали,вали ,вали,а мамите от ИБ замислят нови щури весели игри.

  • 25 118
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Мaгнитче, зa лефaксa не знaм. Еспумизaнa е със симетикон, a той върши чудесa при тaкивa вируси. Нaпрaво ме е спaсявaл с кaкaтa в тaкивa ситуaции. Премaхвa бaлонирaнето и болкaтa тa дори предотврaтявa и повръщaне и зaпичa. Вземете си кaто го водите нa педи, че може и през нощтa дa го боли милия.

Поспaлaне   bouquet

# 16
# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И моите хлапета не щат и да близнат лекарство, само витамин Ц обичат - баткото на таблетки, малката - течен  Mr. Green.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 698
pettesa същото е, Лефакса са със симетикон Peace

А Жорко е с класически чревен вирус, продължаваме си каквото успеем да му дадем от: смекта, ентерол, хидрасек и хидратин алфа....и био гая,диета и така...във вторник ще водя бебето на консултация.

Лили пък е в скок на растежа и сме скачени съдове,цял ден е на гърдите ми,вече ме болят Rolling Eyes и не спи и кривее и реве и зъби я мъчат и е един безкраен празник в нас. Hug

# 19
  • Мнения: 2 843
Цоп и аз тук  Laughing
Поспалане  Hug
Хайде в тази тема всички да сме здрави   Praynig
Понче  Hug
Варна, вятър ги отвя нещо  Mr. Green

# 20
# 21
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho Мерси за темата, много е хубава Simple Smile
ponyo  Hug
всички болни да оздравяват

# 22
  • Мнения: 706
 Момичета , съвсем изключих , че утре ще водим Дафчето за изследване на кръв и урина . Не съм взела колектор, имам само контейнерче за урината - мога ли да занеса от гърнето  newsm78 ?
 Уф , и на Арвен забравих да пожелая по-бързо да отминава кризата , направо страшно звучи  Hug Hug Hug.

# 23
# 24
  • Мнения: 2 358
Понче може, само да няма аки вътре  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 802
Варна, вятър ги отвя нещо  Mr. Green

Не знам за вятър, ама поне слънцИ ги грее  Mr. Green/поне така каза майка сутринта/ а тук направо ни издави този дъжд вече не помня от кога не съм виждала слънцето ooooh!
Поспаланче  Hug темата е много актуална  Mr. Green

Болничките бързо да се оправят  Praynig Hug

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 1 152
Поспаланче  bouquet

Малко изчезнах,  но покарай празниците така става, а и бяхме при свеки!
При нас въпреки че сме малку пак давам с триста зора антибиотика , реве, плюе ... ужас! Първите дни отказваше и да яде (мосля че заради него)  сега яде,  ама май е в скок на растежа или кърмата ми енамаляла,  суче често,  изнерва се докато слезд кърмата,  после суче  активно много  кратко,  ползва ме за злъгалка и заспива на гърда! А като го сложа да спи  10 мин. и вече е с ококорени очи!

Феичка браво на твоя дребосък,  и моя се обърна ппреди няколко дни,  само че обратно Mr. Green
Беше на събуждане сутринта и докато ида до ВЦ и се върна той се обърнал по корем  Heart Eyes

Магнитче да се оправяя бързо малкия!  Hug

Бюти направо ти се възхищавам на спокойствието и как добре приемате нещата! Надявам се усилията ви много  скоро да бъдат възнагеадени щедро!  Hug

Меци браво на малкото мецанче!

Ренди браво за хубавите новини!

Толкова запомних, лека вечер  Hug

# 29
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добър вечееер.
Да видим какво запомних днес от предната тема Embarassed
Магнет дано вече е по-добре Жорко и да опазите бебка Hug
Петеска мисля, че му е рано за психолог. Общо взето ги прави тия кризи когато му се откаже нещо. И си е типично тръшкане придружено с много пищене. Просто понякога зачестяват и става страшно ooooh!
Стелко дано и при Ради вече се подобрят нещата Hug
Ренди браво на мъничето. А с пишка или без няма значение. Здраво да е Party
Теди нищо не казваш.Как си? Расте ли корема? Hug
ООФ другото го забравих ама и тая вечер положението е много геч. Мъжо ей сега се прибра. Цяла вечер разкарва колегата по болници и полиции,ама добре,че е малкия дявол ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт